Skocz do zawartości

Ile jechałeś najszybciej na swoim motocyklu?


d8-vid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... :buttrock:

gdybyś poczytał kilka moich postów i kolegi janusza na temat prędkości i przepisów to może byś zrozumiał!

 

p.s. temat w oczyszczalni : "mandat"

Edytowane przez Cezar27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Te zdjęcia to chyba nie są najnowsze ;P, no i pokazywanie ich chyba nie ma sensu, jak kogoś takie rzeczy interesują to sam znajdzie :buttrock:

 

Inna rzecz to to, że ze zdjęć nie wynika gdzie leży przyczyna kolizji, być może motocykliści byli całkiem ostrożni...

 

No i ciekaw jestem czy na ciebie BEEMKA podziałały... a jeśli tak, to jak?

 

Szacuneczek

Edytowane przez Mikosław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia to chyba nie są najnowsze ;P, no i pokazywanie ich chyba nie ma sensu, jak kogoś takie rzeczy interesują to sam znajdzie :banghead:

 

Inna rzecz to to, że ze zdjęć nie wynika gdzie leży przyczyna kolizji, być może motocykliści byli całkiem ostrożni...

 

No i ciekaw jestem czy na ciebie BEEMKA podziałały... a jeśli tak, to jak?

 

Szacuneczek

 

nie nie sa najnowsze ale byly niektore z nich jako nadmierna predkosc,nieostroznos i brak wyobrazni motocyklistow, gdyz niektorzy motocyklisci mysla,ze sa pepkami swiata iz droga nalezy tylko do nich i sie czasem zapominaja

a nie bede calego komentaziku tlumaczyc z flamandzkiego czy z niderlandzkiego na polski bo w tedy na pewno bym to spalila to sa tylko fotki a wnioski niech wyciagaja z nich inni

 

a cio do mnie to sie nie martw malenki daje rade :buttrock:

 

wiesz cio nie wiem dlaczego ale podobaja mi sie tetwoje docinki

pozdro :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYLUZUJCIE POŚLADY, JEST TEMAT I PYTANIE KONKRETNIE ZADANE A WY SIE TU W MORALIZATORÓW BAWICIE, JUŻ WIDZE JAK CI CO KRZYCZĄ NIGDY ALE PRZENIGDY NIE PRZEKROCZYLI 130 KM/H NA AUSTOSTRADZIE CZY 90 KM/H NA PROSTEJ ŁADNEJ DRODZE :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYLUZUJCIE POŚLADY, JEST TEMAT I PYTANIE KONKRETNIE ZADANE A WY SIE TU W MORALIZATORÓW BAWICIE, JUŻ WIDZE JAK CI CO KRZYCZĄ NIGDY ALE PRZENIGDY NIE PRZEKROCZYLI 130 KM/H NA AUSTOSTRADZIE CZY 90 KM/H NA PROSTEJ ŁADNEJ DRODZE :buttrock:

 

Spoko spoko, ja nie moralizuję :banghead:, jestem raczej liberałem i prędkość też lubię, chociaż nie tak jak zakręty...

Jak ktoś chce to niech jeździ i 400, chociaż chyba lepiej wsiąść w samolot.

Co do nietrzymania się tematu wątku to szanowny pan ma absolutną trafność - i ja przepraszam :banghead:.

Bardziej w temacie wątku - moja największa prędkość to 140km/h,

szybciej nie jeżdżę bo nie widzę potrzeby, a prędkość i tak czuję bo jeżdżę bez szyby... czy innej owiewki... :)

 

Szacuneczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio cio ty prawdziwe zaczyna sie po 30-sce ty jeszcze lody ogier :banghead:

 

No zależy jak leży :buttrock:

 

A wracając do tematu ostatnio kręce swoje sprzęta troszke i dzisiaj przez chwilke ponad 180 km/h poleciałem :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...