Skocz do zawartości

embe miał wypadek


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Niestety nie mam ciągle czasu zajechać do Michała ostatnimi dniami, ale dziś do neigo dzwoniłem. Dowiedziałem się, że prawdopodobnie w środę będą mu skadać noge operacyjnie, więc spontaniczne i niezapowiedziane wizyty (jak najbardziej miło przez Michała odbierane) w środę oraz w czwartek mijają się z celem. Takie jest zdanie samego embego. Po operacji zdejmują gips i początek rehabilitacji to kwestia kilku dni. Sypia coraz dłużej co go bardzo cieszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ode mnie takie male info techniczne dla osob chcacych odwiedzic Michala:

motonga mozna spokojnie zostawic (oczywiscie po uprzednim ustaleniu tego z portierem/staznikiem/ochroniarzem) na terenie szpitala, nieopodal bramy wjazdowej... ba nawet sam portier/staznik/ochroniarz zaproponowal mi, iz bedzie mial baczenie na sprzeta :D

...aha... uwaga na miekki asfalt w miejscu gdzie bedziecie stawiali moto... ja bylem wieczorem (kolo 20) i po godzinnej wizycie... nozka wbila sie juz dosc gleboko...

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, asfalt jest tam strasznie miękki. Centralka Urala pozostawiła po sobie ślady :D. Może jakoś w piatek wstępnie ktoś by miał ochotę skoczyć do Michała? Jesli tak, to o jakiej porze? Plecakowi z własnym ubiorem (kask) mogę zaoferować miejsce na Uralu. Pytam bez zobowiązań, sam nie wiem czy będę miał czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem zadzwonię do Michała. Zobaczę jak się czuje i czy będzie miał siły/warunki na odwiedziny. Zainteresowani niech śledzą temat. Ja przed jutrzejszą ewentualną wyprawą muszę, jeszcze pogrzebać w sprzęcie coby siebie, a tym bardziej pasażerki przypadkiem w drodze nie zabić/uszkodzić. Ruskaja tjechnika wymusiła montaż linki hamulca na ruskij patent :-/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

student i ode mnie przekaz slowa "wracaj szybko do zdrowia"

 

wierze ze wasz kolega szybko sie wylize i bedzie dalej jezdzil z bananem na twarzy i bral jak najwiecej przyjemnosci z jazdy.

 

3maj sie Embe!

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, przekażę.

Dla zainteresowanych:

Nie mogę się do Michała dodzwonić... Nie odbiera. Będę próbował dziś i jutro. Jeśli Michałowi będzie pasowało postaram się grupę odwiedzinową zapowiedzieć na jutro (popołudnie po 18). Jeśli coś uda mi się ustalić napiszę Wam tu w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem się dodzwonić do Michała, zadzwonił do mnie jego tata. Michał miał w środę tę operację nogi, ale niestety dziś miał kolejną w celu poprawienia tego, co zrobili w środę. Leży nieprzytomny na sali pooperacyjnej i niestety dziś, jak i jutro odwiedziny nie sa możliwe. Jego tata powiedział również, że nawet po tym jak Michał odzyska przytomność będzie go nękał wielki ból, który uśmierzany będzie mocnymi lekami co wpływać będzie na przytomność. Dlatego zaraz wysylam do Michała sms'a, żeby się odezwał kiedy będzie się w stanie odezwać. Wtedy z nim pogadam dłużej i wtedy może jakoś zapowiem odwiedziny. Na razie, jak sami widzicie, nasza wizyta odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znałem Michała osobiście ,ale kilka razy na GG gadaliśmy o XJ 600 bo miałem problemy i ktoś mi Go polecił , mówił wtedy też o swoim GPZcie , ze sie zajebiście prowadzi itd. Do teraz mam go zapisanego na gg jako "embe-sprzegło XJ" ! Michał-dużo zdrowia życze !!! a o sprzet nie ma co sie martwić , grunt zebyś był zdrów !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...