Skocz do zawartości

CZ Cross


Gość Knife
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam zdjęcia tylko z lat 1960-1979. te z lat osiemdziesiątych różnią się wydechen, boczkami i błotnikami. inna jest też rama bo w nowszych wydech wychodzi z cylindra centralnie poprzez ramą podwójną. w starym typie jak tu jest skierowany bokim. przez co cylindry od starych typów nie pasują do nowych i odwrotnie. mam trochę więcej zdjęć ale w formacie BMP i mi nie wchodzą.

oto cz 250 cross. miałem niemal identyczną. waliła z gazu na koło na dwóch biegach, mocny sprzęt jak na tamte lata :lol:

http://forum.motocyklistow.swiata.pl/album...view.php?id=660

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam mam zamiar kupic cz cross.Zastanawiam sie miedzy 125 a 250.Do tej pory jezdzilem mzkami jawami wskami shlkami.Nie mam zamiaru jezdzic wyczynowo i w orankach tylko poszalec po drogach polnych.Jezdze malo wiec to ile spali mnie nie interesuje.Zalezy mi zeby bylo jak najmniej awaryjne dobrze sie prowadzilo i mialo ladnego buta.O 380 slyszalem ze sa za ciezkie i bardzo awaryjne.Duza jest roznica w mocy miedzy 125 a 250 bo boje sie ze jak kupie 125 to bede zalowal tego ze ma za mala moc i jaka to mniej wiecej osiaga predkosc maksymalna ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłbym 125tkę

mniej awaryjna

źdźiebko tansze i łatwiej dostepne częsci

bardziej popularna

27kucy powinno ci na początek wystarczyć-tym już naprawdę można polatać

6biegów (250tka chyba 4)

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako ciekawostkę mogę coś napisać...

a mianowicie, ostanio byłem u kolegi, śmiga na Junaku M-10 po przeróbce i Suzuki Katanie Ay70, a ponad to ma 3 karty. :] W jednym jest jakiś silnik z Holandii, w drugim wsk 175, a w ostatnim z Cz 250 8) i tu cały gwóźdź programu, jego ojciec wpadł na pomysł obrócenia cylindra o 180 stopni. dzieki temu uzyskali lepsze chłodzenie. Kolanko wydechu wychodzi po drugiej stronie, a gaźnik razem z całą resztą poleciał w tył 8) osiągi tej jednostki napedowej szacuje sięna okoo 45KM. Siedzi ona w sportowej ramie, na której osiąga, uwaga... niespełna 170km/h :!: To nie żart, prędkość została elektronicznie zmierzona na odcinku lotniskowym w Rykach.

Cała ta historia może świadczyć to naprawdę b. dużej mocy tych silników, opisywany przeze mnie egzemplarz był oczywiście kilkukrotnie rasowany :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...