Skocz do zawartości

Tor Poznan 09-11.06.2006 II runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski i Pucharu PZM


Bobo/
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Observer nie napinaj się tak bo popuścisz :wink: Ja jestem od jeżdzenia, inni są od mierzenia czasu, a jeszcze inni od oglądania sobie i pierd..... na forum. Kto jeżdził dobrze wie jak było, a reszta niech milczy.

Akurat pier.... glupot to twoja dzialka ja stwierdzam fakty. Akurat musze cie rozczarowac ze jezdzilem na tych mistrzostwach i nawet mi sie udalo cie zdublowac. Ale nie chce mi sie juz z toba pisac bo nie lubie sie udzielac na forum (lubie czasem poczytac). Sorry za zanudzanie i spory ale nie nawidze klamcow i szpanerow a ten koles to 2 w 1 wiec niewytrzymalem. Pozdrawiam reszte.

P.S. Czy ktos z Poznania wybiera sie moze do Brna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nawet mi sie udalo cie zdublowac

... zwłaszcza gdy miałem stratę 1:40 do pierwszego :biggrin: i kto łże jak pies :wink:

Po za tym fuck-i u uwagi proszę kierować do chronometrarzu nie do mnie, ja tu najmniej jestem winny!

Rozumiem, napiołeś pośladki - drogie moto, drogie dodatki, pewnie slick-i i koce. Trzeba było zgłośić protest, a nie siedzieć cicho, teraz nie jesteś mądrzejszy od zgaszonego radia.

P.S Nie kumam gości którzy robią regularnie poniżej 1:50 i jeżdzą w pretendentach :biggrin:, lansują się na champion-ów wśród chłopaków do bicia.

Observer Traktuj tę klasę jak dobrą zabawę, wygrał najlepszy i on jest mistrzuniem, a co się działo wcześniej za miesiąc już nikt nie będzie pamiętał.

 

Luzik lub prozac na chęć do życia, Observer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Zluzujcie co?? Faktem jest, że z tymi czasami musiało coś siąść, albowiem madafaka zostało to obnażonbe podczas wyścigu...

Ale to jest klasa do zabawy, a nie stresowania się. Jak dają dupy ci od chronometrażu, to łojcie w AW, a nie kolegów z toru!!

Także reasumując - wyluzować poślady i bez chamówy!

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Czasami naprawde była kicha, nie chcieli nam kostek dawac, potem mierzyli z fotokomorek....

Na pole position stał tez gsxr starszy przez pomyłke no i co ???

 

Klasa pretendent to klasa dla amatorow,

Ja jechalem Seryjnym gsxrem na seryjnych oponach i swietnie sie bawilem.

 

A ci co juz startuja w pretendent z wielka kasa na nowiutkich r1 albo k5 to dla mnie obciach...

bo co? duzo kasy mało umjejetnosci?

Observer Startuj w Rookie, tam bedziesz mogl sie sprawdzic z rowniesnikami.

 

Co do czasow kwalifikacyjnych kazdy wie... nawet ja ze było cos nie tak, na treningach kreciłem 1.57 a na kwalifikacyjnym 1.55.... bez kostki :biggrin:

tylko czasy z wyscigu sa rzetelne.

 

Observer, ja wiem ze to jest forum ale moze przedstaw sie jaki miales numer startowy a nie tak na anonimowo jedziesz po innych

 

a jeszcze z innej strony, w biurze zawodow mowili nam kilka razy, FAKI I UWAGI do ORGANIZATORA PISAC PROTEST.... to jest hasło AW Poznan..

 

To co?? MAdafaka miał zapłacic 200PLN kaucji zeby stracic Pole Position i startowac ostatni ??

KAm On :wink: :biggrin: To była zabawa

Wole dojechac ostatni w klasie superbike z czasami 1.40 niz byc mistrzem polski amatorow w pretendent

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ci co juz startuja w pretendent z wielka kasa na nowiutkich r1 albo k5 to dla mnie obciach...

bo co? duzo kasy mało umjejetnosci?

 

 

 

Tak sie głupio składa, że z nowiutkimi r1 albo k5 nie sprzedają umiejetności w pakiecie i kasa właściciela nic tu nie zmienia. Też się musi nauczyć. I nie wydaje mi się, żeby powinien sie wstydzić tego że ma pieniądze.

I nie wydaje mi się, że powinien zaczynać od starych motocykli jesli stać go na nowe i ma ochote sobie takie kupić.

 

Pozdrówki

 

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie głupio składa, że z nowiutkimi r1 albo k5 nie sprzedają umiejetności w pakiecie i kasa właściciela nic tu nie zmienia. Też się musi nauczyć. I nie wydaje mi się, żeby powinien sie wstydzić tego że ma pieniądze.

I nie wydaje mi się, że powinien zaczynać od starych motocykli jesli stać go na nowe i ma ochote sobie takie kupić.

 

Pozdrówki

 

Tomek

 

Akurat z tym masz racje, jakby mnie było stac tez bym tak chciał... Akurat przemówiła moja strona Zal mi dupe :wink: :biggrin: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było paru chłopaków bez kompleksów, np. Duryn na XJR 1300, łoił prawie wszystkich na patelni, bawił się świetnie, a stać go na każde ostre japońskie moto prosto z salonu i nie narzeka, że stał w piątej linii na starcie.

Przy wyjeżdzie z "klepiska" większość przybiła sobie piątkę na pożegnanie bez wrogości i urazy. Za tym klimatem tęsknię, nie za bajzlem organizacyjnym, nie tylko w kwesti pomiarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za super galerie.. :wink:

Kasiu widze ze na zdjeciu idziemy łep w łep z 2 okrązenia nie mogłem ciebie wyprzedzic.

http://www.photoswiderek.com/galerie/2MMP/...s/photo336.html

ja No: 46

 

Czytalem artykul w motocyklu, do zobaczenia w Brno

Edytowane przez Bobo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za super galerie.. :wink:

Kasiu widze ze na zdjeciu idziemy łep w łep z 2 okrązenia nie mogłem ciebie wyprzedzic.

http://www.photoswiderek.com/galerie/2MMP/...s/photo336.html

ja No: 46

 

Czytalem artykul w motocyklu, do zobaczenia w Brno

 

Ale w końcu Ci się udało :biggrin:

Potem nawet trochę mi uciekliście, bo z Mariuszem się tasowaliśmy, ale dogoniłam Was na ostatnim kółku i wpadłam na metę 3 setne za Sebastianem :biggrin:

 

MAM NADZIEJĘ, ze zobaczymy sie w Brnie. Pewnosci jeszcze nie mam, bo jak na razie to nie mam za co jechac, ale moze uda sie cos wykombinowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz być twarda tak jak ja! Pamiętaj pózniej hamowanie!!

 

TWARDA!! Juz trochę udowniłas w niedziele :lalag: :D

 

A co do moich obserwacji.. to ty tak opozniałas hamowanie ze ty chyba za zakrętem hamowałas ;) ;)

Edytowane przez Bobo/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zakrętem buahahahahahahahaha, Bobo ale dajesz czadu :lalag: hahahahahaha

 

Moniś, będę twarda ;) nie ma obawy ;) Mam Twój charakter :D

 

Jedyna rzecz, która mnie powstrzymuje od bardziej radykalnych eksperymentów z prędkościami to mina Tomka na widok zgruzowanego motocykla :D

Edytowane przez kasia kędzior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was wszystkich!

Mam zamiar wybrac sie na Tor Poznan 5/6 sierpnia pokibicowac, nigdy nie bylem na prawdziwym torze i chcialbym sie dowiedziec na co musze byc przygotowany. Czy trzeba miec bilet wstepu tak jak np. na mecz :icon_mrgreen: i czy jeszcze na cos musze sie przygotowac :banghead:

Dzieki! Sorry ze tu zasmiecam, ale nie chce zeby mnie cos mocno zdziwilo jak dotre na miejsce :banghead:

(smigam na enduro, ale motocykle sportowe zawsze niesamowicie mnie nakrecaja :icon_eek: )

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...