Skocz do zawartości

co sadzicie o tym simku


Bartos_SzPaQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Moto fajny o ile se kojarze to ja takie plomienie (naklejki)chciałem kupić na alegro za 30zł (ale te są lakierowane)do mojego romana ale stwierdziłem że niewarto go tak upiększać......

pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Dla mnie Simson w takiej kolorystyce jest beznadziejny :) Chyba, że taka kolorystyka + naklejka z diabełkiem daje 2 konie :bigrazz: Hehe ;)

 

Witam

Moto fajny o ile se kojarze to ja takie plomienie (naklejki)chciałem kupić na alegro za 30zł (ale te są lakierowane)do mojego romana ale stwierdziłem że niewarto go tak upiększać......

pozdrawiam MUMA

 

O Jezuuu :crossy: W Romecie wiesz jak by to wyglądało .... :wink: :wink: :flesje:

Przecież to by było zupełne WT :) Ale takie jest moje skromne zdanie.

 

beznadziejne malowanie... nie wiem czemu, ale ja wole motocykle w orginalnym stanie :cool:

 

Heh kiedyś byłem innego zdania ale teraz jak najbardziej popieram :biggrin:

 

Pozdr. Magik

Pozdrowienia z Kołobrzegu, europejskie miasto, ceny niemieckie pogoda angielska :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezuuu :flesje: W Romecie wiesz jak by to wyglądało .... :biggrin: :bigrazz: :wink:

Przecież to by było zupełne WT :wink: Ale takie jest moje skromne zdanie.

 

Pozdr. Magik

Witam

Otóż to dlatego przecie niezrobiłem takiego wiejskiego tuningu bo tylko by szkoda kasy było(takie jest moje zdanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie totalne dno, nie kazdemu musi sie podobac. Takie plomienie moze kiedys byly modne na samochodach ale to jzu danow wyszlo z mody. Hehe moze teraz wkracza w ere motocykli :buttrock: (oby nie :buttrock: )!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie totalne dno, nie kazdemu musi sie podobac. Takie plomienie moze kiedys byly modne na samochodach ale to jzu danow wyszlo z mody. Hehe moze teraz wkracza w ere motocykli :buttrock: (oby nie :buttrock: )!

Czemu nie??ja sie ciesze i polecam tego simsonka jest spoko......the best...... tylko poco było zakładać jeszcze jeden temat można było dać do tematu fajne motorowery na sprzedaz i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...