Skocz do zawartości

Paliwo


Rekomendowane odpowiedzi

No sporo idzie... Na poczatku potrafilem ponad 600 zl miesiecznie przepalic... Teraz ograniczylem sie do weekenedowych dalszych wycieczek, ale na tygodniu trening czy przejazdzka po wsiach i szutrach do 50 km tez sie trafi. Natomiast w dalsze trasy jezdze z kolega dosiadajacym Tenerki 750, wiec musze szeroko przepustnice otwierac zeby mi sie nie oddalil :banghead: A przy 130km/h Dominator juz lubi pociagnac... oleju tez - szczegolnie w zimne dni. Generalnie moto uzytkuje na codzien jako srodek transportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to ładnie chleje - nie wiem dokładnie ile bo nie mam miernika w baku i zdjąłem licznik - przed wyjazdem zawsze dolewam do pełna i staram się za długo nie jeździć - ale pewnie z 7l/100 weźmie i najgorsze jest, że to mieszanka - a olej drogi.

A tak w ogóle to po 2 latach niejeżdżenia odpaliłem wczoraj mojego rx'a i pochulałem sobie ładnie - bzyka jak pszczółka :banghead: . Spalanie zależy jak ostro kręcisz - ja rx'em nie potrafię jechać inaczej niż na pełnym gazie - zresztą on to najbardziej lubi. Aha lejecie do rx'a pb98? bo ja zalałem 95, a nie pamiętam już czy warto lać 98 bo dawno nie jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja do esiksa na 5 litrow wachy leje ponad 100 ml oleju (staram sie 120ml) i dobo / chyba , nic sie nie dzieje...

Moim zdaniem najlepsza meszanka i najoptymalnijesza! ! !.Ja tak samo leje na 5 l około 120ml oleju a z tego wychodzi mieszanka 1:45 ,a motocykl chodzi jak trzeba,ja się tej mieszanki trzymam NON STOP(lałem do CR 125 taką i teraz do YZ tez taką samą).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...