Skocz do zawartości

wskażnik paliwa- w jakich sprzętach ??


Rekomendowane odpowiedzi

Ale tak zupełnie ogólnie czy masz jakieś wymagania? (np. pojemnościowe) ja np. W gsx400 mam. W vfr z tego co wiem są W starych xj są. I od siebie tylko dodam ze to raczej bajerek niż jakiś super wynalazek zmieniający oblicze jazdy motocyklem :biggrin: pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! mam drobne pytanie do doświatczonych i obeznanych użytkowników dwóch kółek: W jakich motocyklach są wskażniki poziomu paliwa? i czy jest możliwość zamontowanie takiego wskażnika w motocyklu który go nie posiada?

 

dzięki za pomoc.

Chociażby FZS 600 posiada wskaźnik. Tylko, że jest on g... wart bo pokazuje niezbyt dokładnie. Po zatankowaniu pod korek pokazuje przez długi okres czasu Full a potem nagle spada na dół w tempie podejrzanie szybkim :biggrin: Zdarza mu się także znacznie podnosić. Jak dla mnie wystarczyłaby jakaś dioda czy coś.

Boniek

gg 644826

Yamaha TDM900

Bikepics // Nefre FCI // lotnictwo.net.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak zupełnie ogólnie czy masz jakieś wymagania? (np. pojemnościowe)

 

mysle nad 750 po tym jak rozstałem się z GPZ 500 w zeszłym tygodniu ale 600 też nie pogardze. mysle ze fajnie by było wiedzieć mniej więcej ile jest w baku bez potrzeby zaglądania do niego??

 

a jesli chodzi o ta kontrolke to przypuszczam ze jest juz to jakiś standart w motocyklach od 600 w zwysz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przyklad w bandicie 600 nie mam nawet lampki rezerwy, tylko kranik, jest to troche denerwujace, bo licznika dziennego praktycznie nie moge uzywac do niczego innego, a w dodatku zaleznie od jazdy zbiornik starczaczasami na mniej czasami na wiecej km....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam ze wskaźnika paliwa i licznika dziennego przebiegu.

Po kilku tankowaniach do pełna, jestem w stanie dość dokładnie określić "odczyty" i wiedzieć czy mam już szukać cpn, czy jeździć dalej.

 

Sam wskaźnik paliwa to faktycznie bajer, ale z licznikiem dziennego przebiegu, daje już niezłe efekty.

Nawet nie ustawiam kranika na ON, tylko zawsze na RES.

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomex Yamaha YBR125

Moja YBR-ka ma wskaźnik poziomu paliwa ale średnio dokładny. W każdym razie jak wchodzi na czerwone pole rezerwy to jadę na wszelki wypadek zatankować :buttrock: Licznika dziennego przebiegu używam tylko dla sprawdzenia ile przejechałem danego dnia - dla ciekawości.

Edytowane przez Tomex Yamaha YBR125
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...