Skocz do zawartości

przewody hamulcowe


Rekomendowane odpowiedzi

w bielsku jest firma maja metalowe piekne przewody cena 1m 50 zloty koncowka 30 zloty

taniej to nigdzie nie widzilalem

 

to jest sklep w pracy mam linka i tel .

 

nazwa to moto cos nie pamietam

 

aha 10mm srednica oczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz jechać do Bielska. W Warszawie jest nowy sklep z częsciami do moto, na ulicy Namysłowskiej przy Starzyńskiego (na Pradze). Można kupić przewody montowane ze specjalnego zestawu. Są nowi w tym miejscu więc jeszcze nie zdzierają. Przewody są w oplocie metalowym a końcówki o różnym wygięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem przewód w stalowym oplocie na bajzlu w łodzi. 50 zeta za 1m przewodu i po 30 za końcówki - różnica między stalowym a oryginałem szalona. P O L E C A M.

 

kupiłem przewód w stalowym oplocie na bajzlu w łodzi. 50 zeta za 1m przewodu i po 30 za końcówki - różnica między stalowym a oryginałem szalona. P O L E C A M.

sorki, nie doczytałem, że ANDI już o tym pisał. :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

jakie ma znaczenie jaka koncowka bedzie zalozona... ocynkowana, chromowana, aluminiowa czy nierdzewna?? jakie ma znaczenie??

widze roznice ceny... ale czy tylko na cenie pozostaje??

 

czy oplaca sie instalowac przewod stalowy na hamulec tylny??

 

co mi da jesli zaloze przewod stalowy do sprzegla??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w bielsku jest firma maja metalowe piekne przewody cena 1m 50 zloty koncowka 30 zloty

taniej to nigdzie nie widzilalem

 

to jest sklep w pracy mam linka i tel .

 

nazwa to moto cos nie pamietam

 

aha 10mm srednica oczek

 

 

kupiłem przewód w stalowym oplocie na bajzlu w łodzi. 50 zeta za 1m przewodu i po 30 za końcówki - różnica między stalowym a oryginałem szalona. P O L E C A M.

sorki, nie doczytałem, że ANDI już o tym pisał. :icon_mrgreen:

 

Witam,

Tez kiedys cos takiego kupilem. Pieniadze w bloto. Niby to dzialalo ale wolalbym np fabrycznie zaprasowane koncowki na przewodzie np GOODRIDGE lub LUCAS. GOODRIDGE daje wieczysta gwarancje. Takie zakrecane koncowki to zwykle g... Raz ze to malo szczelne. Material aluminium slabiutki i bardzo trzeba uwazac z dokrecaniem. Jesli dobrze nie skrecisz to slabo bedzie trzymac. Sam przewod jest jak najbardziej OK jednak twierdze ze samo laczenie z koncowkami jest bardzo tandetne i budzi wiele watpliwosci. Strach ze to moze puscic w kazdej chwili. Raz kupilem bo niby takie tanie. Pamietajcie na zyciu sie nie oszczedza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie... ale odkopalem ten temat bo nie chcialem zakladac swojego nowego...

to co markowe jest dobrej jakosci... przeciez za to sie placi ale ciagle nurtuja mnie te wczesniejsze pytania ktore zadalem...

 

jakie ma znaczenie jaka koncowka bedzie zalozona... ocynkowana, chromowana, aluminiowa czy nierdzewna?? jakie ma znaczenie??

widze roznice ceny... ale czy tylko na cenie pozostaje??

 

czy oplaca sie instalowac przewod stalowy na hamulec tylny??

 

co mi da jesli zaloze przewod stalowy do sprzegla??

 

prosze o odpowiedz

Edytowane przez skoal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie ma znaczenie jaka koncowka bedzie zalozona... ocynkowana, chromowana, aluminiowa czy nierdzewna??

Jesli bedzie dobrze calosc zmontowana, to koncowka ma znaczenie estetyczne :flesje:

 

co mi da jesli zaloze przewod stalowy do sprzegla??

Chyba niewiele. Ale ja na przyklad nie lubie miec bigosu w przewodach, wiec jesli ma byc porzadnie to trzeba bylo kupic dwa przewody (teraz sie nie odrozniaja). Jesli przy okazji cos tam sie w dzialaniu sprzegla poprawi, to sie uciesze :icon_mrgreen:

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale warto zmienic przewod na stalowy jak masz sprzeglo hydrauliczne , a nie linke ;)

Ano mam ;) Lecz sprawnosc sprzegla nie jest tak wazna jak sprawnosc hamulca, wiec w moim przypadku kierowalem sie wylacznie estetyka.

Pozdrawiam, Jarek

Chwilowo ino K1200RS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...