Skocz do zawartości

FJ 1100


Rekomendowane odpowiedzi

Niby po 89r...o ile sie niemyle naprawili tą wade...ale na kole już mi sie odechciało...suka jest za cięzka jak dla mnie:P

pozdro...

jak masz jakieś pytania co do FJty to dawaj na priv...a tak ogólnie to ciężko zepsuć ten motor

Edytowane przez wolekFJ1100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle ze 125 wazy ze 140 kilo a fj ok 260

Fjką raczej bedzie cierzko na koło z gazu mój brat ma xj 900 i terz nie pójdzie ze sprzegła jaknajbardziej

 

Xj 900 idzie z gazu bez problemu, przypadkowo tego doświadczyłem bo nie praktykuje

takiej jazdy, to nie są motocykle do tego typu wyczynów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda motyckla. Trzeba naprawde znac ten motocykl zeby robic takie ewolucje. Jest za ciezki przede wszystkim. Jesli bedzie robil to w niechlujny sposob to ci lozysko padniew glowce ramy, albo co gorsza rama pęknie!!!!! No, a jesli chodzi o technike. Wbij 1 bieg, rozpedz sie do 6000rpm. "Nastepnie strzel ze sprzegla" To znaczy wcisnij sprzeglo, daj gazu tak do 10 000rpm i pusc sprzeglo. Musisz byc ostrozny, motocykl wystrzeli w gore. Jesli juz sie zdecydujesz, to caly czas trzymaj noge na tylnym heblu. Kiedys tez w to sie bawilem, ale pare razy wystarczylo i juz mi sie nie chce. Szkoda sprzętu. Naprawde SZKODA!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

' date='29 Maj 2006 - 00:24' post='617578']

10 000rpm i pusc sprzeglo. Musisz byc ostrozny, motocykl wystrzeli w gore. Jesli juz sie zdecydujesz, to caly czas trzymaj noge na tylnym heblu. Kiedys tez w to sie bawilem, ale pare razy wystarczylo i juz mi sie nie chce. Szkoda sprzętu. Naprawde SZKODA!!!!

sprzętu szkoda bo nie do tego jest, za to możesz po prostu dać buta i zjarać kapcia ruszając spod świateł i nie bać sie, że koło wystrzeli w powietrze. co do tych 10 000 to sceptycznie bym podchodził, moja ma odcięcie przy 9700 bodajże

 

Pozdrawiam

 

P.S.

Nie katujmy sprzętów które do katowania nie są przeznaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbowałem 1 i mi sie odechciało...za ciężki..boje sie...:/i szkoda mi go:(....dzięki...

 

Tomek Kulik napisał:

A Dziawer jeździł...

Nawet dwójkę zapiął...

 

Tzn...jest opis FJty w świecie motocykli??bo Dziawer to on chyba jest z tej gazety...byłaby jakaś możliwość porobienia fotek tych stron z opisem..

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...