Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie mam istotne.

Przypadkowo zobaczyłem, że dwie śruby, które są nad prędkościomierzem w Dragu 650 są u mnie poluzowane. Chciałem dokręćić ale one wchodzą tylko w jakieś gumy (jakby podkładki) i zadnego gwintu tam nie ma. Wgląda na to, że cała atrapa prędkościomierz trzyma się tylko na dolnej, jednej śrubie. macie też tak, czy u mnie ktoś jakąś manianę odwalił kiedyś? Zbiornik był lakierowany, to może wtedy coś spartolili?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wszystkie trzy sruby jednakowo mocno trzymajä konsole. Sprawdz co masz pod gumowä tulejkä najmniejszej sruby, a bedziesz wiedzial ,czego brakuje tulejkom pod dwie görne dluzsze sruby. Niestety sam tego nie sprawdzalem, ale konsole mialem zdjetä, - ale sruby dokrecalem mocno, tak ze konsola lezy nieruchomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jeszcze jedno pytanie:

Jakiej pojemności powinien być akumulator do 650-ki - znalazłem dwa 9,5 Ah i 12 Ah.

 

Cześć STYK

HAYNES podaje że powinien być następujący akumulator

12V, 10Ah

Typ GT12B4

Typem bym się nie przejmował

Jeśli założysz 12Ah alternator powinien sobie z nim poradzić O ile nie będziesz za dużo jeździł po mieście i alternator będzie miał możliwość go naładować

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie z rodzaju tych głupich. Ma ktoś z Was alarm w dragu 1100. Chciałbym coś takiego sobie zamontować, ale zastanawia mnie fakt, gdzie zamontować jednostkę sterującą i syrenę, przychodzi mi na myśl jedynie miejsce na narzędzia. Jeśli kupę alarm to i tak pojadę do elektryka z montażem, tylko gdzie się taki gadżet montuje. Pytam z ciekawości.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrene proponuje w miejsce standartowego sygnalu dzwiekowego :icon_mrgreen:

A cale urzadzenie alarmowe, taj jak dobrze kombinujesz, w schowku :icon_mrgreen:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie z rodzaju tych głupich. Ma ktoś z Was alarm w dragu 1100. Chciałbym coś takiego sobie zamontować, ale zastanawia mnie fakt, gdzie zamontować jednostkę sterującą i syrenę, przychodzi mi na myśl jedynie miejsce na narzędzia. Jeśli kupę alarm to i tak pojadę do elektryka z montażem, tylko gdzie się taki gadżet montuje. Pytam z ciekawości.

 

Pozdrawiam

Witam

Z tego co się orientuje to syrenka nie powinna byc narażona na deszcz ponadto montujac ją w widocznym miejscu bedzie łatwo ja unieszkodliwic, a o estetyce niewspomnę.

W moim wypadku syrenke zamontowałem na ramie pod zbiornikiem paliwa ,niewidać jej a i deszcz jej nie siegnie .Centralka nie jest duża to i na nią tam miejsce znalazłem

Jak dobrze popatrzysz to i w swoim pewnie znajdziesz miejsce pod zbiornikiem,a schowek zawsze ci się przyda

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syrene proponuje w miejsce standartowego sygnalu dzwiekowego :wink:

 

 

Hmm ok, jednak wydaje mnie się, że syrena powinna być w miejscu niedostępnym, by złodziej nie potraktował jej np. pianką poliuretanową w celu zagłuszenia.

 

 

A cale urzadzenie alarmowe, taj jak dobrze kombinujesz, w schowku :cool:

 

W 1100 do schowka z biedą włożysz 2 paczki papierosów, a nakombinować nie bardzo się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pytanie z rodzaju tych głupich. Ma ktoś z Was alarm w dragu 1100. Chciałbym coś takiego sobie zamontować, ale zastanawia mnie fakt, gdzie zamontować jednostkę sterującą i syrenę, przychodzi mi na myśl jedynie miejsce na narzędzia. Jeśli kupę alarm to i tak pojadę do elektryka z montażem, tylko gdzie się taki gadżet montuje. Pytam z ciekawości.

 

Pozdrawiam

 

 

Proponuje zainstalowac alarm w ktorym syrena jest wbudowana w jednostke sterujaca (odpada szukanie miejsca na syrene)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, konstruktorzy nie rozpieścili nas wielkością schowka.

 

A co w takim razie, jest po lewej stronie pod chromowana atrapa ??? :D

Bo jest taka sama jak w 650, ale wynika z tego ze tam jest cus innego niz schowek :crossy:

650 ma bardzo fajny i pojemny ten schowek, wchodzi tam spokojnie litrowa flaszka ..... oleju :D i zestaw roznych kluczy + szmaty + rekawiczki robocze :D

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie masz zbiorniczek AIS, no i "piórnik" z fabrycznym zestawem kluczy. Po wywaleniu AIS-u mieści się np. sprężarka do klaksonu.

 

x. Maslak czy mozesz powiedziec czym zaslepiales kolanka wystajace z cylindrow po usunieciu AIS'a? Masz moze wymiary tych dynksow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...