Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli te rurki walające się wokół cylindrów? Można je śmiało wywalić bez żadnych strat, z samymi zyskami? Czy oprócz tych rurek coś jeszcze trzeba wywalić, czy to one są całym tym układem AIS?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli te rurki walające się wokół cylindrów? Można je śmiało wywalić bez żadnych strat, z samymi zyskami? Czy oprócz tych rurek coś jeszcze trzeba wywalić, czy to one są całym tym układem AIS?

 

Wywalic mozna, tylko co bedzie jak na przegladzie pan zechce podlaczyc aparature do wydechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to wtedy polowa z nas sie na rowery przesiądzie :icon_mrgreen:

 

Dymsha, co do Ais-u mozesz go odlaczyc tymczasowo ale z tego co wiem nie jest to do konca szczesliwe rozwiazanie, w rurkach zbiera sie woda, jakis syf.

 

Pod tym linkiem znajdziesz informacje o odlaczaniu. Zysk: minimalnie wiekszy schowek, troche mocniejszy motocykl i brak tych rurek wokol silnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego trzeba korzystać ze swobody, bo może być różnie. Tak samo sprawa wygląda w przypadku głośnych wydechów :crossy: a jazda na oryginałach byłaby... ;)

 

Zauwazylem tu w UK, ze wiekszosc posiadaczy cruiserow, czy to japonii, czy hadecji, ma dwa zestawy wydechowe :flesje:

Jeden na przeglad a drugi do jazdy, glosny i pusty :crossy: ( ja tez oryginal zostawilem bo a noz dociekliwy pan kontroler stwierdzi ze za glosno )

No coz ........... wczesniej czy pozniej i te obostrzenia trafia do Polski

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dymsha pokaż fotki po przemalowaniu moto. Pozdrawiam

Jeszcze nie zebrałem wszystkiego do kupy.

 

Pod tym linkiem znajdziesz informacje o odlaczaniu. Zysk: minimalnie wiekszy schowek, troche mocniejszy motocykl i brak tych rurek wokol silnika.

Za radą Prałata (thx :flesje: ) tutaj znalazłem też fajny opis:

http://www.motocyc.pl/starycyc/ais.doc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze narazie stacje kontroli nie przeprowadzaja dokladnych badan technicznych motocykli, nie wyklucza tego w najblizszej przyszlosci. W koncu zaczna i w Polsce stosowac sie do norm europejskich. :bigrazz:

Po to jest właśnie DB Killer, zakładasz i jedziesz na kontrole, po pozytywnej kontroli zdejmujesz i w drogę :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie nie wyobrażam czasów, kiedy policja i reszta służb będzie skrupulatnie kontrolować ilość decybeli generowana przez wydechy, pal licho z AIS'em bo mnie akurat te kilka kucy nie robi różnicy (wielkość schowka pozwoli pewnie na powiększenie bagażu o trzecią paczkę papierosów), ale jak to, armatura z klangiem skuterka - przecież to się samo przez się wyklucza. Niestety znając życie, upierdliwość pewnych unijnych przepisów i skrupulatność naszych kochanych służb jeśli chodzi o takie pierdoły (czyt. łatwy mandat, większa opłata za badanie techniczne) sprawi, że pewnie ukrócą ten jakże cudowny śpiew naszych maszyn. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkel

widzę że sie zabierasz do kupna 1100 jak ja do kupna motoru w ogóle: gadałem o tym ze dwa lata, aż w końcu sie któregoś dnia w tamtym roku obudziłem się we wtorek w okolicach lutego i ... w środę mi przywieżli :notworthy: tyle tylko, ze później zona ze mną ze dwa mesiace nie gadała.

 

A tak poważniej, to dla czego chcesz zmienić: 650 jest za mały jest, za słaby, czy po prostu nosi cie doczegoś innego? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...