Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki chlapacz- nakładka do kupienia w Louisie. Aluminiowy, cienki, zakładany na ścisk (takie obejmy) bez wiercenia czy klejenia. Miałam takie coś w 650. W sumie nie wygląda tragicznie i troche pomaga ale nie zastapi głębokiego błotnika.

 

pięknie dziękuję! :)

(tylko nic takiego nie mogę znaleźć)

ale damy radę... robótki ręczne mają wielką przyszłość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie takie cus jak kolega post wyzej pokazal, lub podobne.

Do nabycia glownie na amerykanskim ebayu. :banghead:

Ja w swoim posiadam juz, chyba fabryczny, plastikowy chlapacz przynitowany do blotnika o dlugosci ok. 20 cm i nic nie chlapie w silnik ani po nogach ;) :biggrin:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem (kamyki i inny syf) i też myślałem, żeby coś samemu wykombinować ale w końcu zamówiłem w USA takie coś: http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Mud-Flap-w-...wItem?_trksid=p

Może Ci się przyda na wzór.

 

 

Jak to montujesz Kolego i czy pasuje do Clasika 1100?

Merlin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem trochę w ciemno, nie wiem nawet jak to przypasuje do mojego DS 650 Narazie czekam na przesyłkę, ma być w tym tygodniu. Jak do mnie dotrze to poprzymierzam i zastanowię się jak to przymocować. Raczej na stałe żeby mi gdzieś nie podpierniczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę powiedżcie mi czy drag star xvs 650 classic ma oryginalnie montowane od nowości klocki TOYO ??

A jeśli łaska to doradżcie jakie klocki najlepiej zastosować , bo tych Toyo mam już powyżej dziurek w nosie.

Przy każdym skrzyżowaniu jęczą jak dusza w czyśćcu. Nie jest to nawet pisk tylko taki skowyt.

Dodam że nie jeżdżę sportowo tylko spacerowo, więc nie muszą być to klocki wyczynowe. Ważne żeby cicho zatrzymywały mojego" stwora". Cena nie gra roli.

Przeglądałem archiwum forum i nie znalazłem konkretnych podpowiedzi. Głównie wypowiadali się właściciele przecinaków, a to nie jest miarodajne. Zresztą propozycje były różne.

Pozdr.Porter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę powiedżcie mi czy drag star xvs 650 classic ma oryginalnie montowane od nowości klocki TOYO ??

A jeśli łaska to doradżcie jakie klocki najlepiej zastosować , bo tych Toyo mam już powyżej dziurek w nosie.

Przy każdym skrzyżowaniu jęczą jak dusza w czyśćcu. Nie jest to nawet pisk tylko taki skowyt.

Dodam że nie jeżdżę sportowo tylko spacerowo, więc nie muszą być to klocki wyczynowe. Ważne żeby cicho zatrzymywały mojego" stwora". Cena nie gra roli.

Przeglądałem archiwum forum i nie znalazłem konkretnych podpowiedzi. Głównie wypowiadali się właściciele przecinaków, a to nie jest miarodajne. Zresztą propozycje były różne.

Pozdr.Porter.

 

 

Witam,

Co do klocków, jeśli skowyczą może oznacza to, że wpadają w drgania, może z zaciskiem. Dobrze byś sprawdził, czy nie ma obluzowania klocków, zacisku.

Ew można jeszcze przeczyścić powierzchnię klocków drobnym papierem.

Pozdrawiam

Juliusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Co do klocków, jeśli skowyczą może oznacza to, że wpadają w drgania, może z zaciskiem. Dobrze byś sprawdził, czy nie ma obluzowania klocków, zacisku.

Ew można jeszcze przeczyścić powierzchnię klocków drobnym papierem.

Pozdrawiam

Juliusz

Dzięki

Już wszystko robiłem . Wydaje mi się że te koyo są za mocno twarde. Po zeszlifowaniu papierem jakiś czas jest dobrze i po mocniejszym hamowaniu znowu to samo.

Chcę je zmienić mimo że ich grubość jest Ok.

Poradzcie tylko które nie skowyczą. Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie.

Stała się rzecz straszna,uszkodziłem maszynę ;)

Zagadałem się i przy cofaniu stłukłem klosz lampy tylnej :evil:

Nigdzie nie mogę kupić ani klosza ani całej lampy...

Doradzcie jakiś sklep internetowy gdzie dostane :icon_mrgreen:

A może ktoś z was miałby odsprzedać??

Dodam jedynie że mam wersje Custom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Już wszystko robiłem . Wydaje mi się że te koyo są za mocno twarde. Po zeszlifowaniu papierem jakiś czas jest dobrze i po mocniejszym hamowaniu znowu to samo.

Chcę je zmienić mimo że ich grubość jest Ok.

Poradzcie tylko które nie skowyczą. Dzięki

 

Witam. Zalozylem miekkie klocki Lucas (30 € Louis) i tez tak denerwöjäco skrzypiä, a im brudniejsze tym bardziej. Wczesniej mialem twarde klocki sintrowe i bylo cicho i skuteczniej-musze tylko odszukac jakiej firmy byly. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...