Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A dla Zosi to bardziej przydalaby sie jednocylindrowka :smile:

 

 

I koniecznie z dużym tłokiem :buttrock:

I koniecznie wymontować wałek wyrównoważający!!! :buttrock:

 

Albo kupić Zosi HD jak pojeździłem trochę kumpla sportserem to jak szedłem sie wysikać to tak mi sie łapy trzęsły po tych wibracjach ,że prawie doszedłem :buttrock: Strach pomyśleć co by było jak bym na niego posadził moja żonę !!!! :wink: Mogła by mnie potem do łózka nie wpuścić tylko spać u kumpla w garażu!!!! :buttrock:

Edytowane przez slaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje !!!

Stare juz platy mozgowe to i mylic sie zaczynaja co poniektore rzeczy :icon_exclaim:

Chodzilo mi o ............ Wigry 3 :icon_biggrin:

 

Kurcze jak Tobie zaczynają sie mylic pewne rzeczy i zapominasz się , to może taki pojazd powinienes sobie sprawic 4.gif

 

 

A dla Zosi to bardziej przydalaby sie jednocylindrowka :icon_exclaim:

 

Sam mlaszcze i się ślini do V-ki a dziewczynie każe jeżdzić jednocylinrówką.

Zosia pomyka taka bryka 7.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zapomniałem, że tylko na amerykańskim ebay-u można kupić dźwigienkę do takiego fajnego motra

Proponuje Motoweteran w Łodzi.

 

 

A dla Zosi to bardziej przydalaby sie jednocylindrowka :crossy:

 

Taa... ciekawe bo na zlotach to Zosieńka zawsze dosiadała dwa cylindry

Edytowane przez Leśnik5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro! jestem Tu u Was nowy. ale tak ogolnie to jestem starym motofanem .ujezdzalem wiele moto -od 250 do 1200 cm aktualnie mam XVS 1100 Clasica i to juz drugi Drag Star (poprzedni 650 Classic ).

moze podalby mi ktorys z Was jakis namiar na ten "KIT" od filtra oleju przeniesionego przed silnik.

licze na Was (choc podobno jesli umiem to powinienen liczyc na siebie) Moj maill

[email protected]

hej!

 

poniżej masz odpowiedź ze źródła od Juszy a propos wysyłki takiego kitu do Polski. (do podanch kosztów dolicz sobie cenę kitu)

pozdr

empiq

 

 

HI

Our Filter Kit will fit the Dragstar 1100 no problem.... Same as the Vstar

in North America.

 

Option 1

UPS wants over $180 to ship this. (Too expensive I find)

 

Option 2

Canada post is quoting the following:

 

The following shows the rate(s) for a parcel of 9.00inch x 7.00inch x

3.00inch weighing 5.0lb

Xpresspost International (6 business days)

Base Price $69.35

Delivery confirmation Included

Fuel surcharge $5.03

Coverage $1.20

Total $75.58

 

 

Option 3 ( This is what we Recommend)

International Parcel Surface (See Canada Postal Guide)

Base Price $38.15

Fuel surcharge $2.77

Coverage $1.20

Total $42.12

 

Regards,

John Cosentini

Motorcycle Enhancements

If you can't Ride.... Accessorize !

For Custom parts & Accessories visit our Website:

www.MotorcycleEnhancements.com

905-842-2123

 

 

Widzę że się forum troszkę na gorsze zmieniło przed Świętami. :icon_evil: jakieś jałowe dyskusje o wyższości "diesla nad benzyną" :) oraz "szopy za miastem nad lepianką w centrum" :biggrin:

 

takj czy inaczej .

 

ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁYCH ŚWIĄT (zarówno w kraju jak i na obczyźnie , tym jedzącym tradycyjnego Karpia jak i tym jedzącym K jak Krewetka :biggrin:

 

ORAZ JAK NAJBARDZIEJ UDANEGO PRZYSZŁEGO SEZONU Z SZEROKIMI ZAKRĘTAMI, BEZ ŁAPANIA GUM I AWARII A TAKŻE CO NAJWAŻNIEJSZE BEZ UPADKÓW I WYPADKÓW :notworthy:

 

ŚWIĘTA PANIE I PANOWIE ŚWIĘTA!!! :flesje:

empiq

Do zobaczenia na drodze

Edytowane przez empiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że Królewska Kanadyjska Poczta droga jest. Ostatnio zanabyłem drobną ilość noży i scyzoryków turystycznych oraz ostrzałek do nich (nie nawidzę tępych. Noży też) i za 5 kg opłata wysyłkowa wyniosła 20 miejscowych, zielonych złotówek.

 

Co do Dragów....... Okazuje się, że jeżdżę PRZECINAKIEM :buttrock:

 

Całe życie człek się uczy. Ja myślałem, że przecinaki to te, gdzie zasuwa się autobaną z wątrobą wbitą między nerki.

 

Wolę inaczej pomęczyć moją wątrobę.

 

 

Pozdrówka

 

P.s Wesołych Świąt Koleżanki i Koledzy

Edytowane przez drogowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi jaki plyn hamulcowy wybrac do draga na przod, bo bede zamawial pare rzeczy na motoakcesoria.pl to bym przy okazji zamowil i plyn, no i ile potrzeba plynu aby zalac caly uklad? wystarczy 250ml?

 

tu link do plynow:

 

http://www.moto-akcesoria.pl/index.php?cPa...439b6c00d25d4f2

 

 

P.S. a takie pytanie, czy dobra jest ta cena filtra K&N do draga? http://www.moto-akcesoria.pl/product_info....14eb5289ca67bab

 

i czy jest sens kupowac go za ta cene czy lepiej kupowac co rok jednorazowy?

Edytowane przez LukaszXVS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doradzcie mi jaki plyn hamulcowy wybrac do draga na przod, bo bede zamawial pare rzeczy

Podejrzewam że jaki byś nie zalał to i tak nie zejdziesz drogą hamowania poniżej 150 metrów :crossy:... :icon_mrgreen:

SPOKOJNIE, POZWÓLMY DZIAŁAĆ NATURZE...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LukaszXVS...

Jeśli dużo jeździsz, opłaca Ci się kupić filtr K&N. Filtr zwykły zmienia się co kilka tysięcy kilometrów (powiedzmy co 10tys.). Kosztuje 65zł, K&N - 300zł. Mechanik za obsługę filtra K&N (czyszczenie i nasączenie) weźmie co 10 tys. kilometrów 30 - 50zł. Możesz sam to zrobić, kupując zestaw za 50zł. Starczy Ci on na 3 - 5 sezonów. Okres przydatności tych preparatów to 2 - 3 lata, zatem będziesz musiał szukać kogoś, kto zechce w tym partycypować. Więc nawet jeśli przejeżdżasz rocznie 10 tys. km., koszt K&N'a zwróci Ci się po 6-8 sezonach.

Edytowane przez jusza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki jusza :crossy: o to chodzilo, w takim razie zdecyduje sie na zwykly filtr... a ten K&N dodaje cos mocy? jest to wyczuwalne? bo pisza ze dodaje 5%...

 

Tu masz temat gdzie wypowaiada sie Adam M. na temat montazu filra K&N i Dynojetow :icon_mrgreen:

Sranie w banie i ............ niepotrzebne wydawanie pieniedzy ;)

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=87630&hl=

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...