Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, najprostszym i zarazem najlepszym :crossy: :wink: rozwiazaniem jest podlaczenie lightbarow do dlugich swiatel i juz.

I tak dla wlasnego bezpieczenstwa jezdzimy z cala elektrownia wlaczona.

Zaden dodatkowy przelacznik nie jest potrzebny, jedynie nowy bezpiecznik i juz. :)

 

ps. kupilem gmole do Draga !!!!! :icon_mrgreen: :)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl, mozna i tak. Oprocz "tylko bezpiecznika" dorzuc tam jeszcze "tylko" przekaznik.

Ja jednak wole miec osobny wylacznik. Wyobraz sobie pobor proadu przy wlaczonych WSZYSTKICH swiatlach, a tak moge uzywac ligtbarow w opcji bez swiatel drogowych, a nawet bez swiatel mijania :icon_mrgreen: bez obawy o akumulator :crossy:

 

A tak apropos. Czy ktos wie jak zastosowanie dodatkowych swiatel ma sie do obowiazujacego kodeksu drogowego? Jakie mozna uzywac, czy mozna je wlaczac z osobnego przycisku (co np nie spowoduje zapalenia tylnej lampy czerwonej). Staralem sie odnalezc info w kodeksie ale niestety... moze wam sie uda?

Edytowane przez Ciho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w kodeksie nie sprawdzałem ale czytałem gdzieś na forum - że:

 

1. 3 światła przednie - nie dobrze :)

2. NIe jeździć na długich

3. światła mijania - światła fabryczne.

 

podkreślam , że nie wiem na 100% bo w kodeksie nie sprawdzałem , mmoże ktoś ma znajomego policjanrta żeby zapytać?

 

pozdr

empiq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Wracając to tematu świateł, to ja miałem problem, z kierunkowskazami. Bowiem mam amerykańską wersję, gdzie migacze świecą się cały czas, a mrugając po prostu świecą się mocniej. Panowie cowboye mnie zatrzymali i w sumie nie mieli się czego doczepić, ale nie spodobały im się światła. Tłumaczyli się: Światła pozycyjne powinny być białe a nie pomarańczowe. Najpierw bardzo chcieli informacji, kto podbił mi przegląd, potem mandacik, ale ubłagałem i puścili mnie. Przerabiać nie zamierzam! :buttrock:

 

Jazda na drogowych jak najbardziej. Zawsze narzekamy na konserwy, ale przecież jadąc na "długich" ślepimy pojazdy z naprzeciw i te które jadą przed nami. Włączam je jedynie na jakimś zadupiu, w dodatku jedynie, jak nie znam drogi. Ale gusty gustami :evil:

 

pozdrawiam

Edytowane przez mausser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majkelpl sprawa polega na tym ze ten Pan wysyla w tyym tygodniu kontener i ja tak po znajomosci mojego znajomego zalatwilem sobie ten motocykl!! Ale jak chcesz to moge sie zapytac i Ty napisz mi tak mniej wiecej co potrzebujesz??!!

 

To nie jest moj pierwszy motocykl ale thx;)

 

Dla bardziej obeznanych w temacie mam takie pytanie a mianowicie czy takie cos:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/KURYAKYN-HY...1QQcmdZViewItem

Daje cos wiecej silnikowi czy tylko fajnie wyglada??

A jezeli tak czy mozna i gdzie takie cos kupic w Polsce??!!

Z gory thx i pozdrawiam marian00

Edytowane przez marian00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla bardziej obeznanych w temacie mam takie pytanie a mianowicie czy takie cos:

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/KURYAKYN-HY...1QQcmdZViewItem

Daje cos wiecej silnikowi czy tylko fajnie wyglada??

A jezeli tak czy mozna i gdzie takie cos kupic w Polsce??!!

Z gory thx i pozdrawiam marian00

 

Nic poza wyglądem, może nawet pogorszyć, aby coś dało należy prócz filtra powietrza , zmodyfikować gaźniki - dynojety i wydech, trzeba to dobrze zestroić.

 

nie wiem jak w kodeksie nie sprawdzałem ale czytałem gdzieś na forum - że:

 

1. 3 światła przednie - nie dobrze :)

2. NIe jeździć na długich

3. światła mijania - światła fabryczne.

 

podkreślam , że nie wiem na 100% bo w kodeksie nie sprawdzałem , mmoże ktoś ma znajomego policjanrta żeby zapytać?

 

pozdr

empiq

 

Zgodne z przepisami to nie jest, tak samo pomarańczowe obrysowe migacze. Ja też mam lightbary i też mam amerykańskie migacze i tak jeżdżę, na pełnym oświetleniu i nie przejmuję się mandatami, choć jeszcze nikt się nie przyczepił. Miałem poważny wypadek, z podporządkowanej wyjechał mi samochód, starszy pan , który nie dobrze ocenił odległość , bo w wieczornej szarówce, moje jedno światło na tle świateł samochodów jadących dalej zupełnie się zlewało. Motocykl poszedł do kasacji, mi nic się nie stało, kupiłem nowy motocykl i od tamtej pory jeżdżę na pięciu światłach - główne, lightbary i pomarańczowe obrysówki. Moje życie i zdrowie jest warte dużo więcej niż 1000 mandatów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wytrzyma spoko, mi wytrzymuje, Drag Stary mają nadmiarowy aku, lightbary są fabrycznie wliczone, zresztą ja mam fabryczne właśnie

 

 

 

Potwierdzam. Ok 30 tys. przebiegu wyłącznie na długich + 2x55 W z przodu w lightbarach. Zadnych ujemnych oznak. Można latać do oporu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Ok 30 tys. przebiegu wyłącznie na długich + 2x55 W z przodu w lightbarach. Zadnych ujemnych oznak. Można latać do oporu.

 

Po miescie tez bujajac sie na 2-3 biegu na niskich obrotach kiedy praktycznie nie ma ladowania aku ??? :clap:

Mialem taki tydzien ze musialem smigac tylko po miescie z czestymi postojami, bez rozpedzania maszyny i mi aku padl. ( do banku, do galerii, do sklepu, na poczte i tak w kolko ). Odpalanie maszyny, jedynka, dwojka 200 metrow przejazd i stop.

A wtedy mialem cala elektrownie wlaczona :icon_eek:

Teraz wiem ze moga wlaczyc wtedy jak gdzies dalej smigne a nie na krotkie traski ;)

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o pomoc

Klikam tu trochę gościnnie dlatego, że kolega od wspólnych wypadów nie może znaleźć

przedniej szyby do draga. Pewnie temat szyby był poruszany ze sto razy jak by mi ktoś podrzucił

link gdzie takowe cuś nabyć będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prośba o pomoc

Klikam tu trochę gościnnie dlatego, że kolega od wspólnych wypadów nie może znaleźć

przedniej szyby do draga. Pewnie temat szyby był poruszany ze sto razy jak by mi ktoś podrzucił

link gdzie takowe cuś nabyć będę wdzięczny.

 

jeśli oryginalna to taniej i szybciej będzie w MGG z Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...