Skocz do zawartości

Posiadacze Drag Starów łączcie się


Unek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propit, to temat dla speców od mechaniki.

Jeżeli nie pali oleju, to:

1. zacząłbym od sprawdzenia świecy, fajki i przewodu (kabla) - mogą być przebicia,

2. kompresji i ew. sprawdzenia/regulacji gaźnika.

Jak masz wątpliwości co do serwisu Yamahy, to sprawdź w innym (np. Suzuki, Kawasaki czy Honda). Silniki motocykli są zbudowane tak samo.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ,jestem po pierwszym wypadzie za miasto . Tak jak pisałem byłem z dawną paczką w Kutnie.

Chłopaki lata nie siedzenia w siodle swoje robią. Jestem pod wrażeniem z jazdy w grupie , wprowadzenia mnie w klimat w ten klimat. Motocykl sprawował się super . 4 litery nie bolą , jest GITOWO.

Po powrocie małżonka miała coś do powiedzenia ---- czy to znacie ? :buttrock:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ,jestem po pierwszym wypadzie za miasto . Tak jak pisałem byłem z dawną paczką w Kutnie.

Chłopaki lata nie siedzenia w siodle swoje robią. Jestem pod wrażeniem z jazdy w grupie , wprowadzenia mnie w klimat w ten klimat. Motocykl sprawował się super . 4 litery nie bolą , jest GITOWO.

Po powrocie małżonka miała coś do powiedzenia ---- czy to znacie ? :icon_twisted:

Pozdrawiam.

Znamy, znamy. Masz 2 wyjścia:

a/ namówić żonę do wspólnej jazdy, a jak się nie da

b/ uzgodnić z nią dni "motocyklowe" i dni "małżeńskie" (i nie chopdzi mi o .... te sprawy, tylko o kino, kawiarnię, obiadek na mieście, spacer, zakupy dla niej, itp.)

 

U mnie działa pozycja b/. :icon_twisted: Jeden dzień weekendu - moto, drugi - satysfakcja ślubnej.

I poznaj ją ze swoją paczką, może bardzo pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM ,jestem po pierwszym wypadzie za miasto . Tak jak pisałem byłem z dawną paczką w Kutnie.

Chłopaki lata nie siedzenia w siodle swoje robią. Jestem pod wrażeniem z jazdy w grupie , wprowadzenia mnie w klimat w ten klimat. Motocykl sprawował się super . 4 litery nie bolą , jest GITOWO.

Po powrocie małżonka miała coś do powiedzenia ---- czy to znacie ? :)

Pozdrawiam.

 

Witam. Mam to szczescie ,ze tygodniu motorem do pracy jezdze -wiec jest OK. Sobota prawie moja- z lekkim :D . A niedziela - wspölnie na moto, i tu jest cacy. A przyszly weekend jestem z "zonkom" w Lagowie - i te klimaty! :D Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam to szczescie ,ze tygodniu motorem do pracy jezdze -wiec jest OK. Sobota prawie moja- z lekkim :) . A niedziela - wspölnie na moto, i tu jest cacy. A przyszly weekend jestem z "zonkom" w Lagowie - i te klimaty! :) Pozdro

To zamelduj się w amfiteatrze do wspólnej, forumowej foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATAKIS miałeś rację z żoną, rano wyskoczyłem po róże po południu zaprosiłem na spacer z lodami (nie mylić)

i wieczorem mogłem sobie bez problemów pośmigać dragstarkiem.

Chłopaki mam wrażenie że jedynka mi wchodzi z za mocnym szarpnięciem , podregulowałem na lince ale chyba za wysoko bierze . Jak jest u Was z jedynką.

Proszę o więcej informacji na temat Łagowa może link, pytam bo jestem powracający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem trochę w ciemno, nie wiem nawet jak to przypasuje do mojego DS 650 Narazie czekam na przesyłkę, ma być w tym tygodniu. Jak do mnie dotrze to poprzymierzam i zastanowię się jak to przymocować. Raczej na stałe żeby mi gdzieś nie podpierniczyli.

 

Zdecydowałem się na taki oto (zdjęcia) montaż chlapacza. Nie wiem czy jest jakaś zasada; czy na błotnik czy pod?

Bardziej przypasował mi w ten sposób. Celem ochrony lakieru nakleiłem dodatkowo specjalną folijkę.

Ogólnie mi pasuje i mam nadzieję, że choć częściowo spełni swoją rolę.

 

http://images32.fotosik.pl/301/584ff2aca64ed723med.jpg

http://images33.fotosik.pl/302/3305a70e5171ffb5med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATAKIS miałeś rację z żoną, rano wyskoczyłem po róże po południu zaprosiłem na spacer z lodami (nie mylić)

i wieczorem mogłem sobie bez problemów pośmigać dragstarkiem.

Chłopaki mam wrażenie że jedynka mi wchodzi z za mocnym szarpnięciem , podregulowałem na lince ale chyba za wysoko bierze . Jak jest u Was z jedynką.

Proszę o więcej informacji na temat Łagowa może link, pytam bo jestem powracający.

 

lubi strzelić, dłuższe przytrzymanie sprzęgła pomaga... a jeśli chodzi o jedynke po postoju kiedy sprzęgło się sklei to wystarczy nacisnąć sprzęgło i pociągnąć motocykl do tyłu aż do rozklejenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TATAKIS miałeś rację z żoną, rano wyskoczyłem po róże po południu zaprosiłem na spacer z lodami (nie mylić) i wieczorem mogłem sobie bez problemów pośmigać dragstarkiem.

I tak trzymaj, tylko nie przesadź, bo się za bardzo przyzwyczai :clap:

Ten typ tak ma :notworthy: Z czasem, sama na to wpadnie, że lepiej by chłop jeździł na moto niż chodził na baby. :icon_rolleyes:

Zbymus,

W pierwszym poście masz link do strony www o Lagowie.

http://forum.motocyklistow.pl/XII-Miedzyna...kle-t94807.html

 

:lalag: moja zona jak dosiadla Drag Stara to musialem jezdzic caly dzien,choc wczesniej miala obawy to po tylu latach(20) milosc do jaqzdy nie wygasla. :clap:

To jesteś szczęśliwcem, moja nawet przez okno nie chce patrzeć na motocykl.

Edytowane przez TATAKIS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj, tylko nie przesadź, bo się za bardzo przyzwyczai :lalag:

Ten typ tak ma :notworthy: Z czasem, sama na to wpadnie, że lepiej by chłop jeździł na moto niż chodził na baby. :icon_rolleyes:

To jesteś szczęśliwcem, moja nawet przez okno nie chce patrzeć na motocykl.

Moja lubi oglądac motocykle, ale co do jazdy, to niestety wygodna kobieta jest i od kiedy zobaczyła Goldasa, nie chce wsiąśc na inne moto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...