Skocz do zawartości

Ile nawineliscie już w tym sezonie???


Marcin Neo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale żeś nawalił facet kilosów!!!! Nie za dużo??

Ja mam derbi sende r x-treme i tyle to ja robię na torze motocrosowym a nie na ulicy, ja zrobiłem 6tys. km.

Jeszcze jedna uwaga nie jeździl za dużo bo ci się ten rumak przegrzeje :lapad::P<lol2>

Tego posta Marcin Neo wrzucił w maju, więc siłą rzeczy ten przebieg będzie niski. To nie powód, żeby cwaniakować. Poza tym, jeden post nad twoim to właśnie nowy wynik Marcina - poczytałebyś troszeczkę, zanim napiszesz głupoty.

 

Mam teraz Derbi Senda R X-treme 50cc 9km waga 100kg i to ma o nie bo lepsze amortyzatory, jest sztywny, duży i wszędzie da się tym wjechać :lapad: a w simsonie baranie nie może przecież wzrosnąć 2 razy moc jeżeli masz cylinder powiększony o 20cc co nie?? ja mam sende i nikt mnie nie weźmie w terenie o tej samej poj. :lapad: :icon_biggrin: :rolleyes:

Uau! Jesteś guru!

:bigrazz: :smile: :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego posta Marcin Neo wrzucił w maju, więc siłą rzeczy ten przebieg będzie niski. To nie powód, żeby cwaniakować. Poza tym, jeden post nad twoim to właśnie nowy wynik Marcina - poczytałebyś troszeczkę, zanim napiszesz głupoty.

Uau! Jesteś guru!

:rolleyes: :bigrazz: :smile:

brawo Arcer :lapad: brechta z cwaniakow :icon_biggrin:

dorwalo sie nowe dziecko do forum i proboje kozaczyc :P

Edytowane przez pawela
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest powodem zdziwienia :icon_biggrin:

 

Bardzo dużo jeżdżę ale na pewno niektórzy zrobią więcej.

Przez cały od maj-czerwiec teraz cały wrzesień śmigam do szkoły.

Rzadko się zdarza żeby był dzień bez moto. Jestem od niego jak większość z was uzależniona.

Wakacje też się nie obijałem.

Stan dzisiejszy 5450-1850(ubiegły rok moto kupiłem we wrześniu)=3600km

 

 

Zobacz sobie Damian91 że niektórzy zrobili więcej i to sporo więcej.

 

A cała kariera to przecież nie jeden sezon. Czytaj uważnie ze zrozumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w moim drugim sezonie (a wlasciwie pierwszym bo w tamtym jezdzilem 3 miechy) zrobilem ok 4000 km :banghead: Głownie po moim pięciotysięcznym mieście i było to dośc monotonne ale nie jezdziłem praktycznie w ogóle przez wakacje bo przez miesiac bylem nad morzem a w drugim lekko zmasakrowałem ręke :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w tym sezonie zrobiłem około 2tys km. połowa z tego na WSK po polach, a drugie pół skuterkiem... mało dlatego ze jazda skuterem wogle mnie nie kręci, a stoi u mnie w domku, ponieważ jest mojej babci to czasem gdzies jade, a WSK no to po ulicach nei pojezdze zbyt duzo bo nie mam prawka, a w terenie jestem moze raz w tygodniu, czasem mniej, bo ten moto z koleji jest mojegoi dziadka, który bardzo dużo jezdzi. ale na przyszły sezon, mam nadzieje, ze wyjdae juz nowym moto:D

 

P.S.

Kupię Yamaha DT 80/50 lub Honde MTX 80/50 do 2000zł no moze troszku więcej :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...