Skocz do zawartości

potrzebne info o KTM DUKE 620


Rekomendowane odpowiedzi

chodzi mi o jakieś wskazówki od uzytkownika takiego moto...jak się sprawuje w mieście...jakie ma spalanie....jak się prowadzi....jakieś wady i zalety tego cacka bo się przymierzam do zakupu własnie takiego sprzętu:)

POSIADAM ;) od 2 lat nim smigam

Miasto-swietnie sie sprawuje, bo do tego zostal stworzony.

Jesli chodzi o spalanie to NIE WIEM :bigrazz: powaznie

Duka traktuje jako motocykl weekendowy do polatania gdzies po parkingu czy tez po jakims torze kartingowym.

Prowadzenie jest swietne-glebokie zlozenia do podnozkow nie robia na duku wrazenia.

 

zdjecie z Lublina

Gorzej jest jak chce sie wjechac w teren, bo dosc szybkjo siadaja uszczelniacze na hopkach no i skok zawieszenia jest szosowy a nie terenowy

Jesli wytrzymasz do sierpnia/wrzesnia to bede sprzedawal-na razie chce sie jeszcze nim pobawic (cena nie bedzie wysoka~7 kzl)

 

a tak prawdopodobnie bedzie wygladal nowy DUKE

KTM DUKE 2007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. na swoim Duke zrobiłem ok 7 tyś po Wrocławiu. miasto i freestyle to do czego został stworzony ten pojazd. żaden ścigacz nie da mu rady w zatłoczonym mieście i żaden nie prowadzi się lepiej na tylnym kole. raz wjechałem nim na 5min na tor motocrossowy i po tej wycieczce musiałem zapłacić 250 zł za prostowanie tylnej felgi. motor też kompletnie nie nadaje się na dłuższe wyprawy. jeżeli szukasz komfortu to sobie odpuść bo to motor dla twardzieli ;) ale jeżeli potrzebujesz czegoś wyjątkowego o doskonałych osiągach (jak na jednocylindrowca oczywiście) i właściwościach jezdnych to to supermoto na pewno Ci się spodoba. aaaaa i spalanie nie przekracza 6l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Na Dukach, na których jeździłem, a ostatnio jeździłem na testowej wersji Prestige 2006 nie dało się jechać na wprost z prędkością powyżej 140 km/h na wprost, tak trzepotało kierownicą. Straszna shimmy kompletnie psująca radość z jazdy...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro koło 16 będę na Biskupinie więc jak coś to wpadnij w tamte rejony to pośmigamy.

 

mam czerwonego Duke i to chyba jedny taki we Wrocławiu więc pewnie mnie już widziałeś

 

 

Biskupin nie ten rejon Wrocławia ale napewno kiedyś się spotkamy! Może na któryś z oldtimerach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik Szymański Napisano Wczoraj, 19:52

Na Dukach, na których jeździłem, a ostatnio jeździłem na testowej wersji Prestige2006 nie dało się jechać na wprost z prędkością powyżej 140 km/h na wprost, tak trzepotało kierownicą. Straszna shimmy kompletnie psująca radość z jazdy...

pzdr

 

nie ma czegoś takiego jak Duke w wersji Prestige. jest KTM LC4 SM Prestige ale to nie jest Duke. nie wiem po jakiej nawierzchni musiałeś jechać tym swoim Duke Prestige2006 :biggrin: ze przy 140km/h trzepotało Ci kierownicą ale na pewno nie był to asfalt. prawdą jest, że moto przy tej prędkości robi się mniej stabilne ale nie ma mowy o trzepaniu kierownicą!! Duke na seryjnych zębatkach (17/40) rozpędza się do 180km/h i dopiero przy tej prędkości robi się dość niebezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dzisiaj stary katalog motocykli świata(94r).

Jest tam KTM The Duke:

 

typ- 4-suwowy, chłodzony cieczą

liczba cylindrów- 1

rodzaj rozrządu- OHC

liczba zaworów na cylinder- 4

pojemność- 609 ccm

moc/obroty- 49 KM/6200 obr./min.

Masa pojazdu- 133 kg

Prędkość maksymalna- 165 km/h

przyspieszenie- 0-100 km/h - 5,3 s

 

(jeśli info sięprzydało to mi jest b.miło)

 

PoZdRaWiAm :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...