Skocz do zawartości

cieknacy problem (Romecik)


peo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No wiec w koncu poskladalem mojego 26 letniego romecika w calosc i postanowilem sprawdzic czy silniczek wogole dziala. Nawet zaczal juz palic, nagle cos strzelilo i powoli paliwko zaczylo sie wydostawac spod zaplonu. Wyciagnalem cale magneto z zaplonem i zobaczylem ze gumka ktora sie chyba simmering nazywa jest luzna i stamtad cieknie. To cos powaznego, czy wystarczy wymienic simmeringa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzeliło Ci w gaźnik i wypchało simmering. To się zdarza. simmering można spokojnie z powrotem założyć o ile jest w dobrym stanie. Sprawdź stan świecy zapłonowej i kondensatora, bo z jakiegoś powodu powstaje to strzelanie. A po co znowu rozbierać niepotrzebnie silnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz ponownie simmering to dobrze go zapunktój bo zbyt luźno wchodzi w gniazdo To powinno pomóc

 

ŻADNE PUNKTOWANIE :!: :!: .

Oduczcie się w końcu tych barbarzyńskich metod naprawy.

Nieraz już rozbierałem silnik z pokaleczonymi gniazdami łożysk itp. Nóż się w kieszeni otwiera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założysz ponownie simmering to dobrze go zapunktój bo zbyt luźno wchodzi w gniazdo To powinno pomóc

 

ŻADNE PUNKTOWANIE :!: :!: .

Oduczcie się w końcu tych barbarzyńskich metod naprawy.

Nieraz już rozbierałem silnik z pokaleczonymi gniazdami łożysk itp. Nóż się w kieszeni otwiera :)

właśnie to miałem napisać

kurde

no uprzedziłeś mnie

 

 

 

nigdy ci tego nie wybacze

:) :wink: :wink: :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sie Drodzy Koledzy nazywa "nabijanie ospy" :idea: . Jest to stary jak świat sposób weteraniarzy :D Dawniej nie były dostępne kleje anareobowe i nie było mozliwości innej naprawy gniazd. Zgadzam się z Pipcykiem że jest to barbarzyństwo i obecnie obcinałbym za to ręce. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...