Skocz do zawartości

Września 23-25.06.2006


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a wie ktos moze o ktorej jest parada w sobote? bo mam niedaleko to sobie przyjade chociaz samochodem, zostawie gdzies i popatrze tylko ze nie wiem kiedy sie zaczyna a na stronie klubu niewiele pisze...

O ile dobrze zrozumiałem qmpla, który należy do Klubu Born To Ride to parada jest w sobotę o 11.00

Planuję zresztą tam jechać w sobotę w godzinach późno popołudniowych.

Do zobaczenia na Zlocie.

Pozdro

Edytowane przez Kaszpir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Piły wyruszamy w składzie :Yosarian , Trajka66 oraz ja w godzinach porannych i z pewnoscia będziemy wyszukiwali osobników z forum. Szukajcie niebieskiej Varadero 125 (w otoczeniu Nsr i mtx 125) - myślę ,że jedyna taka na zlocie. Do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, dzisiaj niedawno wrocilem ze zlotu, impreza byla wporzo, chociarz moim zdaniem nie umywa sie do tego co bylo w zeszlym roku:D Wtedy chociarz wynajeli dwie zajebiste striptizerki, a teraz tylko jedna... która niby sie wszyskim podobala:)

Chłopaki z Kalisza grali na scenie, a ludziska zamiast troche wdziecznosci okazac to nie umieli brava dac..

A tak ogólnie wporzao było, szkooda że już dzis trzeba bylo wracac do domu..

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobuz1 no coś ty, zlot to nie tylko striptiz(a co byś zrobił gdyby nie było?). Myśle że chłopaki z Born to ride :) jak zwykle się starali i dali rade!!! :buttrock: Zlot super...tylko szkoda że jakieś ch..piiip..piiip...piiip...zaje..."pożyczyli" sobie czyjeś kaski!! bo doszły mnie słuchy że 2 zgineły...no ale wszędzie trafią ssie takie barany... :biggrin:

A kapeli z kalisza nie słyszałem bo już byłem zmęczony... :bigrazz: no ale... :rolleyes:

kobuz1 a może taki negatywny stosunek przez problemy podczas powrotu do domu?? Na szczęście masz qmpli którzy starali ci sie pomóc... :icon_mrgreen: :icon_evil: :icon_evil: tego pivka to im się nazbiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zlocik, organizatorzy sie popisali, było kilku niewyzytych niebezpiecznych katów maszynek ale całokształt był fajny , super karaoke oraz zarcie, bede za rok i polecam innym ten zlot. Mozna zobaczyć wiele ciekawych maszyn i poczuc fajna atmosfere. :) :D

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa kaski o ktorych wspomina moj przedmowca to Nitro N311v czerwono -bialo-czarny oraz Osbe Enduro z dosc drogimi goglami Scotta. Nie podobalo mi sie jedno. Zachowanie organizatorow. Wcale nie przejeli sie tym ze ktos bedzie mial klopot z dojazdem do domu , nie chcieli oglosic przez mikrofon tego ze zgineli i czy nikt nie widzial - "po koncercie"- tak mowili panowie z Born To Ride.

Uwazam ze impreza byla zle zabezpieczona , Ci rzekomi ochroniarze nie spelniali dobrze swoich obowiazkow. Znalezlismy dziure w plocie na tyle wystarczajaca zeby wyprowadzic sprzeta. Ciekawe czy wtedy by sie przejelo.

Myslalem ze bedzie normalnie , jak na normalnym zlocie , gdzie najnormalniej w swiecie nie trzeba siedziec przy namiotach , sprzetach pilnujac dobytku. "Szanowny" marek z BTR stwierdzil ze powinnismy kaski miec caly zlot przy sobie... Jakas paranoja.... Nikt z klubu nie pomogl nam szukac kasku w zaroslach , pewnie z racji naszego wieku wszyscy z BTR mieli nas gleboko w d... Moze gdyby byl z nami jakis kumpel z RR to pewno latalby sztab wiary szukajac kasków .

 

Pozytywnym aspektem (jednym naprawde z niewielu ) bylo poznanie forumowicza "Pablo2x" oraz jego kolegi , ktorego nicka forumowego zapomnialem. Pablo zachowal sie jak prawdziwy motocyklista nie dosc ze pomogl nam dotrzec do organizatorow to jeszcze pozyczyl Yosarianowi kask na powrotna droge. Wielkie brawa dla tego pana!!

 

Oczywiscie nie musze dodawac ,ze kasy za kaski nie dostalismy od Marka , nie kwapil sie zalatwic jakis kaskow dla nas mimo odleglosci od domu dosc sporej.Chodzi mi o pozyczenie. Wiem ze : nie pojawie sie na zlocie we wrzesni chocby wjazd byl za darmo , nie zatrzymam na poboczu gdy jakis czlonek Btr bedzie w potrzebie.

 

Ogolnie to jestem cholernie wkurzony , wyhuhany kask poszedl sie je*ac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje negatywne podejscie nie dotyczy obsolutnie całego zlotu, ale najbardziej wkurzył mnie koles, który podczas miss mokrego podkoszulka i podczas striptizu najpierw specjalnie polewajac woda dziewczyny stał na scenie z prawej strony i zasłaniał publicznosci, a potem jak krzyczeli żeby odsłonił to koles w dodatku rzaczoł butelkami w nas rzucac:O:O No żeby członek klubu "Btr" odpierdalał takie cos??? To już przesada.. Ale to nie wszystko, jak stalismy potem z lewej strony pod scena i słuchalismy koncertu kapeli Bartka Białka z Kalisza to mielismy byle jakie miejsce w którym widzielimy bardzo mało sceny i w dodatku przed nami specjlanie staneli ochroniarze którzy bezczelnie zasłaniali publicznosci scene... Ktos powiedział żeby sie odsuneli bo zasłaniaja, po czym jeden ochroniarz powiedział do drugiego żeby ten sie odsunoł a on jeszcze bardziej zasłonił... Naprawde w zeszłym roku widziałem cała organizacje w dobrym swietle, no ale w tym roku musze dac paru osobom negatywa.. Niestety.

A jeśli chodzi o reszte imprezy czyli parada, zabawa na rynku itp to było extra:)szkoda tylko że w piatek sie skonczyłem i karaoke przegapilem.. szkooda. Ale za to w sobote ani jednego bronka nie obaliłem.. ano, skutki z piatku. Ja nie przestrzegam zasady czym sie strułes tym sie lecz:D

A droga powrotna była extra.. zawieszajacy sie zaworek pływakowy zmuszał mnie do spostoju co pare km i popmpowanie paliwa.. tak sie złożyło że kumpel na skuterze dojechał dużo szybciej ode mnie..beheh

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze mozecie byc wkurzeni, znam zlot do 17 w sobote i było dobrze, potem obowiazki wezwały i na sobotnim wieczorze nie byłem. Wieczorem organizatorzy pewnie zapomnieli co maja robic i zajeli sie zabawa.

RIDE TO LIVE

Pilska Grupa Motocyklowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde Pablo i jego kumpel ktory organizuje z nim Moto Extreme Show w Bednarach to prawdziwi motocyklisci, niedość ze da sie z nimi pogadac to jeszcze pomoga motocykliscie w potrzebie. Naprawde nie wiemy jakby Yosarian bez tego kasku miał dojechac do domu, dodatkowo pomagali nam wyjasnic cala sprawe. Oczywiscie Born to ride mieli to w dupie, no bo co z tego ze komus ukradli kaski. To tylko jacys 18 latkowie to mozna ich zlać. Nie mowie juz ze powinni cos zrobic jako sam klub, ale jako motocyklisci !! Chyba nie po to sie placi wstep i chodzi ochrona, zeby nie zabezpieczyli płotu przez ktory zlodziejaszek mogl sobie wejsc. Ogolnie mieli cala sprawe w dupie. A najlepszy ich tekst to ze " moglismy kaski nosic ze soba ", normalnie smiech na sali. Jeszcze wyjdzie ze mam noscic 10 kilogramowy plecak z rzeczami i motor na garbie - paranoja !!!

 

Nie zycze zeby komu cokolwiek ukradli, ale musze to powiedziec. Chcialbym zeby za rok we Wrzesni ukradli jakas rzecz komus z jakiegos klubu, a w szczegolnosci komus z jakiegos MC, wtedy to organizatorzy organizatorzy pobiegali by sobie troche po krzakach, a jakby nic nie znalezli to juz by czekali z kasa.

 

UWAGA za rok we Wrzesni bo kradną !!!!!!!!!!! My oczywiscie juz tam nie wpadniemy.

 

A i jescze chciałem dodac ze propagowalismy nasze forumowe naklejki "Motocykle sa wszedzie, patrz w lusterka, spojrz dwa razy" bo mielismy je naklejone na plecach. Motocyklistom sie akcja bardzo podobała, podchodzili czasem i pytali sie gdzie moga zdobyc takie naklejki to dawalismy adres forum.

 

Pozdro

 

 

P.S Marcys gdzie byles rozbity i jakim sprzetem wpadłes bo Ciebie nie widziałem. Zgłoś sie do mnie, podam Ci adres to wpadniesz sobie po te naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...