Skocz do zawartości

Yamaha XJ 600 - opinie


maxym
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chcialbym dowiedziec sie cos na temat motocykla YAMAHA XJ 600. Jeżeli ktoś posiada taka maszyne to prosze o opinie na jej temat:) Interesuje mnie ten model i nie wiem czy warto go kupic:)

Czy drogo jest serwis i utrzymanie??

Za opinie z gory dziekuje

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to są demontowane owiewki?

u siebie mam szybę z louisa, wysoką i dość wąską, http://tinyurl.com/h5tbo

i uważam, że się sprawdza

chociaż poprzedni właściciel latał z taką: http://tinyurl.com/kwnpz

i też uważał, że mu wystarcza ;)

chociaż całkowicie zgadzam się z opinią, że wersja bez plastiku wygląda zdecydowanie lepiej, niż "s"

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, korzystając z okazji że jest poruszany temat XJ600 proszę o pomoc. Sytuacja wygląda tak: kolega dzisiaj obejrzał XJ 600 z 1986r, sprowadzona z Niemiec. Stan wizualny, super, bez rys. Do moto jest wydruk z pomiaru ciśnienia na cylindrach oraz papier o synchronizacji gaźników jeszcze w Niemczech. Przebieg 57 tys. Przed opłatami, cena za moto to 2.200 zł. Silnik pali od razu, na wolnych obrotach cos "rzezi". Po wcisnieciu sprzegła nic nie słychac. Sprzęgło puszczone i wolne obroty, "rzezi" obroty powyżej 3000 przestaje. Rzezi w sprzegle. Czy sprzegło sie sypie? czy da sie tak jedzic? Juz słyszalem opinię że "one tak maja", Jak jest? Pozdro.

 

No wiec juz wiem, one tak maja, doczytałem poniżej. Nara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie to są demontowane owiewki?

 

 

no właśnie takie jakie pokazałeś :icon_razz: tzn. nie te seryjne tylko takie plastikowe, które można po zakupie moto doczepićdo wersji n. Czy mam rozumieć, że sprawdzają sie w trasie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak przy okazji XJ600 niepodobają mi się tak wąskie opony podobno ładnie się na tym śmiga ale jak to wygląda. Dodam jeszcze że w JAWIE TS350 ma takie same założone jak w XJ600 ale to jawa a nie yamaha i silnik 350 a nie 600.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, korzystając z okazji że jest poruszany temat XJ600 proszę o pomoc. Sytuacja wygląda tak: kolega dzisiaj obejrzał XJ 600 z 1986r, sprowadzona z Niemiec. Stan wizualny, super, bez rys. Do moto jest wydruk z pomiaru ciśnienia na cylindrach oraz papier o synchronizacji gaźników jeszcze w Niemczech. Przebieg 57 tys. Przed opłatami, cena za moto to 2.200 zł. Silnik pali od razu, na wolnych obrotach cos "rzezi". Po wcisnieciu sprzegła nic nie słychac. Sprzęgło puszczone i wolne obroty, "rzezi" obroty powyżej 3000 przestaje. Rzezi w sprzegle. Czy sprzegło sie sypie? czy da sie tak jedzic? Juz słyszalem opinię że "one tak maja", Jak jest? Pozdro.

 

Nie nie jest tak. Lozysko kosza sprzeglowego jest do D. Zawory w starej xjcie rowniez nie klekotaja tylko szumia. Inaczej jest w diversion

 

Co do waskich opon to rzeczywiscie wyglada to paskudnie ale jezdzi bardzo fajnie. Ja juz od dluzszego czasu staram sie uzyskac konkretow od wlascicieli na temat jazdy na szerszych oponach i ponoc 130/70 lub 130/80 z tylu i 110/80 lub 100/90 spisuja sie dobrze a motocykl prowadzi sie tak samo dobrze.

 

Ja osobiscie bede zakladal szersze przy zmienie opon

Edytowane przez bekriss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 16 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...