Skocz do zawartości

Pytanie o buty


Rekomendowane odpowiedzi

witam, moze to glupie pytanie, ale czy w takie buty Probiker traveller wklada sie spodnie, czy mozna tez miec na wierzchu, czy mozna tak i tak? A jesli w buty to czy potem woda w czasie deszczu nie wleci do srodka? I czy sa specjalne kroje spodni - np. waska nogawka - wewnatrz buta; szeroka - na zewnatrz buta..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie zawsze na buty, właśnie żeby woda w razie deszczu/wjechania w kałużę nie ściekała po nogawkach do środka buta

nie spotkałem się ze spodniami z podwójną nogawką :biggrin:

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie zawsze na buty, właśnie żeby woda w razie deszczu/wjechania w kałużę nie ściekała po nogawkach do środka buta

nie spotkałem się ze spodniami z podwójną nogawką :buttrock:

jsz

 

spodnie NA buty? chciałem takie kupić skórzane z kompletem protektorów (nie jakieś jeans style) i nie za wiele takich, zwłaszcza jak nie chcesz wydać 1000 zł

kupiłem w końcu wpuszczane i jakoś woda nie ścieka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie zawsze na buty, właśnie żeby woda w razie deszczu/wjechania w kałużę nie ściekała po nogawkach do środka buta

nie spotkałem się ze spodniami z podwójną nogawką :icon_twisted:

jsz

eee tam, robisz czlowiekowi wode z mozgu...

sa spodnie NA buty i W buty: np. hein gericke touareg - spodzień na buty, ma nawet na goleniu jakas taka gabke-oslonke. inny model hein gericke - trail - do buta. enduro/mx - tez wszedzie do buta, bo same buty maja szerokie cholewy z usztywnieniami/oslonami. no i duze logo, ktore musi byc widac;)

ja sam jezdze w wersji "do srodka", mam buty turystyczno-endurowate firmy gearne. gore maja tak rozwiazana (elastyczna oslona), ze do srodka woda nie leci.

pozdro

dub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja mam probiker traveler, uważam że jak za te pieniądze są ok, jeżdze w nich jak jest zimno, zwykle wpuszczam spodnie w buty bo nie chce mi sie spodni wypuszczać na wierzch, ale w deszczu to obowiazkowo spodnie na butach. Raz jechałem w deszczu ze spodniami w butach i oczywiscie woda spływała po nogawkach do buta. Jestem zadowolony, ale moze dlatego że jescze świeżak jestem i nie mam wysokich wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z tego co mi wiadomo to spodnie sie zawsze chowa w buty do srodka.... np, zeby nie wkrecily sie w lancuch, zeby sie nie porwaly nie majtaly itd.... bynajmniej ja tak smigam

Motocykle to nie wszystko, ale bez nich wszystko jest niczym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 A ma ktoś moze takie?buty 1

Co o tym sądzicie? Wyglądają chyba sensownie.. Jako ciekawostka buty 2

To chyba to samo? :icon_mrgreen: Tylko to są chyba buty na sporta, to mi nie będą pasować do turystycznego enduro i do spodni tex..

 

2 Czy ma sens (i czy jest wygodne) używanie w mieście i trasie (+ trochę teren lekki) butów rodzaju hardmadafaka enduro? (jakieś fly, forma czy coś) np. buty 3 albo buty 4 Wiem że to droższe i na wyprawy np. pustynne czy w teren są ok, ale czy w mieście nie będą męczyć gdyby ich używać? Mi się np. takie bardzo podobają i pasowałyby jak najbardziej do sprzęta i ubioru..możnaby spróbować kasy pozbierać..

Niech się wypowie ktoś kto coś wie..

Edytowane przez Michal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...