Skocz do zawartości

Yamaha FZX 1000 czyli jak spedzilem zime.


Rekomendowane odpowiedzi

jesli ktos chce obejrzec, z innego dzialu zniknelo..

 

http://members.lycos.co.uk/cz3rwony/indexfzx.html

 

rama: Yamaha Fzx 750 skrócony przerobiony tył

przednie zawieszenie: USD Kawasaki ZXR400

hamulec przód: tarcze Kawasaki ZXR 400, zaciski Kawasaki Zx9r

silnik: Yamaha Fzr 1000 2Le

Tył: połączenie Kawasaki ZXR750 z Fzx

Tylnia lampa wykonanie układu R2D2

lakier 2 warstwowy

Wykończenie Plastbike/Louis

Moc ok 140 KM

 

Motocykl robiony od podstaw przeze mnie przez ok 6 miesiecy,mechanika oraz

lakierowanie od ramy we własnym zakresie, łączny koszt wyniósł około 25 tys.

zł, zrobiłem już około 2 tys. km, prowadzi się świetnie, bez problemu zamyka

opony, i narazie było tylko 210 na 3jce.. dalej mogło mnie zwiać ;-)

pozdrawiam

 

Arek Fzx 1000 Wawa

lakiernia motocyklowa Saico w budowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła koza :clap:

jezeli sam wszystko robiles to re5pect ode mnie.. kawal dobrej roboty.

ja mam swoja, moze dosyc kontrowersyjna teorie -> jezeli nie umiesz naprawiac swojego motocykla, to nie jestes prawdziwym motocyklista :)

w mysl tej teorii robie wszystko, zeby poznac moja kawasaki, bo rometa znam na wylot :D

 

nie pasuje mi tylko przednia "owiewka" czy wlasciwie plastik od lamp.. jakas taka za bardzo futurystyczna, przypomina glowe obcego i nie pasuje stylistycznie do reszty moto (mimo ze blotnik jest w podobnym stylu... jednak bardziej stonowany niz owiewka) - przemysl czy nie warto byloby wstawic cos mniej fikuśnego. no ale to moje zdanie, a moto ma sie tobie podobac ;)

 

p.s.

widzisz cos w tych lusterkach?

 

 

przyjrzalem sie jeszcze raz zdjeciom i w sumie stwierdzilem, ze nie jest tak zle z ta owiewka :D

tylko zrob cos z tymi czerwonymi kabelkami - rzuca sie to troche w oczy, a ja nienawidze jak widac elektryke w moto :clap:

Edytowane przez thefex

KTM LC4 400 SC '95

Honda CB 1100 Bol D'or '83

DKW KM 200 '35

www.bikepics,com/members/thefex/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła koza :)

jezeli sam wszystko robiles to re5pect ode mnie.. kawal dobrej roboty.

 

>>>tak sam, części zbierałem o wiele dłużej, na codzien lakieruje motocykle

 

ja mam swoja, moze dosyc kontrowersyjna teorie -> jezeli nie umiesz naprawiac swojego motocykla, to nie jestes prawdziwym motocyklista ;)

w mysl tej teorii robie wszystko, zeby poznac moja kawasaki, bo rometa znam na wylot :D

 

>>>moze nie do konca bo zx10r nie rozlozysz sam ale cos w tym jest :D

 

nie pasuje mi tylko przednia "owiewka" czy wlasciwie plastik od lamp.. jakas taka za bardzo futurystyczna, przypomina glowe obcego i nie pasuje stylistycznie do reszty moto (mimo ze blotnik jest w podobnym stylu... jednak bardziej stonowany niz owiewka) - przemysl czy nie warto byloby wstawic cos mniej fikuśnego. no ale to moje zdanie, a moto ma sie tobie podobac :D

 

>>> tak ma byc .

 

p.s.

widzisz cos w tych lusterkach?

przyjrzalem sie jeszcze raz zdjeciom i w sumie stwierdzilem, ze nie jest tak zle z ta owiewka :D

tylko zrob cos z tymi czerwonymi kabelkami - rzuca sie to troche w oczy, a ja nienawidze jak widac elektryke w moto :clap:

 

>>> widze punkty jako samochody ;) co do elektryki to mysle jak to ukryc

 

 

 

Nio niezły sprzęt.... a czy to wygodne? Prezentuje sie fajnie taki killer drogowy :clap: No i szacun za prace i czas poswiecony bo napewno było go duuuuzo!

 

co do pozycji to jest taka jaką chciałem osiągnąc, prędkość podrózna na spokojnie do 140u, potem przeszkadza wiatr, jak w kazdym nakedzie

 

Arek, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko po co? Pozdrawiam Adam

 

widzisz.. jak to sie mowi.. jesli nie rozumiesz nie ma sensu tlumaczyc :bigrazz:

 

pozdr. Arek

 

chyba tylko po to zeby polechtac proznosc wlasciciela, ale jak to mowia wolnosc tomku....

:icon_rolleyes:

 

nie do konca, w planach bedziemy czyms podobnym do PJP, to jest jakby poczatek w ramach hobby :biggrin:,

 

pozdr. Arek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...