Skocz do zawartości

Wydech Monti Enduro


Rekomendowane odpowiedzi

A czy ten wydech pasuje do YZ 426f bez wiekszych przeróbek ? Bo mam jeden kompletny (kolanko + koncowka) w zapasie i mysle czy nie sprzedać i wsadzić czegos innego ; )

 

p.s. Czy jeśli mam juz przelot (wiadomo crossowka) to bedzie jakas znaczna roznica ?

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawy raczej nie odczujesz bo YZ ma przelotowy już ale jak masz kupować jakiś drogi do bezsensu tu masz za 360 zł powera :icon_question: głosik rewelacja i nie szkoda jak się wywrucisz bo jak bym pogioł jakiegoś akropovica to bym się pochlastał :) wejdzie ci bez problemu mi pasuje idealnie okrągły i taki wziołem są tez owalne napewno nie będziesz zawiedzony cza tylko redukcje małą dorobić bo w WR rurka od cylindra ma troszkę mniejszą średnice jak wydech ale 10 minut i gotowe a ty chyba nawet w YZ masz grubszą średnice to powinno spasować jak ulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co taki komin do pierdopęda?? Poza tym w 2T musisz dobierać rozsądnie wydech. Zakładając taki tłumik do 50-tki tylko wszystko popsujesz.

pzdr

Pierdopedy w 99% sa blokowane na tłumiku koncowycm i daletgo stosuje sie przelot. Fakt, że to mała pojemnośc ale np HMy tez 50ccm mają przelot 22mm czyli tyle co sety. Róznica po zmianie wydechu jest bardzo odczuwalna, szczególnie na wysokim zakresie obrotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, dobrze, ale to trzeba dobrać wydech gabarytowo!! A nie prawie 60-centymetrowej długości komin. Zastanów się...

pzdr

Tak. Dlatego napsialem ze max to wydech od sety crosowej, one są przecież bardzo małe, czesto mniejsze od zwykłych końcówek 50ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co wy mnie chyba zle zrozumieliscie mi chodzi o zwykla koncowke taka zeby troche tlumila i zeby duzo mocy nie zabrala (ja bym jej nie zakladal ale sasiedzi gadaja ze za glosno motor chodzi)...bo przeciesz te suzuki ts to prawie wszystkie to maja te koncowki a ja kupilem bez i musze dokupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Musisz ustawić nieco więcej paliwa - podnieś mu delitaknie poziom

paliwa. Nie powinien strzelać przy dodawniu gazu, natomiast jeśli będzie strzelał w tłumik przy hamowaniu silnikiem, to luz, nic się nie stanie.

Problemy z odpalaniem mogą brać się właśnie ze zbyt niskiego poziomu paliwa.

Poza tym piękny bas, co?? :icon_biggrin:

pzdr

 

 

Co rozumiesz przez podniesienie poziomu paliwa- składu mieszanki na wolnych obrotach, poziomu iglicy czy co innego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu więc tutaj pisze :) mam końcówke giannelli, wczesniej jak kupiłem moto jakoś inaczej chodził moto tak bardziej rasowo;], ale któregoś pięknego wieczoru cos mi odbiło,i wyczysciłem tą końcówke okazało się, ze waty tłumiącej prawie wogole niema. I co smieszne to ta rurka z dziórkami, byłas cała zaklejona od wewnątrz i dziórek prawie nie było:D więc ja wziołem wypaliłem wystukałem i boła piękna czysta. kupiłem taką mate z węłny mineralnej z jedej strone z aluminumowym arkusze blachy. było to do ocieplania kominków ale niemiałem nic innego do wygłuszenia wiec wziołem napchałem ile się da do końcówki zanitowałem, i założyłem i co się okazało moto chodzi cichutko nawet jak jechałem i dałem max gazu to takie ciche jak orginalne :bigrazz: :crossy: ostatnio ułamała mi się rurka wychodząca z dyfuzora i teraz rodzi sie pytanie czy dac do jakiegoś typka zeby mi wybebeszył cały dyfuzor?? czy to coś może zepsuc czy nie? i co zrobić z tą końcówką moze niepotrzebnie napchałem tej wełny mineralnej?? moto jakie mam to jest derbi senda po tuningu 80ccm

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...