Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycja wyjazdu umarła śmiercią naturalną z przyczyn wiadomych.....

Ze zlotu też wyszedł wielki kibel..... Termin był ustalony 2 tygodnie temu - osób chętnych 3 (słownie trzy!).

I to sie nazywa wielka ekipa forumowa 3miasta :) :D :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja wyjazdu umarła śmiercią naturalną z przyczyn wiadomych.....

Ze zlotu też wyszedł wielki kibel..... Termin był ustalony 2 tygodnie temu - osób chętnych 3 (słownie trzy!).

I to sie nazywa wielka ekipa forumowa 3miasta :) :D :biggrin:

 

 

A czemu tylko 3?....bo nie 5....(patrz:Ptaszyna i Andon):biggrin:.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... - osób chętnych 3 (słownie trzy!).

I to sie nazywa wielka ekipa forumowa 3miasta :) :D :biggrin:

 

 

no to my co tydzien, w tygodniu, mamy wieksza frekwencje :biggrin: i nie nazywa sie to zlotem :biggrin:)

nie chcialem byc zlosliwy.

 

po prostu trzeba zabrac sie za "robote" i na powaznie rozmawiac z ludzmi, bo to co tu ostatnio mozna bylo przeczytac naprawde zniecheca...

...ale ja sie nie znam :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to my co tydzien, w tygodniu, mamy wieksza frekwencje :) i nie nazywa sie to zlotem :D)

nie chcialem byc zlosliwy.

 

po prostu trzeba zabrac sie za "robote" i na powaznie rozmawiac z ludzmi, bo to co tu ostatnio mozna bylo przeczytac naprawde zniecheca...

...ale ja sie nie znam :biggrin:

no tak, wziac sie za robote...bo wyjdzie na to,ze Ci co tu najwiecej pisza najmniej jezdza...to ja juz nic nie pisze, bo jeszcze dzis do tego de luxa nie dojade..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg zycznia bylo :), przestan sie futrzyc i wpadnij na :biggrin:

Jak bedzie padało jak do tej pory to wypije kawe i może na jedno wpadne (nic nie obiecuje).

Tylko jak mi to jedno wylejesz to łeb urwe :D

Edit

Bede napewno o 18.00 ale motocyklem! Wypije jedno bezalkoholowe i zawijam uszy :biggrin:

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super impreza mnie ominęła :biggrin:

 

U mnie w pracy bylo zdecydowanie lepiej, zresztą co to za biba, ktora się kończy przed 21 :biggrin: :bigrazz: :crossy:

 

ps.Aktualnie dopijam ostatnie piwko za zdrowie ekipy z mb point, która wie co to znaczy się bawić, w przeciwieństwie do umarlej "braci motocyklowej" z 3miasta :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirek... rozumiem ze bedziesz :)

 

ja bym nie byl ?? samochodem.. rowerem.. piechota!!! a bede!!!

 

Ja tez specjalnie zaplanowalem wypad pociagniem, a tu co widze ............... w hooooooooj, "glowny gaznik" nie chce przybyc :biggrin: , ale widze ze chociaz "dyasza wolnych obrotow" bedzie

 

JA BEDE NAPEWNO

 

dysza ??!! zebys mnie chociaz wtryskiem nazwal... a ty sie na gaznik tylko nadajesz!! wiecej wylewasz niz pijesz ;p

 

strasznie u nas leje ,pogoda pod psem a ja własnie skonczyłem kastrować kota

 

zlituj sie... to w koncu tez samiec... nie mozesz czegos robic z kocicami ? :biggrin: przeciez po takim zabiegu taki kot moze stracic sens zycia... na moto jezdzic nie moze.. to co mu zostanie ?? :P

 

No to super impreza mnie ominęła :bigrazz:

 

U mnie w pracy bylo zdecydowanie lepiej, zresztą co to za biba, ktora się kończy przed 21 :crossy: :lalag: :clap:

 

ps.Aktualnie dopijam ostatnie piwko za zdrowie ekipy z mb point, która wie co to znaczy się bawić, w przeciwieństwie do umarlej "braci motocyklowej" z 3miasta :biggrin:

 

nie czuje sie martwy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super impreza mnie ominęła :bigrazz:

 

U mnie w pracy bylo zdecydowanie lepiej, zresztą co to za biba, ktora się kończy przed 21 :crossy: :lalag: :clap:

 

ps.Aktualnie dopijam ostatnie piwko za zdrowie ekipy z mb point, która wie co to znaczy się bawić, w przeciwieństwie do umarlej "braci motocyklowej" z 3miasta :biggrin:

Więc wszystko jasne! Pojechałaś sie bawić z ekipą z pracy (a mi powiedziałaś ze jedziesz do pracy!), a mnie zostawiłaś na pastwe losu.... My se jutro porozmawiamy!

 

Co do dzisiejszego spotkania to tak jak myślałem - czyli WIELKI TRÓJMIEJSKI KIBEL!

Ale juz jest plan na chlanie w sobote :biggrin: Co i gdzie to napisze Mirek bo jak zwykle sie zdziurowałem i zapomniałem nazwe tej meliny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aktualnie dopijam ostatnie piwko za zdrowie ekipy z mb point, która wie co to znaczy się bawić, w przeciwieństwie do umarlej "braci motocyklowej" z 3miasta :biggrin:

 

 

Nie wiem kogo maszna myśli, ale zapewne "swoich" braci.

 

Po raz kolejny piszę, że jak ktoś chce to znajdzie. Ja nie narzekam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co i gdzie to napisze Mirek bo jak zwykle sie zdziurowałem i zapomniałem nazwe tej meliny :biggrin:

 

ty ty ty !!!! to Melmak jest!! i nie obrazaj mi tu klubu !!

co do soboty to za 2 tygodnie ... tak jak mowilem.. bo teraz jade do domu... i wroce w niedziele wieczorem dopiero...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty ty ty !!!! to Melmak jest!! i nie obrazaj mi tu klubu !!

co do soboty to za 2 tygodnie ... tak jak mowilem.. bo teraz jade do domu... i wroce w niedziele wieczorem dopiero...

Kto nalezy do klubu?....ale w takim razie wezme pare kolezanek,zeby frekwencje poprawic...:biggrin:...beda towarzyszyc Twojemu wskaznikowi podwyzszenia frekwencji:).....to za 2tygodnie mowisz? :biggrin:

Edytowane przez Agabusa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty ty ty !!!! to Melmak jest!! i nie obrazaj mi tu klubu !!

co do soboty to za 2 tygodnie ... tak jak mowilem.. bo teraz jade do domu... i wroce w niedziele wieczorem dopiero...

Może być i za dwa tygodnie!!!

Czyli 9 wrzesnia o 18.00 w Melinie Melmak!

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...