Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawe pieprzenie. co sobote chlopaki wyrywaja np na golonke za koscierzyne. inni, np mrew, marcin cbr z 4um non stop gdzies jezdza. przy okazji dolaczaja sie do nich inni. w 3city coraz wiecej sprzetu lata, wiec nie moze byc, ze nie ma z kim jezdzic;) teraz jestem na wolnym, wiec jak nie bedzie deszczowo, to w srode jestem na zaspie. p.s. gdzie sa 4umowe spotkania, bo nie wiem? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?

tak narzekacie na brak ludzi do jazd itd... otworzylem forum dla 3miasta...ja tam nie narzekam w ostatnio czwarte i ostatnia sobote udalo nam sie zebrac po 20 kilka maszyn (w sobote zrobilismy cos kolo 270 km)

 

zapraszam do sledzenia odpowiednich watkow na naszym forum

 

zreszta kazdy kto sie tam juz zarejestrowal odostal maila z informacja o imprezie...

 

...musicie sami sobie odpowiedziec czemu nie ma z kim jezdzic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie co?

tak narzekacie na brak ludzi do jazd itd... otworzylem forum dla 3miasta...ja tam nie narzekam w ostatnio czwarte i ostatnia sobote udalo nam sie zebrac po 20 kilka maszyn (w sobote zrobilismy cos kolo 270 km)

 

zapraszam do sledzenia odpowiednich watkow na naszym forum

 

zreszta kazdy kto sie tam juz zarejestrowal odostal maila z informacja o imprezie...

 

...musicie sami sobie odpowiedziec czemu nie ma z kim jezdzic...

 

Sorrki, ale narzekasz tutaj głównie Ty.

Nie wiem, czy próbujesz po prostu wypromować jakieś swoje forum, czy też naprawdę nie masz z kim jeździć i poszukujesz towarzystwa - ale to chyba nie najlepsza forma.

A może próbujesz pobić jakiś nieoficjalny rekord w ilości zebranych motocykli? :buttrock: Ja osobiście nie przepadam zupełnie za jazdą w tak licznych grupach.

 

Poznałem tutaj wielu świetnych ludzi z 3miasta i okolic, z którymi zrobiliśmy grube tysiące kilometrów wspólnie... wielokrotnie także brałem udział w gościnnych wypadach z 4umowiczami z dalszych rejonów Polski. Co roku organizowanych jest tu wiele fajnych imprez... no ale pewnie wszystko wiesz, skoro cały czas marudzisz na ludzi, których w większości pewnie nie poznałeś nawet.

 

A co do Twojego ostatniego pytania - którego zresztą w ogóle nie chciałoby mi się nawet komentować, gdyby nie taki ton wypowiedzi ( :biggrin: ) - problemem tutaj nie jest i nigdy nie był brak ludzi. Zresztą po jaką cholerę reklamujesz się tutaj tak nachalnie, skoro nikt z nas niby nie jeździ?

Nie podoba się? Odpowiedź jest zawsze ta sama :lalag:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...musicie sami sobie odpowiedziec czemu nie ma z kim jezdzic...

 

bo co niektórzy pracują w tygodniu i śmigają w wolne dni.

 

A to o niczym nie świadczy że się uzbierało 20 maszyn na wspolną wycieczkę.

Trzeba tak skompletowć maszyny aby wszyscy mieli podbne parmetry i osiągi aby jazda w grupie była przyjemna a nie męczarnią (słyszałem takie wypowiedzi od niektórych p sobotnich jazdach).

Dlatego ja śmigam zawsze w 2-5 moto o takich samaych parametrach i wtedy jazda jest przyjemna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorrki, ale narzekasz tutaj głównie Ty.

Nie wiem, czy próbujesz po prostu wypromować jakieś swoje forum, czy też naprawdę nie masz z kim jeździć i poszukujesz towarzystwa - ale to chyba nie najlepsza forma.

A może próbujesz pobić jakiś nieoficjalny rekord w ilości zebranych motocykli? :D Ja osobiście nie przepadam zupełnie za jazdą w tak licznych grupach.

 

Poznałem tutaj wielu świetnych ludzi z 3miasta i okolic, z którymi zrobiliśmy grube tysiące kilometrów wspólnie... wielokrotnie także brałem udział w gościnnych wypadach z 4umowiczami z dalszych rejonów Polski. Co roku organizowanych jest tu wiele fajnych imprez... no ale pewnie wszystko wiesz, skoro cały czas marudzisz na ludzi, których w większości pewnie nie poznałeś nawet.

 

A co do Twojego ostatniego pytania - którego zresztą w ogóle nie chciałoby mi się nawet komentować, gdyby nie taki ton wypowiedzi ( :D ) - problemem tutaj nie jest i nigdy nie był brak ludzi. Zresztą po jaką cholerę reklamujesz się tutaj tak nachalnie, skoro nikt z nas niby nie jeździ?

Nie podoba się? Odpowiedź jest zawsze ta sama ;)

 

pzdr.

 

 

hmm...ja marudze...no pewnie masz racje, tylko wskaz mi miejsce w którym napisalem ze cos mi sie nie podoba, bo jakos nie przypominam sobie...

 

Poczytaj wczesniejsze posty ludzi którzy chciali sie spotkac ? ile razy sie udalo ?

 

jesli chodzi o sobotnia jazde...tak - były rózne maszyny, bo nie chcemy sie zamykac w malej grupie, a szacunek nalezy sie tym którzy przyjecjhali na Jawkach czy MZ ... dlatego przelotowa byla dostosowana do ich mozliwosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...ja marudze...no pewnie masz racje, tylko wskaz mi miejsce w którym napisalem ze cos mi sie nie podoba, bo jakos nie przypominam sobie...

 

Poczytaj wczesniejsze posty ludzi którzy chciali sie spotkac ? ile razy sie udalo ?

 

jesli chodzi o sobotnia jazde...tak - były rózne maszyny, bo nie chcemy sie zamykac w malej grupie, a szacunek nalezy sie tym którzy przyjecjhali na Jawkach czy MZ ... dlatego przelotowa byla dostosowana do ich mozliwosci.

 

Racja - szacunek dla posiadaczy MZ i Jawy ( sam kiedyś smigałem takim sprzętem). Ale teraz aby pojezdzić sprawnie bez czekania i pilnowania 2 lyb 3 osoby śmigamy w grupie motocykli o takich samych osiągach. Jazda w grupie ma być przyjemnością, zawsze mamy ustalone tempo przed jazdą i niech się co po niektórzy nie obrażja ze nie mają skim jeżdzić. Bo jak ktoś chce pojeżdzić z nami to musi sie dostosować do nas a nie cała grupa do jednostki.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...ja marudze...no pewnie masz racje, tylko wskaz mi miejsce w którym napisalem ze cos mi sie nie podoba, bo jakos nie przypominam sobie...

 

Poczytaj wczesniejsze posty ludzi którzy chciali sie spotkac ? ile razy sie udalo ?

 

jesli chodzi o sobotnia jazde...tak - były rózne maszyny, bo nie chcemy sie zamykac w malej grupie, a szacunek nalezy sie tym którzy przyjecjhali na Jawkach czy MZ ... dlatego przelotowa byla dostosowana do ich mozliwosci.

Hm... jak dla mnie to fajnie tak od czasu do czasu pojechac w takiej większej grupie jak w sobote(było super) pogadać, pozwiedzac :flesje: Pewnie że nie codziennie ale raz na tydzień :eek: Czemu nie mamy dać szansy pojeżdzić komuś na "gorszych" sprzetach :D Przecież to też motocykliści :P i w przyszłości każdy z nich kupi sobie coś dobrego :D

Pozdrawiam wszystkich motocyklistów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też sie podoba jazda w wiekszej grupie, ale w przypadku skuterów przelotówka to 60 km/h :D

 

Od przyszłego sezonu bede miał troche wiecej kucyków pod tyłkiem, wiec mam nadzieje, że znajdzie sie osoba ktora polata ze mna z przelotówkami około 100 - 140 km/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...ja marudze...no pewnie masz racje, tylko wskaz mi miejsce w którym napisalem ze cos mi sie nie podoba, bo jakos nie przypominam sobie...

 

Nie miałem za bardzo czasu szukać po postach, więc generalnie wycinam pierwszy z brzegu, chodzi mi o wypowiedzi w stylu:

 

a czy ktos z forum kiedykolwiek, gdziekolwiek sie pojawil ?

 

"Ktoś z forum" to taki na przykład ja i generalnie wkurzają mnie trochę takie insynuacje, zwłaszcza, że nie jest to wcale jedyna tego typu twoja wypowiedź. Nie znamy się, więc po jaką cholerę się mnie (między innymi mnie) czepiasz? Owszem, bywam "gdziekolwiek" i to całkiem często.

Spojrzyj sobie na cały dział "zloty i imprezy" i zobacz co się dzieje na forum. A jak nie wierzysz, to mam fotki z takich imprez, i to sporo :buttrock:

No ale mniejsza z tym, nie mam zamiaru ani ochoty się kłócić - nie zamierzam też trąbić na forum na prawo i lewo o każdym moim wypadzie (a jeżdżę ostatnio przeważnie w pojedynkę, bo lubię), tylko po to, żeby coś udowodnić. Niech każdy śmiga tak jak lubi, czy to sam, czy też w 5, 20, czy 50 motocykli - i wszystko fajnie, tylko po co wrzucać sobie nawzajem? Śmigacie dla przyjemności, czy na pokaz?

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz - takich wypowiedzi chyba wiecej nie bylo. po prostu juz kilka razy probowaliscie sie umawiac (nie pisze teraz o Tobie) i zawsze po terminie takiego spotkania czytalem (tylko i wylacznie w tym temacie) ze znowu ktos nawalil, ze sie nikt nie pojawil itd.

 

oczywiscie sa pewnie wyjatki (Ty sie do nich zaliczasz), ktore sie spotykaja w swoim gronie - jezdza itd. piszac w tym temacie, pisze do ludzi którzy w tym temacie byli lub sa aktywni i do tych najbardziej niezadowolnych. Jezeli Cie cos urazilo to wystarczy normalnie napisac a nie od razu atakowac. jesli nie masz czasu czytac postow to nie generalizuj po tym ostatnim bo mozesz sie przejechac. uwazam temat sporu za zakonczony ;-) milego konca sezonu, oby pogoda byla dla nas laskawa i mam nadzieje do zobaczenia na trasie w tym i kolejnych sezonach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...