Skocz do zawartości

3 miasto


Fazi_Gdańsk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak BTW to temat o 3 Mieście coś słabo żyje w porównaniu do Szczecina, Warszawy hehe :)

No właśnie tu na forum chyba nie ma zbyt dużo osób z Trójmiasta co ?

A jeśli już są to pewnie się znają i śmigają razem w swoim gronie =P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa a my na tych pierdopędach...

Ehhh już sie nie moge doczekac RS 125...

 

EOT :)

 

Nooo byłem na Skwerku, motocykli baaaaaaaaaardzo dużo, było zajebiście :icon_question:

Polansowałem się razem z Fireblade'ami, R1 hehe :banghead: Bo w korkach przepychaliśmy się z tą samą predkoscia ;)

 

Fajne sprzęty...

 

Zdziwiło mnie jednak to, że widziałem z 5 motocyklsitów (Polaków) śmigających bez kasków (po ponad 100 km/h !!!)...

Nie było to za odpowiedzialne...

 

Widziałem też bułgarów jeżdżacych z gołymi głowami, ale może u nich inne przepisy hehe ;)

 

Ogólnie rzecz biorąc zajebisty dzień, nawinąłem 130 km po mieście :(

Motocykli dzisiaj widziałem więcej niż samochodów :cool:

 

Kto jeszcze był?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja

 

a mnie się udało wbić na powerstation bocznymi drzwiami. jako ochrona ;]. nie dość ,ze wejscie za free, maszyna zabawka wjechała za free to jeszcze mi za to płacą :) .

 

ale muszę poruszyć pewien temat. mianowicie buractwo coponiektórych.

 

 

sprawa wyglądała tak- impreza była zamknięta, teren zamknięty, więc organizator ustala zasady.

 

zasady były takie- wjezdzają tylko ci co zapłacili i mieli przepustki. wyjatek- paradę wpuszczaliśmy całą. potem jacyś goście chodzili i wypraszali. i teraz- kazdy wyjezdzajacy miał wyjechać na własnym moto. ci co mieli rpzepustki nie stanowili problemu bo ich moto tez miał przepustkę. ale reszta nie.

 

więc mieliśmy sprawdzać dowody.

 

zdecydowana większość podeszła do tego ze zrozumieniem- zwłaszcza,ze o dowód byli grzecznie proszeni a następnie im dziękowano ...ale...

 

jeden burak na valkirii wjechał na pałę(kozystajac z opuszczonej liny(jeszcze przed imprezą, jak wpuszczalismy innych) a wyjezdzajac nic nie chciał pokazac, bluzgał i ogólnie pokazał się jako straszny cham i burak. tylko dlatego został wypuszczone,ze parę osob go zapamiętało jak wjechał na pałę(krzywy ryj,wielki brzuch i pewnie staje 2cm od pisuaru jak się odlewa- stawałby blizej-ale brzuch nie pozwala).

 

jeden gosc na przecinaku taranował linę nie chcąc udowodnić,ze to jego moto. jakis jego kumpel na shadowce kremowej przyszedł mu z pomocą i chciał sie lać z ochroną. heh miał nieco farta bo koleś którego bluzgał miał zakaz tłuczenia ludzi jeszcze z jakiejś poprzedniej imprezy, bo by się to dla niego źle skończyło.

 

 

 

a dodać trzeba ,ze była masa normalnych ludzi- jeden typ na przecinaku nie wział dowodu, więc poposił policję o weryfikację (policja tam stała- zawsze mozna było ją poprosić). dostał potwierdzenie i wszystko odbyło się w sympatycznej atmosferze.

 

 

tu uwaga na przyszłość- ludzie: na pewno nie chcielibyście ,zeby na jakiejs imprezie ktoś odjechał waszym sprzętem. po to jest taka akcja. jak ktos taranuje linę , nie chce poddać się kontroli to o czym to świadczy?

jak nie zabrał dowodu- to zaden problem- wszystko mozna załatwić. grozić nie polecam- ochroniaz tez człowiek i zasunąc potrafi :>.

 

jak juz wspomniałem- zdecydowana większość wykazała się zrozumieniem i pełną współpracą.sporo osób wyraziła poparcie dla akcji- jak zostali poinformowani po co prosimy aby pokazał dowód(po początkowym sprzeciwie). dziękowalismy sobie i zyczylismy szerokiej drogi. ja przy sprawdzaniu dowodu czytałem numery- nic nie zabierałem- tylko sprawdzałem czy sie zgadzają numery.

 

 

a do goscia na walkiirii: koles, okazałeś się strasznym burakiem. twojego buractwa nic nie ukryjne- nawet lśniąca v6 tka. frustracje proponuję wyładowywać na worku treningowym- albo powiększyć sobie peni*a, bo takie buraki jak ty psują tylko klimat sympatycznej imprezy.

 

 

 

 

ciekawostka: na zlocie w sobotę zepsuło się conajmniej 6harych i 1 kawa plastik :) . no i jeden szlif plastika. ale to nie zepsucie się :notworthy: .

Edytowane przez awful
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjeżdżałam to faktycznie widziałam jak jeden gościu na KTMie sie bulwersował o coś. =/

A tego od Valkirii chyba kojarze ^^ Dwóch było takich spaślaków na dwóch podobnych moto.

 

A z tymi dowodami to dobre rozwiązanie. Ja bym się `zapłakała` jakby mi ktoś skuterem odjechał, więc nie wyobrażam sobie takiej sytuacji z moto.

Ja musiałam się zatrzymać i zleźć ze skutera bo dowód miałam w torebce pod siedzeniem, ale nie robiłam z tego powodu żadnej afery. Zwłaszcza że pan ochroniarz grzecznie zapytał czy byłam sprawdzana, powiedziałam że nie. Sprawdził i pojechałam.

 

Ogólnie fajnie było =)

A buraki znajdą się zawsze i wszędzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysl z dowodami dobry.. nie ma co tu komentowac.

 

Jak macie fotki... to moze zapodajcie na jakis serwer, lub wyslijcie... cokolwiek. Chetnie bym to raz jeszcze zobaczyl, moze siebie znajde : )

Mnie sie podobalo, zwlaszcza w sobote.. pogoda dopisala.

 

To kiedy mini spotkanie na skwerze robimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, ale mnie impreza ominęła :notworthy: a akurat miałem praktyki w kościerzynie, toteż się dziwiłem co tyle motocykli sunęło na trasie w strone gdańska w piątek jak wracałem ;(

 

ps

kiedyś na jakimś filmiku widziałem jak przy wyjeździe z motoGP była bramka z policjantami i każdemu sprawdzali czy kluczyk dobrze się trzyma :) no ale tam troche inne ilości motocykli sie przewijały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak macie fotki... to moze zapodajcie na jakis serwer, lub wyslijcie... cokolwiek. Chetnie bym to raz jeszcze zobaczyl, moze siebie znajde : )

 

To kiedy mini spotkanie na skwerze robimy?

Zdjęciami zarzucę jutro jak odzyskam drugą kartę do aparatu =)

A na Skwerek jak już gdzieś wcześniej pisałam też bym wpadła :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaaaa ..... też byłem na Valkyrie ..... był tych maszyn zreszta kilka .... ochroniarze sprawdzali i , faktycznie, w miłej atmosferze, jeden czytał numery z dowodu, drugi zerkał na tablice, wszystko szybko, sprawnie i z uśmiechem ..... i dobrze, bo naprawdę poczułem, że ktoś chroni nasze maszyny .....

Dzięki :-)

 

A jeżeli chodzi o nerwowego kolegę - mam nadzieję, ze nie miał na plecach barw VRCC Poland ... :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...