Skocz do zawartości

Spalanie - Honda CBF i CBR 600, Ile wam palą?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ile wam palą maszyny? Ile powinny? U mnie jakoś dziwnie dużo, ok. 8 litrów, 50 km w trasie i 50 km w mieście ;) Powinna chyba około 6 litrów. Co może być nie tak? Dodam że sprzęt po przeglądzie, gaźniki wyregulowane i wyczyszczone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja CBR-ka w mieście przy spokojnej jeździe (bez szaleństw) pali ok. 6 l/100 km :eek:

Kiedyś gdy trochę pojeździłam z waryjatami na motórach to spaliła mi w mieście 8,5 l/100 km (ale to był ogień do każdych świateł i ostre hamowanie :D ).

 

Jak ci pali 8 litrów to zdaje mi się, że coś za dużo, ale nie wiem jaki masz styl jazdy ;)

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja CBR-ka w mieście przy spokojnej jeździe (bez szaleństw) pali ok. 6 l/100 km ;)

Kiedyś gdy trochę pojeździłam z waryjatami na motórach to spaliła mi w mieście 8,5 l/100 km (ale to był ogień do każdych świateł i ostre hamowanie :D ).

 

Jak ci pali 8 litrów to zdaje mi się, że coś za dużo, ale nie wiem jaki masz styl jazdy :biggrin:

 

pzdr @starte

No ja mam styl mieszany, jak mam humor to ogień, jak nie to wleke sie jak ............. no wolno jade ;)

 

Dziwna sprawa, bo jedna osoba jeżdziła i spaliła jej koło 6 litrów, kumpel pożyczył na 3 dni i paliła mu 8 litrów, pewnie dawał ostro w palnik, zobaczymy ile mi spali przez Weekend :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam styl mieszany, jak mam humor to ogień, jak nie to wleke sie jak ............. no wolno jade :D

 

Ja odwrotnie jak mam dobry humor to jezdze spokojniez zeby sobie przez jakas glupia sytuacje nie spiepszyc, natomiast jak jestem wku... to wyzywam sie na moto ( pomaga)

 

Jezeli chodzi o spalanie to po miescie 7l a w trasie 5,5-6l

pozdro

Edytowane przez Konrigol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ile wam palą maszyny? Ile powinny? U mnie jakoś dziwnie dużo, ok. 8 litrów, 50 km w trasie i 50 km w mieście :clap: Powinna chyba około 6 litrów. Co może być nie tak? Dodam że sprzęt po przeglądzie, gaźniki wyregulowane i wyczyszczone :icon_razz:

poszukaj na tym dziale temat juz podobny byl i dosyc duzo bylo wypowiedzi nawet jak sie nie myle to jeden z tego typu ja zakladalem ....

pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja f4 pali od 6.0-6.5 litra

 

Co dziwne jesli naprawde dostaje w palnik to wychodzi 6.0 a jesli normalna jazda,ale i tak dynamiczna to idzie 6.5 :icon_razz: co jest bardzo dziwne...

Pozatym mam zmienione dysze głowne na wieksze

Edytowane przez romek21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz a nie zastanawiłeś się nad jednym- nie za dużo kilogramów?? :)

 

Może najwyższy czas odstawić :), kaloryczne jedzenie i przejść na diete niskotłuszczową. :icon_razz:

 

Wbrew pozorom to też może mieć znaczenie, szczególnie na 600 ccm, a także opór powietrza stawiany powierzchnie czołową ciała (z tego co pamiętam cm Ci nie brakuje) więc może bardziej się pochylaj :clap:

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klaudiusz a nie zastanawiłeś się nad jednym- nie za dużo kilogramów?? :D

 

Może najwyższy czas odstawić :D, kaloryczne jedzenie i przejść na diete niskotłuszczową. :clap:

 

Wbrew pozorom to też może mieć znaczenie, szczególnie na 600 ccm, a także opór powietrza stawiany powierzchnie czołową ciała (z tego co pamiętam cm Ci nie brakuje) więc może bardziej się pochylaj :)

 

pzdr.

Problem jest w tym że spaliła 8 literków pod moim kolegą, który nie za duży jest i leciutki :wink: Jak by podemną tyle spaliła to pewnie by, sie nie martwił, ale tak jak widze to chyba coś jest nie tak :)

 

No nic, pośmigam i zobacze :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...