Skocz do zawartości

:(


BELIAR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem że sam nie poniosłes żadnego uszczerbku. :icon_razz:

 

80km/h to calkiem sporo...czy odzież zdała test? W co byłeś ubrany? Skóra? Tex? Przetarło sie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że sam nie poniosłes żadnego uszczerbku.

 

80km/h to calkiem sporo...czy odzież zdała test? W co byłeś ubrany? Skóra? Tex? Przetarło sie coś?

 

 

jechalem w ramonie i cieniutkich bojowkach.

 

Z bojówek zrobiły sie firanki :icon_razz: ale kolan nie mam mocno rozwalonych. Podczas mojego kosmicznie długiego turlania po asfalcie ( nie wiem ile ale chyba 100m było, moto poleciał troche dalej) podwiną mi sie rękaw kurtki i mam cale przedramię mocno przeszlifowane :clap: i w pewnym momecie podwinela się kurtka na chwile na biodrze i tam tez male szkody. Glana mam do blachy zeszlifowanego , no i gdybym nie mial rekawic to z dloniami było by kiepsko i nie wiem jak to zrobilem ale kask wyszel z tego calo. Niestety dzis czuje sie jakbym dostal pare razy z kija bejsbolowego

 

teraz juz wiem ile zalezy od ubioru gdyby nie ta ramona to bym nie mial skury na barku ....

Edytowane przez BELIAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę lat temu mój kumpel jachał jako pasażer na MZ 250 i przy prędkości 80km/h strzeliła tylna opona. Motor podcieło i opowiadał, że się leci, leci, leci i łup i robi się ciemno. Stracił przytomność ale po chwili się ocknął poobdzierany zdrowo.

Dało mi to do myślenia i od tej pory bez kórki skórzanej, rękawić i solidnych butów nie wsiadam na moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć. Patrząc na predkość z ktorą jechales i na to co Ci sie stalo to i tak mialeś bardzo duzo szczescia, lepsza motocyklowa kurtka i spodnie z ochraniaczami w tym wypadku spowodowalyby ze bys wstal otrzepal sie i nawet zadrapania by nie bylo na Tobie.

Masz duzo szczescia chłopie :icon_razz:

Pozdrawiam!

Edytowane przez koniaczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auć. Patrząc na predkość z ktorą jechales i na to co Ci sie stalo to i tak mialeś bardzo duzo szczescia, lepsza motocyklowa kurtka i spodnie z ochraniaczami w tym wypadku spowodowalyby ze bys wstal otrzepal sie i nawet zadrapania by nie bylo na Tobie.

Masz duzo szczescia chłopie :icon_razz:

Pozdrawiam!

wiem gdyby mi sie nie podwinol rekaw to juz bym byl prawie bez szód na ciele . Jak szedlem z miejsca gdzie wstalejm do miejsca gdzie zaczolem leciec to nie moglem wyjsc z podziwu ze tylko tyle mi sie stalo, to bylo naprawdze kupa drogi :clap:

 

aha i po chwili przemyslen doszedlem do wniosku ze dlugo sie slizgalem na moim magicznym plecaku "HD" :)

Edytowane przez BELIAR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia przemawiają do wyobraźni . I to się stało przy zaledwie 80-siątce .A tu człowiek nieraz lata 180 po zakrętach z poślizgami na wyjściu z zakrętu , i to wszystko bez ochraniaczy . Muszę się poważnie zastanowić nad kombinezonem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A NAJLEPSZE JEST TO

 

jezdze na moto od jakis 5 lat wiec jeździć umiem ( przynajmniej tak mi sie wydawalo)

 

jade sobie prosta Q..a drogą i nagle boom nie mam pojecia co jak i przez co, ulamek sekundy

 

:icon_razz:

 

 

Szczere wyrazy wspolczucia z powodu szlifu. Szkoda Ciebie, na szczescie pozbierales sie, szkoda motoru.

Ja mam prawo jazdy od 1975 roku, za kierownica samochodu 2 mln kilometrow, kilkadziesiat tysiecy na motocyklu. I uwazam ze nie umiem jezdzic tylko sie ucze.

A swoja droga stan naszych drog jest tak fatalny, ze wracajac do garazu jestem mocno zdziwiony, ze przyjechalem calo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...