Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh,ja to jestem tolerancyjna i pisać to on może dużo :icon_twisted: ale Ci powiem ,że pojadę do tego Poznania:)może kogoś powinnam poznać :icon_biggrin: :icon_razz:
hahahahahahaha WIEDZIAŁEM :icon_razz: :biggrin: uderz w stół.... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja juz jestem, nie ma gdzie jezdzic w tej stolicy, co popatrze na budzik to widze 250, a chwile pozniej jakas ciote, co zmienia pas bez kierunkow... a na torunskiej to nawet tiry sie wyprzedzaja na 3 pasach... co za kraj... trzeba jechac na grandysow, bo zajoba mozna dostac :buttrock:

 

 

 

pozdro600

Edytowane przez lobo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja juz jestem, nie ma gdzie jezdzic w tej stolicy, co popatrze na budzik to widze 250, a chwile pozniej jakas ciote, co zmienia pas bez kierunkow... a na torunskiej to nawet tiry sie wyprzedzaja na 3 pasach... co za kraj... trzeba jechac na grandysow, bo zajoba mozna dostac :buttrock:

pozdro600

Oj lobo, może nie tak szybko śmigam ale kurwica czlowieka strzela, jakby wypełzły jakieś glizdy po deszczu :buttrock:

 

p.s. W Darłowie w Weekend widziałem dwa GIXerki, jedna na Warszafskich druga na Toruńskich :banghead: Ktoś z forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz... ja dzisiaj mam dzien pt. wszystko mnie wku**ia, a jak wszystko, to i grzecznie wracajacy do domciu tatusiowie menadzerowie i ich bezmozgie zony w zasranych koreanskich autkach na radziecki gaz :buttrock:

 

co to za kraj, w ktorym toru nie ma??????????????? a jak jest, to jeden i to taki, ze pozal sie boze... narzekamy na faszystow, ze rynku pracy nie chca przed nami otworzyc, ze dretwi, starzy, sluzbisci... ale ku*wa torow maja kilka, a autostrad w ch*j... sie wqrwilem :buttrock:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widzisz... ja dzisiaj mam dzien pt. wszystko mnie wku**ia, a jak wszystko, to i grzecznie wracajacy do domciu tatusiowie menadzerowie i ich bezmozgie zony w zasranych koreanskich autkach na radziecki gaz :buttrock:

 

co to za kraj, w ktorym toru nie ma??????????????? a jak jest, to jeden i to taki, ze pozal sie boze... narzekamy na faszystow, ze rynku pracy nie chca przed nami otworzyc, ze dretwi, starzy, sluzbisci... ale ku*wa torow maja kilka, a autostrad w ch*j... sie wqrwilem :evil:

pozdro600

No masz racje. Znam ludzi co pod koniec lat 90-ych chcieli sprowadzić F1 do Polszy, przebudowac Tor w Poznaniu lub budować nowy i co? I ch*j, bo prawa wlasności gruntów nieuregulowane bo to bo tamto, ogólny śmietnik :smile:

 

Autostrady - następny super punkt dla rządzących, od początku lat 90-ych Amerykanie chcą budować, mają kase itd. jedyny warunek dzirżawa na 30 lat i co? I ch*j, bo prawa wlasności gruntów nieuregulowane bo to bo tamto, ogólny śmietnik :banghead:

 

I tak do zajebania :bigrazz:

 

p.s. Dzisiaj przymierzalem sie do GSXera 1000 ........................ przy żonie ......................... powiedziała spoko ale ......................... po rozwodzie :banghead:

 

p.s.1 Od Niedzieli szaleje na Autostradach DE i FR :banghead:

i znów będzie opona do wymiany :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja póki co zawieszam swoją działalność motocyklową :banghead: . Do przyszłego sezonu :icon_mrgreen: - kurcze jak ja to wytrzymam...

 

No i ladnie się z tymi modami porobiło, teraz to co drugi to moderator!!!! Ja nie chce wiedzieć co musieliście zrobić za to :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s. Dzisiaj przymierzalem sie do GSXera 1000 ........................ przy żonie ......................... powiedziała spoko ale ......................... po rozwodzie :banghead:

 

p.s.1 Od Niedzieli szaleje na Autostradach DE i FR :icon_razz:

i znów będzie opona do wymiany :icon_mrgreen:

 

ale wrócisz na 13go?:>

..... ostatecznie możesz z żoną :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wrócisz na 13go?:>

..... ostatecznie możesz z żoną :icon_razz:

Wiem, wiem, 13-ty, Piątek, musze....................dzieciaki wracają z Wakacji z Dziadkami..............powrót do rzeczywistości :icon_mrgreen:

 

p.s. Kriters co tam wymodziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też zjechałem - ta po wawie to ch*j nie latanie :lapad: ale już za 1,5 tygodnia będzie szorowanko kolankiem w dużej patelni - mniam :bigrazz:

 

no widzisz... ja dzisiaj mam dzien pt. wszystko mnie wku**ia
Trzeba coś wypić :flesje: to zawsze pomaga :icon_mrgreen:

 

p.s. Dzisiaj przymierzalem sie do GSXera 1000 ........................ przy żonie ......................... powiedziała spoko ale ......................... po rozwodzie :banghead:
No to jak się sprężysz to jeszcze w tym sezonie polatasz w końcu na Motocyklu :icon_twisted:

 

Sprzedaje Yamah'ę i zaczynam myśleć nad sprzętem na tor ( raczej w strone gsxr, ale nie wykluczam r6).
To nie lepiej po sezonie opchnąć yamahahę i na przyszły sezon się przygotować ;) :wink:

 

 

 

ooooo, widze ze precel juz przylazl i cos pisze :biggrin:
walsienaryj :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...