Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żyje. Dzięki za zainteresowanie. WIEKLIE DZIEKI DLA SASKIEJ ZA ODPROWADZENIE DO DOMCIU. Oraz WIELKIE DZIEKI DLA LOBO ZA BYSTRE OKO BRAWO I JESZCZE RAZ BRAWO. Moje kochanie troche porysowane ale jak stanie na dwa koła to dalej się piszę jeśli jeszce bedzie można na śmiganie. Ogólnie wielkie dzięki. Pozdrawiam.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przejechaliśmy całą Warszawę nie przekraczając 50km/h.....

Boshe!!! to było straszne!!!

ale najważniejsze, że Listek cały...

 

a ja gdzieś po drodze zgubiłem telefon :wink: a koleś który go znalazł, krzyczy stówkę za oddanie....

 

to była Klątwa Czarnej eMZety, hi hi hi

Tchórze zostali w domu, słabi zginęli po drodze, przetrwali emzeciarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a ja gdzieś po drodze zgubiłem telefon :wink: a koleś który go znalazł, krzyczy stówkę za oddanie....

 

to była Klątwa Czarnej eMZety, hi hi hi

 

No to ladnie sie bawicie, od 29 Czerwca jestem z wami :icon_mrgreen:

 

p.s. Syska umów sie z kolesiem i .................. w pape :icon_mrgreen: No co za cham :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he akurat to Saska a nie Syska zgubił telefon, a to wbrew pozorom dwie różne osoby :wink:, ale zgadzam się z Klaudiuszem, umów się z kolesiem że zapłacisz mu tę stówę, jak już się z nim spotkasz powiedz mu że chcesz najpierw zobaczyć czy tel nie jest uszkodzony, do kielni i nara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda

 

My to się zaplątaliśmy przez przypadek i tylko na chwilkę jak wracaliśmy do domu od Pawła. Zbierało się na deszcz i byliśmy mocno zmęczeni, więc sobie uciekliśmy w bok.

 

Robert, mówię tylko, że Cię widzieliśmy chyba a nie, że z nami śmigaliście :icon_mrgreen: :wink:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja wczoraj was gonilem... :icon_mrgreen: ale niestety nie dogonilem... :rolleyes: skutecznie uniemozliwila mi to poilcja (kompleksowa kontrola... trwajaca ok 30 min...opony, swiatla, numery, etc... wlacznie z chuchaniem policjantowi w nos :wink: ...a jakbym sie cebuli wczesniej najadl to pewnie i z godzine by to trwalo :icon_mrgreen: ) ....a pozniej brak paliwa... tak wiec na obwodnicy radzyminskiej bylem dopiero jakos po 21... i z nudow pojechalem do wyszkowa... no a pozniej... to juz byl wyscig z deszczem... :icon_mrgreen: ....

...nic to do nastepnego... :icon_mrgreen:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja wczoraj was gonilem... :icon_mrgreen: ale niestety nie dogonilem... :icon_mrgreen: skutecznie uniemozliwila mi to poilcja
Mnie przedwczoraj w Markach skasowali na 250 zeta i 5 pkt. :icon_mrgreen: i to za taką bzdurę - jazda z pasa do skrętu w prawo - PROSTO :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przedwczoraj w Markach skasowali na 250 zeta i 5 pkt. :icon_mrgreen: i to za taką bzdurę - jazda z pasa do skrętu w prawo - PROSTO :icon_mrgreen:

 

:icon_mrgreen:

Juz nie mieli się do czego przyczepić... :wink:

 

Syska... tylko nie machaj na mnie znów jak to zrobię :icon_mrgreen:

 

Wojtasik ... o 21.00 schowaliśmy się w Wawie na Młocinach

Wpadł jakiś mandacik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he akurat to Saska a nie Syska zgubił telefon, a to wbrew pozorom dwie różne osoby :icon_mrgreen:, ale zgadzam się z Klaudiuszem, umów się z kolesiem że zapłacisz mu tę stówę, jak już się z nim spotkasz powiedz mu że chcesz najpierw zobaczyć czy tel nie jest uszkodzony, do kielni i nara...

 

Ups, Pardon, tak to jerst jak sie samemu zostaje i mecze, koledzy, browarki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_mrgreen:

Juz nie mieli się do czego przyczepić... :wink:

A "najlepsze" to że na moje skamlanie/prośby żeby mi mniejszy ten mandat wystawili powiedzieli mi że nie ma takiej opcji bo im komendant wyznaczył limity złapanych motocyklistów :icon_mrgreen: - pierdoleni społeczniacy/statystykarze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie przedwczoraj w Markach skasowali na 250 zeta i 5 pkt. :rolleyes: i to za taką bzdurę - jazda z pasa do skrętu w prawo - PROSTO :wink:

...fuck... 250/5 :icon_mrgreen: przegiecie... :rolleyes:

 

Wojtasik ... o 21.00 schowaliśmy się w Wawie na Młocinach

...tak myslalem... coby do was drydnac... ale blykawice i grzmoty... szeptaly coby raczej obrac azymut na dom...

 

Wpadł jakiś mandacik?

...no nie... stan techniczny idealny... (poza 'dekoracja' z owadow :icon_mrgreen: ) ...w koncu nowe moto... ale jak go przerobie na ratbike'a... :icon_mrgreen: pewnie nie bedzie tak latwo :icon_mrgreen:

 

pozdr,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "najlepsze" to że na moje skamlanie/prośby żeby mi mniejszy ten mandat wystawili powiedzieli mi że nie ma takiej opcji bo im komendant wyznaczył limity złapanych motocyklistów :wink: - ************* społeczniacy/statystykarze...

 

Cichaj, nie klnij.... :icon_mrgreen:

Ja też jakiś czas temu miałam kontrolę na zasadzie "przepraszam Panią, ale my musimy, kazali nam..." :icon_mrgreen:

 

...tak myslalem... coby do was drydnac... ale blykawice i grzmoty... szeptaly coby raczej obrac azymut na dom...

 

trza bylo dryndać/mesować :icon_mrgreen:

 

Ja wracałam w deszczu jakoś koło 22.00 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje kochanie troche porysowane ale jak stanie na dwa koła to dalej się piszę jeśli jeszce bedzie można na śmiganie.

 

ale tekst rzuciłeś niezły: miałem cię sprzedać, ale teraz jak się wypierd*liłem i nic mi się nie stało, to będę musiał jeździć dalej... hahhahaha :icon_mrgreen: :wink:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...