Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj pośmigałem po zakrętach w Radzyminie, dobra miejscówka do robienia zdjęć. Trochę spamu :-) - tylna opona w Bandicie zamknięta, buty przytarte. Fajne miejsce, znajomy schodził na kolano :-).

 

warto tylko pamiętać, że na środku tego słynnego zakrętu spalił się motocyklista (ponoć żywcem) ....

 

pees. i powyżej 130 -140 km/h nie proponowałbym wchodzić w ten zakręt.... :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto tylko pamiętać, że na środku tego słynnego zakrętu spalił się motocyklista (ponoć żywcem) ....

 

pees. i powyżej 130 -140 km/h nie proponowałbym wchodzić w ten zakręt.... :icon_mrgreen:

 

Wydaje mi się, że do takiej prędkości brakuje jeszcze troszkę (niezobowiązująco obstawiam jakieś 50-60km/h), więc o to się nie martw :icon_mrgreen:

 

A z tego co wiem zginął tam motocyklista, bo zjechał na przeciwległy pas ruchu i ...wpakował się prosto pod autobus... Widoczność jest tam trochę ograniczona, więc trzeba uważać i być pewnym wolnej drogi jeżeli chce się ten zakręt ścinać...

 

 

Czy dzisiaj ktoś lata? Na zakręt? :wink:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge na zakrecik sie wybrac? :icon_mrgreen:

moja przelotowa to 70 :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

 

Sylwia, miejmy nadzieję, że Twój nowy licznik przekłamuje... tam jest ograniczenie do 60km/h :rolleyes: :icon_mrgreen:

 

Dla chętnych- spotkanie ok. 19:15, tajna miejscówka i lecimy na zakręt, śmigamy do bólu...

 

Do zo

papapa

 

p.s. Sylwia robi lod do majtooofff, więc nie zrażać się temperaturą :wink:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze czemu tak późno :wink: a gdzie jest ten zakręt, bo wcześniej będę chyba latał w okolicach Zegrza więc nie bardzo będzie mi się chciało pchać na ten Bankowy... ups wyjawiłem naszą tajną miejscówkę ale ze mnie pipa :icon_mrgreen:

 

 

Arek, Ty plotkarzu... Trzymaj język na wodzy :icon_mrgreen:

 

zakręt jest za obwodnicą Radzymina. Wcześniej nie da rady, bo Magdusia ma angielski do 18:30 :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sylwia, miejmy nadzieję, że Twój nowy licznik przekłamuje... tam jest ograniczenie do 60km/h :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

Dla chętnych- spotkanie ok. 19:15, tajna miejscówka i lecimy na zakręt, śmigamy do bólu...

 

Do zo

papapa

 

p.s. Sylwia robi lod do majtooofff, więc nie zrażać się temperaturą :wink:

 

taaaak!! Magdus robie to specjalnie dla Ciebie, skoro mamy śmigać tam do bólu, to....hmm....muuuusi być lód, ale jesli ktos jeszcze tez bedzie chcial, to info na pw i przywiozę wiecej tych dobroci :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko drogowi/zakrętowi wyjadacze :wink:

 

Zarobiony ostatnio byłem tak ,że nawet na kompa popatrzeć nie miałem czasu nie mówiąc o pisaniu.Prawde mówiąc to i moje moto stało bezczynnie w garażu :icon_mrgreen:

Ta gorączka zapewno szybko nie minie więc mówię WAM do zobaczenia w bliżej nieokreślonym czasie.

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jestem, tak szybko latacie, że się biedaczysko pogubiłem i do domu pojechałem :icon_mrgreen:

 

listek - jak fura ?? będzie działać ?? :wink:

 

jedzie ktoś jutro ze 200km ze mną ??

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w domku, super było. Dzięki wszystkim za śmiganko... :icon_mrgreen:

 

Lobo- kiedy :icon_mrgreen: za 3/4? :icon_mrgreen:

 

Robimy coś dalszego next weekend?

 

Bern, podobno Cię widzielismy :rolleyes:

 

p.s. Listek- jest ok?

 

ja też jestem, tak szybko latacie, że się biedaczysko pogubiłem i do domu pojechałem :icon_mrgreen:

 

a my czekali i czekali............ :wink:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...