Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdziekolwiek :buttrock: może np. taka traska: wawa - zegrze - serock - wyszków - obwodnica radzymina - wawa, albo coś krótszego, np. wawa - zegrze - legionowo - wawa, generalnie do ustalenie na miejscu. Myślałem w każdym bądź razie o jakiejś odmianie od traski wawa - płońsk - wawa :biggrin:

 

Odmiana bardzo wskazana. Ja jednak dzisiaj odpadam ze wspólnego śmigania. Miłego i do następnego :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ktos tu o wypadzie w ten weekend nad Biale pisal - ja tam uderzam jutro (piatek) wieczorem. Ktos chetny? Wspolna ustawka?

 

Pozdrawiam!

Stary skąd Ty się urwałeś :buttrock: :biggrin: :biggrin: Jutro wieczorem to jest MECZ :biggrin:

 

 

 

POLSKA :icon_razz: POLSKA :buttrock: POLSKA :banghead: Do boju, do boju, do boju hej POLSKA hej POLSKA :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki mecz ?? :buttrock: :icon_razz: Jutro wieczorem jest mega-impra...prawda Syska?? :crossy: :biggrin:
To nie chce Was zmartwic, ale jutro w Tortilli staje... sory już stoi zajebisty telebim na którym będzie wyświetlany mecz of mkors :biggrin:

 

POLSKA :buttrock: POLSKA :banghead: POLSKA :biggrin: Do boju, do boju, do boju hej POLSKA hej POLSKA :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Polska Polska...jak dobrze pojdzie dobije na rozpoczecie meczu :icon_razz:
No to już się poprawiłeś :buttrock:
A co do bialego to jakies konkrety? Ja bede na 100% ...pewnie do niedzieli az :crossy:
Jak widzisz faceci oglądają jutro mecz :biggrin: :buttrock: więc nie sądzę żeby się nadawali do jazdy nad Białe, co najwyżej na "białą salę" :banghead:. A kobitki nastawiają się na mega-imprę więc sam rozumiez że sobotnie przedpołudnie będzie raczej ciężkie dla nas wszystkich :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

impra w tortlilli caly czas jest aktualna, przeciez mozna, to placzyc z ogladaniem meczu, a jak bedziemy mieli juz dosyc, to sie wynosimy/prznosimy, na jakies umca, umca, :buttrock:

do zo

ja bede juz predzej, hihi, sila wyzsza :biggrin:

:biggrin: :crossy: :icon_razz: :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...