Skocz do zawartości

HALO WARSZAWA !!!


lobo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:buttrock: Na PW nie,o wiele bardziej wolę gg,tel,skype już nie,bo coś mi się popsuło ostatnio :lalag: ew.email lub tak zwyczajnie na żywo :banghead:

Madee:to ja się podłączę dzisiaj pod to Twoje emeryckie tempo :crossy:

Edytowane przez Marta CBR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o qrde... :eek: ale sie narobiło... :D

robimy 3 grupy emeryckie w takim razie... i spotykamy się albo na miejscu albo gdzieś (obgadamy na bankowcu) ;)

 

Podział na grupy:

emerycka 1 - 3 zł.,

emerycka 2- 2 zł.,

emerycka 3 - 1 zł........

:biggrin:

 

 

 

 

Madee:to ja się podłączę dzisiaj pod to Twoje emeryckie tempo :cool:

 

prowadzisz :icon_razz: a ja berek :buttrock: :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Edytowane przez madee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja mogę się spóżnić na śmiganie. To się nazywa dać ciała. Co zrobić takie życie, ale jutro też jest dzień. :D

 

Tylko ja mogę się spóżnić na śmiganie, to się nazywa dać ciała. Ale naszczęście jutro też jest dzień.

A na poprawę humoru Harnaś albo lepiej ze 3. Miłego.

Jak mogę to pomogę a jak nie mogę to przynajmniej spróbuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D benek ;) nadazyles, bo oni szybciej niejezdza :biggrin::D:D:D:D a o 19.30 to sie baja zaczyna i wszyscy forumowicze odstawiaja grzecznie swoje motorki....

 

moze utworzymy grupe "yoomadafaka warszawa andergraund" ? i bedziem sie umawiac o 21, abo 22 na latanko?

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madee wracając miałem wrażenie ze chcesz mi uciec bo przyśpieszyłas do 100tki :D

 

Wiesz co... to tylko takie wrażenie.... Przecież wiesz, że ja takiej prędkości nie przekraczam. Tylko piętki musiałam trochę schować, bo mnie to Twoje spojrzenie paliło ;)

 

 

Wszystkim dziękuję za latanie :biggrin: :biggrin: :biggrin: - było wspaniale... :icon_razz: tego mi było trzeba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...