Skocz do zawartości

Kulikowisko kaszubskie w Borsku - zmiana terminu.


Rekomendowane odpowiedzi

Oooo nawet jestem na kilku fotach :icon_question: Wreszcie mam zdjecie na moto :banghead:

Niedawno z Aadamussem wrocilismy. Ladna traska, jakies 500km w obie strony nam wyszlo ;)

Jeszcze raz wielkie dzieki Tomkowi za jego czas i wiedze ktora sie z nami podzielil :) Oby wiecej takich Kulikowisk... Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedziec, ze impreza była świetna, dowiedziałem się dużo ciekawych rzecz od naszego mistrza :banghead:

Na szczęście bez żadnych wpadek, wszyscy przeżyli.

Zjawiła się nawet dosc ciekawa grupa gapiów, razem ze swym akompaniamentem muzycznym :icon_question:

(Ci co byli wiedzą ;)

 

Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Tomka Kulika za profesjonalny nadzor nad spotkaniem oraz niestrudzoną cierpliwosc.

Pełen szacunek :) i pozdrawiam.. oby więcej takich imprez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zjawiła się nawet dosc ciekawa grupa gapiów, razem ze swym akompaniamentem muzycznym ;)

(Ci co byli wiedzą :P

 

Oj nie moglismy z beki z kumplem z tego zielonego maluszka :) My też przyjechaliśmy kaszlakiem ale wiedzieliśmy gdzie jego miejsce :notworthy: i cały czas stał grzecznie na trawce. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję wszystkim przybyłym za uwagę i zaangażowanie w ćwiczenia :notworthy:

Dziękuję za dyscyplinę i bezpieczne podejście do sprawy, dzięki czemu obyło się bez przygód :)

Niektórzy zmienili po sobotnim szkoleniu podejście do jazdy, dowiedzieli się że można dowolnie zmuszać motocykl do skręcania bez wysiłku, że zmiana biegów w dół może trwać sekundę bez szarpania, oraz że nie zawsze trzeba szukać linki do holowania niesprawnej maszyny.

Podsumowanie:

- trzymać kierownicę, nie trzymać się kierownicy,

- dosiad jest ważny by ręce mogły być luźne,

- motocykl skręca gdy jest przewracany w kontrolowany sposób - przeciwskręt,

- prawa dłoń może robić dwie rzeczy jednocześnie, niezależnie od siebie, gaz + hamulec.

 

Za rok można powtórzyć imprezę w Borsku, jednak z większym rozmachem.

Kamandir Kulik.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło było poznać Tomka, spoko ziom, luzak drops, cierpliwy jak ważka. przed spotkaniem krązyły ploty,ze będzie duzo gadania,lezenia itp, jednak bez problemu zmobilizował towarzystwo i przeprowadził imprezę skutecznie.

 

 

kurcze nie załapałem się na najciekawsze:> musiałem wracać do sopotu obstawiać zlot HD. ludzie jakie buraki jeżdzą motocyklami to koniec... wstyd normalnie... długo mozna opowiadać.moze założę osobny wątek bo kilku debili na to zasługuje.

 

no i za duzy zapas czasu sobie ustawiłem :). do borska jechalismy 1,5h, więc wiedząc,ze sam jezdze wolniej ustaliłem ,ze potrzebuje 2h. a jechałem godzinę :)...mogłem dłuzej siedziec na lotnisku :notworthy: .

 

a najciekawsze- dojazd do borska, lotnisko +manewry + powrót = 240km(z czego powrotne 100km ze srednią 100 ;) ). spalił mi 10l :P normalnie LOL(sprawdzone dokładnie- przed wyjazdem dojeździłem do rezerwy,zalałem 10l i rezerwe włączyłem 5km przed domem :notworthy: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma co, nie wiedzialem ze tak malo wiem.

Pewnie większość jeżdżacych nie zdaje soboie z tego sprawy. Fajnie mają Ci, którzy zdają prawko u Tomka.

 

Jechałem po tym na Powerstation, to tylko szukałem możliwości do redukcji :)

 

Zapraszam na stronke, jest kilka zdjęć tomice.info

 

Najgorsze jest to ze spodobala mi sie jazda bez uzywania sprzegła :notworthy:

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impra super. Ciekawych informacji się nauczyłem. Dzisiaj też smigałem stosując się do wskazówek. Wczoraj jak wracaliśmy z Borska to jak cała grupa stosowała się wskazówek to nam predkosc przelotowa wrosła do okolo 160-180 km/h.

 

Jeszcze raz - było super i czekam na przyszły rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...