Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Marian, zastanow sie czy aby na pewno chcesz to ogladac :icon_razz:

 

Wieczorem wysle Ci linka, jesli Grishackh tego nie zrobi do tej pory :clap:

 

 

Nie ma ciągle! Przysyłaj!!!!!!!

Nie ma co płakać nad rozlanym szambem. Wsiąknie i smród minie [michoa]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*wa maćććććććććććććććććććć

sorrrryyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!

No nadworny informatyk ..... bez konsultacji ze mną zapodał te linki .... już usuwam ... i przesyłam na pW .... to Julian jeden ....... Mishel kiedyś mówił, że .... a z resztą ....

sorry

 

Filmiki i oczywiście zdjęcia nagrane - Drogi Gerardzie ( widziałeś stronkę Zbycha na temat Węgier? http://republika.pl/zbyhu1/moto/wegry0.htm ) Tylko ... edytuj swojego posta i usuń te linki ... :icon_razz:

 

Dzięki ... :buttrock:

 

Ej Kochani !!!!!!!!!!!!! Tragedia !!!!!!!!!!!!!!!

Byłem święcie przekonany, że wysłałem Wojtasikowi linka do niecenzuralnych filmików. Niestety chyba dałem dupy. Nie tylko nie wysłałem, ale nie zapisałem.

Jeśli ktoś ma moje PW z linkami - te które prosiłem Gerarda o wykasowanie z forum, niech prześle Wojtasikowi na PW. Z góry dziękuję.

Edytowane przez Prot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie znowu nie jestem na bieżąco, ale ten link do filmów Prota z priva nie działa!. Więc szanowny Procie, nagraj to na płytkę i dasz mi w Lubsku... Bo mnie wpienia to szukanie gdzieś po jakiśserwerach... Wiem że to troszkę samolubne, ale tak po "starej" znajomosci, co Prot?

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Gratuluje udanej wyprawy. Wybieram sie w tym roku na południe (wzglendem Polski). Węgry tez chce zwiedzic. Co mozecie polecic? Jak trasa, jakie miejsca. Mnie interesuje dobre kręte drogi i piekne widoki. Gory, przestrzen jak najbardziej. W tamtym roku zwiedzilem mase miast wiec w tym roku-natura !

Dzieki z gory i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...