Skocz do zawartości

Wypad na Węgry - fotki, wspominki etc :)


zbyhu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

 

Ja ze Złotą dzisiaj do domu zlądowałem - traska węgierska - 2225 km

a potem jeszcze Mazury - około 600km

 

Już kombinuję jak tu znowu na południe pojechać na motorku - polubiliśmy was szmaty jedne DO PIEEEEEEEEEEEEEEKŁAAAAAAAA

 

Co niektóre zdjęcia to się nawet boję oglądać - ale co tam - w końcu jesteśmy CZIKIITY, taaaak??

 

Jak by co to od poniedziałku jestem znowu w Głubczycach - niestety puszką

 

Winkle na Słowacji były przednie - raz mnie tylko autobus chciał zdjąć :icon_exclaim:

Szkoda ze tyle remontów było bo można by jeszcze szybciej pojeździć - Zbyhu szacun - ostro dajesz

 

Pozdro dla wszystkich

-------------------------------------------

 

Polfa Grodzisk 1%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wrocilem do domu w piatek kolo 23 a w sobote o 6 rano ruszylem spowrotem na Slowacje tym razem na moto, tak wiec dopiero dzis zglaszam swoja obecnosc.

 

Dzieki za wspolny wyjazd, swietne towarzystwo, niezapomniane wrazenia i wogole za wszystko, no i dziekuje za wyrazy uznania, naprawde jest mi milo, ze doceniliscie moja jazde, bo naprawde sie staralem was zbytnio nie spowalniac.

 

Ale co ja tu pier..ole DO PIEKLAAAAAAAAAAA :icon_exclaim: :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

 

Winkle na Słowacji były przednie - raz mnie tylko autobus chciał zdjąć :biggrin:

Szkoda ze tyle remontów było bo można by jeszcze szybciej pojeździć - Zbyhu szacun - ostro dajesz

 

 

Dzieki za uznanie, ale Tobie nalezy sie jednak wieksze :). Trzy kufry, plecaczek i tak szorowac po winklach! Szacun!!

Ja tylko staralem sie utrzymac Ci na ogonie :). Asfalcik tam na E77 byl tak wypasiony, ze nawet na tak miekkim zawieszeniu Sevenki czulem sie nadwyraz pewnie w tych winklach. Fajnie sie tam wspolnie smigalo :biggrin:. Wojtas tez twardo sie z nami trzymal!

Szacun!

 

 

Zbyhu zawsze ostro dawał :cool:

 

PGR, prosze, bez osobistych wspomnien :clap: :bigrazz:

 

 

Pozdrawiam

 

PS

No to co z tymi zdjeciami? Bo ja juz koncze pisac relacje, a nie mam czym jej upiekszyc :icon_razz:.

 

PS2

Qrfa, parszywa blokada emotikonowa. Kto to wymyslil :icon_exclaim: Dwie emoty dodalem i ciagle za duzo, za duzo :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie !! ZDJĘCIA , ZDJĘCIA I JESZCZE RAZ ZDJĘCIA !!! gdzie są ?? wrzucać !!

 

Miklas a mandat jakis był na słowacji :cool: :clap: :biggrin: hehehe.

 

Pozdrawiam !! :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat był, bo niejaki Miklas jeździł bardzo nieodpowiedzialnie! Sam widziałem jak wyprzedzał na ciągłej i pod górkę!!! Skandaliczny styl jazdy!

Ja to bym mu prawko zabrał i na powtórny egzamin skierował!

P.S. ciekawe czy to mu się już kiedyś nie przytrafiło, piratowi jednemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...heja... chetnym moge wyslac emalią zmniejszone zdjecia z mojego apatatu... - na razie wersja 'dla uczestnikow' czyli wszystko jak leci - bez cenzury, bez obrobki...

...podsylajcie na PW adresy oraz max limit per wiadomosc...

 

pozdro,

w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...no ale jak tak na 'public' to jednak trzebaby troche je ocenzurowac... poza tym jest tego ze 130M... ale ok postaram sie je przebrac... i wrzucic... w oryginale jak i zmniejszone... na wieczor postaram sie obrobic...

 

ps. no i to RapidShare jakies takie upierdliwe jest...

ps2. ...a wlasnie przypomnialem sobie ze GrIsHaCkH straszyl jakims ftp-em... i co sprawa umarla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czolem!

 

Astarte tez ma ftpa. Moglbys wyslac niecenzuralne fotki na rapid, a linki podac tylko Astarte. Ona by to zassala, umiescila na serwerze i rozpowszechnilaby via PW link do fotek :wink:.

 

Pozdro

 

PS

A 130MB to nie az taki problem - podziel to na dwie lub trzy paczki i przeslij w osobno na Rapid.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zdjęcia są już na ftp-ie :wink:

http://neptun.cti.us.edu.pl/pub/200605Wegry/200605wegry.rar

 

Jakoś tak się zrobiło, że na moim aparacie nie było żadnych sensacyjnych zdjęć :cool: , więc wrzuciłam wszystkie jak lecą. Niestety filmiki zostały w Bielsku, z powodu winklowania jeszcze w weekend nie zdążyłam ich zgrać.

 

A z fotkami i filmami to tak jak zbyhu powiedział, dajecie na darmowy serwer, linka przysyłacie mi, ja ściągam i umieszczam na szybszym ftp-ie :)

 

No to do piekła szmaty!!!

A na deser dla tych co nie kojarzyli co się stało z Maćkiem link:

http://video.google.com/videoplay?docid=74...&q=klan&pl=true

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtasik:

Sprawa miejsca na serverze nie umarła, ale dopiero wróciłem nach hause po wekendowym wyjeździe na Słowację.

Muszę poprzebierać zdjęcia.

 

Zbyhu:

Astarte nie ma ftpa.

To jest server Fugaza.

 

Astarte:

Oba archiwa są zje*ane.

Spakuj to łaskawie zipem a nie rarem i wrzuć jeszcze raz do Fugaza.

 

Prot:

Wypaliłeś już foty na p(ł)yte?

Będziesz mi wysyłał, czy widzimy się w Lubsku?

 

Maciuś, Maciek, co się, co się, co się stało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spakuj to łaskawie zipem a nie rarem i wrzuć jeszcze raz do Fugaza.

Miałam problemy z pakowaniem zip-em dlatego poszło to rar-em, ale widzę, że siostra ma coś skopanego z "pakowaczem", więc przykro mi, ale zdjęcia i filmiki będą dopiero na początku czerwca, bo wtedy będę w Bielsku :wink:

 

pzdr @starte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ja bez problemu sciagnalem i rozpakowalem tego rar-a... moze diabel tkwi w wersji WinRar-a... ja mam (chyba najnowsza) 3.42

 

pozdr,

w

 

DOPISANE:

 

u... juz jest nawet nowsza... a mianowicie 3.51... polska wersja do pobrania tu: http://www.rarlab.com/rar/wrar351pl.exe

Edytowane przez wojtasik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...