Skocz do zawartości

Intruder 800 czy Drag star 650 ?


tpalasz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panoooowie, coście się tak na tego drag stara uwzięli :D .

Ja mojego ujeżdzam czwarty sezon i jakoś mi ta jego moc cherlawa wystarcza a wzrostu jestem słusznego i swoje ważę.

To ,że katamarany wyprzedzają to raczej normalne przy tego typu motocyklach i nie o prędkości jakieś kosmiczne tu chodzi.Podejrzewam, że przy większych pojemnościach wiatr również chce z siodła wysadzić powyżej 120 km/h.Kilka koników więcej faktycznie by się przydało ale po to żeby bezpieczniej wyprzedzać a nie za......ać 180 km/h.

Stara baba w tico........ a jak chce to niech wyprzedza , tylko czy to dla niej bezpieczne :D

Poza tym pokażcie mi drogi ,oprócz pseudo autostrad , po których można chopperem bezpiecznie powyżej setki jechać.

Co do intruza 800 , super moto tylko dlaczego siedząc na nim miałem uszy między kolanami.

A jako że kolega ciut wyższy ode mnie podejrzewam że i jemu zbyt wygodnie nie będzie i spacerówki niewiele tu pomogą.

Ot ,takie moje zdanie w tym temacie :D

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drag jest napewno fajny zalezy od wymagan ma wal i w tej niskiej klasie pojemnosciowej :D ma to wielki atut bo jak wiemy vn 800 lancuch, teraz 900 ma pas, shadow byl z lancuchem dopiero od paru lat ma wal itd wiec jezeli ktos chce kupic moto uzywane starsze ciutke to czemu nie

jednak 40KM to rzeczywiscie do wyprzedzania troche malo a zeby juz mial ta moc to trzeba mu odkrecic co jednak powoduje zwiekszenie obrotow i dzwiek juz nie jest fajny bo to 650 i jednak fajny odglos ma na niskich jak kazdy a on na niskich ma tej mocy malo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak vn800 ale intruz vs 800 ma kardan a nie łańcuch, a co do tego co napisał Ajko o nogach pomiędzy uszami to się nie zgodzę - w moim intruzie mam wysunięty podnóżki i jest super wygodnie, a mały nie jestem (183 cm). Osobiście polecam intruza bo to naprawdę miła maszyna, ale oczywiście wszystko jest kwestią gustu :icon_exclaim:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Panowie, uwazam, ze zbyt pochopnie kopiecie w kat tego poczciwego draga 650 :biggrin: Jezdzilem 5 sezonikow i bylo spoko, ale i owszem,w przypadku kolegi tpalacz'a, bedzie za maly.

A z tymi babciami w tikusiach, to lekka przesada. 650-tka spokojnie mozna w trasie smigac 130-140 i powtarzam jeszcze raz (bo juz gdzies na forum o tym pisalem) , ze w duzej mierze sprawne smiganie - wyprzedzanie - przyspieszanie , zalezy tez i od techniki jazdy.

 

Ps

Podzielam zdanie kolegi Ajko odnosnie tych uszy :icon_exclaim:)) Faktycznie, intruz to taka koza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem serdecznie zobowiązany za tak rzeczową dyskusję.

Dała mi ona wiele do myślenia - tym bardziej że usłyszałme wiele konkretnych za i przeciw.

Oczywiście decyzja i tak jest moja - ale będe musiał teraz wziąc dodatkowe argumenty przytoczone w tej dyskusji. Czy moze ci mi odpowiedzieć czy trudno założyc spacerówki do intrudera i jak się to robi - to tak na przyszłośc. Dzięki z góry i czekam na kolejne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj. bez problemu znajdziesz akcesoria [w tym spacerowki] do intruza .wybor jest zajekuzwabisty[czy jakos tak :) ]montaz tychze akcesorii jest bezproblemowy.naprawde warto :wink:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Podoba mi się Drag 1100 i Suzuki Intruder.

 

primo: wyszukiwarka po prawej u góry, wpisujesz "pierwszy" i czytasz. długo i ze zrozumieniem

secundo: intruder który? 600, 750, 800, 1400, 1800? mnie też się podoba - zgadnij którego miałem na myśli

tertio: waga nie jest największym problemem...

quarto: teraz wróć do pierwszego pkt.

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pierwszego pytania, moim zdaniem ani jeden ani drugi. Intruz jest malutki, faktycznie będziesz na nim wyglądał jak na kozie, DS z kolei trochę mało mocy, szcególnie w długiej trasie, z plecaczkiem i bagażem, na dokładkę z szybszymi towarzyszami podróży będzie się mocno męczył.

Ja bym sugerował DS 1100 lub VTX 1300, motocykle zdecydowanie większe i mocniejsze, DS czysta klasyka, niski moment obrotowy pozwala na bezstresowe wyprzedzanie nawet na więszkszych prędkościach (jak dla cruisera) VTX podobnie, trochę mocniejszy i szybszy, ale już bez tej "duszy" co DS.

Różnice w cenie pomiędzy do a powyżej litra nie są aż tak duże a pozwlają uniknąć dylematu po sezonie, że jednak brakuje mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

nie chcę zakładać nowego tematu więc, jeśli pozwolicie, podłączę się do tego. Czytałem wszystkie posty i z tego co widzę zasadniczo głosy w sprawie wyboru motocykla rozkładają się 50:50. Mnie osobiście nie podoba się Intruder i tu pojawia się moje pytanie:

 

co byście polecili na pierwszego chopa Dragstara 650 czy Hondę Shadow 600??

 

Najchętniej kupiłbym Speedstera 883, ale z tego co widzę na aukcjach internetowych ciężko trafić atrakcyjną cenowo ofertę, a poza tym dużo słyszałem o awaryjności i przeroście formy nad treścią HD.

 

Pozdrawiam

S.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co byście polecili na pierwszego chopa Dragstara 650 czy Hondę Shadow 600??

 

tego, którego uda Ci się kupić w lepszym stanie technicznym

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

nie chcę zakładać nowego tematu więc, jeśli pozwolicie, podłączę się do tego. Czytałem wszystkie posty i z tego co widzę zasadniczo głosy w sprawie wyboru motocykla rozkładają się 50:50. Mnie osobiście nie podoba się Intruder i tu pojawia się moje pytanie:

 

co byście polecili na pierwszego chopa Dragstara 650 czy Hondę Shadow 600??

 

Najchętniej kupiłbym Speedstera 883, ale z tego co widzę na aukcjach internetowych ciężko trafić atrakcyjną cenowo ofertę, a poza tym dużo słyszałem o awaryjności i przeroście formy nad treścią HD.

 

Pozdrawiam

S.

Na pierwszego to VT600 będzie wystarczający.

Apropos DragStar-a 650 ,to gnojki na pierdzących kiblach łykali mnie spod świateł jak jechalem na tej toczykupie. BRAĆ INTRUZA!

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...