Skocz do zawartości

Wypadek w Wawrze (Warszawa) na ulicy Lucerny. 1.05.06


Filu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda gościa...[*]

 

 

znów powraca temat co robic z jazdącymi po kielichu... na początek ostro- do 25lat za prowadzenie, kara śmierci 'on site' za spowodowanie wypadku w tym stanie...

 

albo dziarać na czole kuta*ów: "jeżdze po pijanemu"...

 

zycia nic mu nie wróci- ale trzeba myśleć o tych,którym uratuje się zycie jesli połowa mniej fanów jazdy na rauszu wsiadzie do samochodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to przeczytalem to mnie zatkało.... osoba z forum to przeciez jak znajomy..... nie znałem go osobiscie ale to młody chłopak który kochał motocykle 16 lat boże 16 lat i to nie żeby szalał szukał smierci ale przez popierdolonych pojebów z audi GDZIE CI LUDZIE MAJA WYOBRAŹNIE???? Jeździsz przepisowo a ktoś inny cię może skrzywdzić. Wspólczuje rodzicom ale nie mozna się obwiniać nie można....takiej sytuacji ie da sie przewidzieć. Widziałem przed chwilą jego profil 91 postów i na tym się licznik zatrzymał juz nie napisze nic nowego..... Nie wiem jak jest z nickami ale proszę nawet gdy minie dużo czasu nie usuwajcie jego konta to na znak tego że pamiętamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj, zresztą nie tylko ja, na miejscu wypadku, zapaliłem znicz :icon_mrgreen: Eh szok i niedowierzanie :bigrazz:

 

P.S Bartic, myśle że jego rodzice niechcieliby zobaczyć motocykli na pogrzebie :/ Bądź co bądź to przez nie zginął ich syn :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie wypada się kłócić, a juz szczególnie w takiej chwili...

Uważam jednak, że Piotrek nie zginął przez motocykle, a winą za to co się stało można wyłacznie obarczyć "kierowcę" Audi...

Przychylam się do słów Alterego:

"Najgorsze jest to, ze rodzice beda siebie bardziej obwiniac o ten wypadek niz sam sprawca.

Wyrazy wspolczucia dla rodzicow.

Pamietajcie - to nie motocykl go zabil, ani Wasza zgoda na jego kupno, tylko pijany kierowca. Wasz syn rownez mogl isc pieszo przez jezdnie i nie ucieklby przed pijanym mordeca"

 

Pinech... będziemy pamiętać... [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...