Skocz do zawartości

Jak usuwacie rysy z lakieru?


mierzwa2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak głęboka jest ta rysa, jeśli doszedłeś do podkładu to musisz to wypełnić lakierem jeśli nie to dobra pasta polerska i dzida aż to skutku :icon_razz:

Pozdro all

Chcesz porozmawiać z fachowcami, zamiast mitomanami..?

www.kolyaska.fora.pl

Obecnie: K-750, Ural M-67, ZX-9R C2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy pisali jesli rysa jest do podkladu to pozostaje zrobic wyprawke, jesli plytka mozna spolerowac. Tania i dobra ( 6-7zl) jest polska pasta Tempo. Tylko musisz uwazac bo pomimo ze pisze lekko scierna to w porownaniu z innymi pastami jest b. mocno scierna. Jak przetrzesz za mocno to zetrzesz caly lakier, trzeba kontrolowac. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem kredki do uzupełniania ubytków lakieru, widziałem teżtaki lakier w pojemniczkach jak lakier do paznokci...

Ale nie używałem tych wynalazków więc nie wiem czy polecać :icon_razz:

Tak więc niech żyje TEMPO :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś widziałem, jak jeden koleś bawił się z tym problemem. miał takie pudełeczko z farbką (coś jak od plakatówki, a zawartoś przypominała zabarwiony lakier do paznokci), nakładał tą konsystencję tylko na rysę, chwilę odczekał i ostra, długa polera jakimś ustrojstwem (możesz użyć tempo, albo automaxa)... jaki był efekt tego to nie wiem, nie miałem siły i czasu czekać, aż skończy :icon_razz:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy jestem jak działaja te pierdoły które reklamowali swego czasu w tv market.Niby wszystkie rysy sie dało usunąć, nawet do podkładu.

Raczej na pewno ściema.

 

jak to gdzies koło jajek to przyklej tankpada.

 

PZDR

 

 

Kredki to jedna wielka sciema. Uzywalem kiedys do samochodu, ale tylko raz i powiedzialem ze byl to pierwszy i ostatni.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozna zrobic wyprawke (ten pedzelek ala plakatowka) o ile na lakierach akrylowych efekt jest zadoawlajacy to na metalikach nalezy traktowac to raczej jako dorazne zabezpieczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukasz podobnego lakieru (chodzi o odcień) w takim małym pojemniczku jak lakier do paznokci, w ostateczności spray`u i malujesz jakims małym pędzelkiem...czekasz jekieś 2-3 dni papierem 2000 spolerowujesz na gładko i potem pastą polerską AUTOMAX lub TEMPO lub G3 FARECLA...na aucie prawie brak śladu :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...