Skocz do zawartości

MBX 80 - 80 km/h czy to mało ?


Gość KrzyChules
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość KrzyChules

na 3 elektrodowej jest czarna

na 1 elektrodowym jest taki brazowy

na iglicy są 3 ząbki i jest na 2

jesli chodzi o wydech to poprzedni wlasciciel cos kombinował uciął za dyfuzorem i zrobił coś prawie jak przelot

ja mysle ze zwalił sprawe

i przy rozbieraniu gaznika zauwazyłem bysze pokiereszowaną troche , pewnie temu tak duzo pali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o wydech to poprzedni wlasciciel cos kombinował uciął za dyfuzorem i zrobił coś prawie jak przelot

ja mysle ze zwalił sprawe

i przy rozbieraniu gaznika zauwazyłem bysze pokiereszowaną troche , pewnie temu tak duzo pali

 

i tu jest rozwiązanie

tak na chłopski rozum ogień w piecu bez komina nie będzie się palić bo nie będzie cugu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pogadac szczerze z wlascicielem poprzednim to i tak chyba prawdy nie powie...

szkoda ze daleko od siebi emieszkamy- bysmy si ewydechami na chwile powymieniali :icon_razz: :icon_razz: :biggrin:

 

na wycinalem wydech w MBXie, tyle ze 50tka. w srodku jest swego rodzaju lejek... chociaz nawet jakbys wstawil juz to i tak nie bedzie jak fabrycznie....

ja nadal podtrzymuje mozliwosc zjechanego tloka. jak ci odpala na zimnym po calej nocy?

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka swieca nie jest dobra do moto;]Ona moze przyspieszac bądz opuzniac zeplon i zatracany jest zaplon punktowy.Jak tak sie dzieje to na moje oko masz po prostu jeszcze nieodblokowany na zaplonie.wkrec normalną swiece;]i zobacz jak masz ustawiony stojan zaplonu.jezlei jest odblokowany powinien byc do konca w prawo;]pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

Czasami odpala za 5 na ssaniu czasami za 1

jesli chodzi o wydech to poprzedni upieprzył tutaj :

http://img211.imageshack.us/my.php?image=p1zw.jpg

czerwonym zaznaczone

lecz po rozpruciu tej koncowki byla tam jakas gabka a z dyfuzora wychodzil taki jakby lejek z dluga koncowką

a co do tloka to po wyjeciu membrany zauwazylem na nim male ryski i troche inny kolor niz na innej czesci tloka

byc moze przytarcie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Charcie wg instrukcji powinieneś mieć 100.

 

Pozdrawiam

Masz racje. :icon_razz:

 

 

A patrząc na foto tego MBX, to aż niemoge sie nadziwić, że jakiś palant upier..ł wydech w tym miejscu. :/ co on zamierzał? megafon jak w motoGP zrobić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo NGK BR9ES, opcjonalnie BR8ES i BR7ES.

Jak chcesz to mozesz wpasc do mnie, ja mam wolne do konca tego tygodnia a nie jezdze bo mam problem z kregoslupem, wiec mozemy cos pokombinowac z wydechem ( ja mam Prome )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KrzyChules

wpadłbym z chęcia lecz poruszac się 50 km niezarejestrowanym i bez oc moto w jedną stronę ... :/

jak zdobędę sciagacz to pokombinuje jeszcze z zapłonem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mówisz że zapłon masz po środku to według tej stronki jes częściowo zablokowany więc pokombinuj z tym. A ta gąbka w tłumiku też nie blokuje?? Wiem że jak mój tata miał w Hondzie w tłumiku też coś włożone to też była przyblokowana (nie wiem co to za debil wsadził :/)

Romet Pony 50 M2 '81 -> Romet Ogar 200 Cafe Racer '85 -> Honda NTV 650 '96 -> Yamaha TRX 850 '98 -> Honda FMX 650 '08 -> Yamaha TDM 900 '03



www.bikepics.com/members/magnum200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...