Skocz do zawartości

Enduro/Crossomaniacy POZNANIACY


bartasjbl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i bylismy,i wystartowaliśmy w Obornikach w składzie Ja na DR350,Żubr na YZ250 i Bary na CRF450, bylo ostro,wszystko bylo by ok gdyby nie to ze byly 2 okrązenia prubne przez co ludzią potem nie starczało paliwka(w tym Żubrowi), trasa fajna, ale po kilku okrazeniach piach byl w niektorych momentach taki ,że ciezko bylo ruszyc i jakos sie tam odpychac.

No było momętami ciężko ale trzeba nabierać nowych doświadczeń. :icon_mrgreen:

 

A z tym paliwem to 2T nie da rady w wyścigu lecieć godziny i 30 minut na jednym baku,

wszystkie zjeżdżają na dolewke.

Ja też zjechałem podlać trochę dla pewnośc, napić się i odsapnąć jakieś 20 sekund.

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nio a ja bylem tam z wyzej wymienionymi kolegami jako pit stop :icon_mrgreen: bylo ostro naprawde i nie zaluje. Szkoda ze dysponuje tylko DT 80 a jakims mocniejszym sprzetem bo chetnie bym sie sprobowal :buttrock:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było momętami ciężko ale trzeba nabierać nowych doświadczeń.

 

A z tym paliwem to 2T nie da rady w wyścigu lecieć godziny i 30 minut na jednym baku,

wszystkie zjeżdżają na dolewke.

Ja też zjechałem podlać trochę dla pewnośc, napić się i odsapnąć jakieś 20 sekund.

 

Ja nic nie dolewalem i bylo na styk a był pelniutki kibel, i na ostatnim okrążeniu już dałem RES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Jak wyzej już pisano w rapidzie powinieneś dostać te części ,bo rapid jest dealerem apki w poznaniu, z tym że ceny częsci sa wysokie, a czas oczekiwania na nie długi.

 

Nie jest od półtora roku.

pzdr

 

Jakie pozycje w zawodach panowie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem 19, uważam ,że jak na debiut to nieźle (w naszym przedziale senior bylo 21zawodnikow a ogółem 42), ale fakt że kondycji to brakuje, dzisiaj nie czuje dupy,plecow i nóg...No i sprzętowo cięko bo na DR 350 to dużo nie mogłem zdziałać, chociaz wiara na leprzych sprzetach często jechała jak... no wiadomo jak :banghead: , ale zmieniam moto w najblizszym czasie na Setke MX jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ! tak ! Gdyby nie " ta " gleba to był byś odrazu za, a nawet przed Żuberm. Jasna sprawa!!! ha ha bo pękne ze śmiechu biggrin.gif smile.gif

 

To,że przed to sam dodałeś, a pozbierać sie po glebie tam na tym piachu gdzie miales doly co chwila nie bylo takie latwe bo przekop tam dre i odpal ja zapierdajac sie na zapadajacym sie piachu w mokrych butach(przedtym bylo bajorko), a no i podniesc 125kg a 90 to taka troche roznica.Ale i tak byłem tylko oczko za Żubrem wiec jest dobrze, a zauważ że wiara która wygrała nie jechala na złamanie karku caly czas na pelnym gazie, ale obrali swoje tempo i starali sie nie wywalac i tym stylem omijali wiare ktora gdzies sie podpierala albo się wywalała.Tyle mam do powiedzenia :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduras to, że musiałeś podnosić sprzeta to żadne tłumaczenie, nie trzeba było się przewracać. :eek:

 

Ja też w tym piachu na tych byczych muldach raz glebowałem, bo pierwsze kilka kółek skakałem tylko po ich szczytach ale jak sił było coraz mniej to zaczeło mnie szarpać na prawo i lewo aż raz musiałem sie podeprzeć i zadusiłem moto. :)

 

Ale jak to mówią: wynik poszedł w Świat i tyle, już nie ma tlumaczeń.

Jak chcecie pokazać, że jestescie lepsi to jeszcze nie raz będą zawody, następne chyba za 2 tygodnie.

 

Według mnie takie zawody Cros Country sa świetną szkołą jazdy :eek: :biggrin:

Dzięki tej męczarni, tym glebom, i ogólnie całym zawodom odkrywamy swoje słabe strony pokazujące jak mocno jeszcze trzeba trenować aby w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem w przyszłości uzyskiwać lepsze rezultaty. ;)

 

Ale powiedzcie jedno, czy to uczucie i adrenalinka na starcie jak się stoi w maszynie i widzi tablice 15 s, 5 s a później maszyna opada i wszyscy idą pełnym ogniem, to jak się wyprzedza zawodnika pozornie lepszego czy innego ridera teoretyka, no i ta ulga i zadowolenie, że się dało radę jak się widzi szachownice nie są warte tego całego wysiłku :banghead: :banghead: :

 

Bo mnie to kręci jak cholera. :biggrin: :flesje:

 

"Są chwile o których nie potrafimy zapomniec.

Te chwile tworzą Naszą historię.

Historię której jesteśmy głównymi bohaterami."

 

 

Strasznie żałuję, że gaźnik mi stroił fochy a w niedziele już w ogóle nie chciał współpracować i nie mogłem wystartowac w motocrossie. :eek:

Trudno spróbuje następnym razem a do tego czasu bede trenował jeszcze mocniej !

Edytowane przez BaRy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enduras to, że musiałeś podnosić sprzeta to żadne tłumaczenie, nie trzeba było się przewracać. mrugacz.gif

 

Ja też w tym piachu na tych byczych muldach raz glebowałem, bo pierwsze kilka kółek skakałem tylko po ich szczytach ale jak sił było coraz mniej to zaczeło mnie szarpać na prawo i lewo aż raz musiałem sie podeprzeć i zadusiłem moto. icon_evil.gif

 

Ale jak to mówią: wynik poszedł w Świat i tyle, już nie ma tlumaczeń.

Jak chcecie pokazać, że jestescie lepsi to jeszcze nie raz będą zawody, następne chyba za 2 tygodnie.

 

Według mnie takie zawody Cros Country sa świetną szkołą jazdy crossy.gif icon_exclaim.gif

Dzięki tej męczarni, tym glebom, i ogólnie całym zawodom odkrywamy swoje słabe strony pokazujące jak mocno jeszcze trzeba trenować aby w połączeniu ze zdobytym doświadczeniem w przyszłości uzyskiwać lepsze rezultaty. bigrazz.gif

 

Ale powiedzcie jedno, czy to uczucie i adrenalinka na starcie jak się stoi w maszynie i widzi tablice 15 s, 5 s a później maszyna opada i wszyscy idą pełnym ogniem, to jak się wyprzedza zawodnika pozornie lepszego czy innego ridera teoretyka, no i ta ulga i zadowolenie, że się dało radę jak się widzi szachownice nie są warte tego całego wysiłku icon_question.gif icon_question.gif :

 

Bo mnie to kręci jak cholera. icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif

 

"Są chwile o których nie potrafimy zapomniec.

Te chwile tworzą Naszą historię.

Historię której jesteśmy głównymi bohaterami."

 

 

 

Strasznie żałuję, że gaźnik mi stroił fochy a w niedziele już w ogóle nie chciał współpracować i nie mogłem wystartowac w motocrossie. icon_sad.gif

Trudno spróbuje następnym razem a do tego czasu bede trenował jeszcze mocniej !

 

Całkowicie się z Tobą zgadzam, i nie tłumaczy mnie to ,że sie wywaliłem bo tak jak mówisz trzeba bylo sie nie wywalać, wniosek? Kondycja,kondycja,kondycja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się z Tobą zgadzam, i nie tłumaczy mnie to ,że sie wywaliłem bo tak jak mówisz trzeba bylo sie nie wywalać, wniosek? Kondycja,kondycja,kondycja.

Ja powiedział bym trochę kondycji a tak to technika, technika i jeszcze raz technika :)

Objechał nas wszystkich Marcin Rzętkowski lat 48 który napewno kondycje ma gorszą niż każdy z nas a jednak jego technika, płynny sposób prowadzenia moto, bardzo duże doświadczenie pozwalają jechać mu bez jakiegoś mega wysiłku ale na tyle szybko żeby dojeżdżac w czołówce takich zawodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie technika i doswiadczenie

jezdzilem w kwietniu z filem i takim (panem) Marcinem, dokładnego wieku nie znam , mysle ze okolo 50

gosciu jest poprostu niesamowity

i to wlasnie plynnosc jazdy i doswiadczenie pozwolilo mu jechac szybko i bez duzego wysilku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej! Chlopaki skorzystam z Waszego tematu, bo po co zakladac nowy skoro potrzebuje wiedzy kogos z P-nia! Koledzy podpowiedzial mi ostatnio, ze mam za luzne szprychy w przednim kole i od tego bardzo pokrzywiona felge. Swoja droga uchodzi mi czasem powietrze w tymze kole i pewnie nie raz wracalam juz do garazu na flaku. Ale zakup nowej dentki to swoja droga, ale szprychy i tak trzeba naciagnac. a ja nie mam zielonego pojecia, gdzie sie z tym udac. Prosze doradzcie cos ...

 

Czy ktos mi pomorze czy mam szukac igly w stogu siana ;o( Myslalam, ze forum nie jest tylko dla zaawansowanych motocyklistow, ale widze, ze laicy sily przebicia to tu nie maja ;o(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...