Skocz do zawartości

Czym lepiej podróżować?


Whisky Boy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę entuzjastów różnych motongów, wielu modeli. W różnych tematach, każdy jest "wszechmocny". Ciekawi mnie fakt samego podróżowania, czyli pokonywania kilometrów a może mil, w jednorazowych eskapadach. Opowieści z wypraw są złotem. Złomem stalowym są przechwałki z wirtualnych wypraw marzycieli wijących niezdarne historie o zasiedzeniu siodła.....................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę entuzjastów różnych motongów, wielu modeli. W różnych tematach, każdy jest "wszechmocny". Ciekawi mnie fakt samego podróżowania, czyli pokonywania kilometrów a może mil, w jednorazowych eskapadach. Opowieści z wypraw są złotem. Złomem stalowym są przechwałki z wirtualnych wypraw marzycieli wijących niezdarne historie o zasiedzeniu siodła.....................

.................

 

he he he

dobry temat

jakbym siebie czytała sprzed 2-3 lat :icon_razz:

każdy z nas kocha i wielki inny model, każdy do niego właśnie dążył testujac po drodze kolejne, inne modele

odpowiedzi jednoznacznej nikt Tobie nie da.

kazdy jest inny i zewnetrznie i wewnętrznie, każdy ma inny pomysł na podróżowanie, inny typ podróży, oraz zupełnie inne pojęcie wygody i przydatnosci na polskie drogi...

w tym dziale króluja jak widać choppery i cruisery, choc chodzi fama że są niewygodne itp....

zreszta co dużo pisac - sezon jest i trzeba jezdzić, choc zimno i sporo pada a drogi pozostana długo bez remontu po zimie

pozdrawiam

:icon_razz:

 

 

ps. jeszcze dodam że Shadow 600 - dobry wybór

Edytowane przez renata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę entuzjastów różnych motongów, wielu modeli. W różnych tematach, każdy jest "wszechmocny". Ciekawi mnie fakt samego podróżowania, czyli pokonywania kilometrów a może mil, w jednorazowych eskapadach. Opowieści z wypraw są złotem. Złomem stalowym są przechwałki z wirtualnych wypraw marzycieli wijących niezdarne historie o zasiedzeniu siodła.....................

 

 

:icon_razz: Ja uwielbiam jeździć. Zwłaszcza krecą mnie długie trasy. Chociaż prawde mówiąć żadko mi się zdażają :clap:. Ale gdy jadę pustą (ma ktoś namiary na jakieś puste drogi? :icon_razz: ) drogą, wieczorem po całym dniu jazdy to naprawdę zapominam o wszystkich problemach. Czasami zatrzymuje się jak zobaczę coś ciekawego. Ale najcześciej to jade prosto do celu z przystankami tylko na tankowania. Moze dlatego że najczęsciej jeżdźe sam i na postoju nie ma do kogo gęby otworzyć.

 

A czym lepiej podróżowac? To chyba nie ma znaczenia. Jeśli lubisz jeździć to bedziesz jeździł kazdym motocyklem. Jeździłem Uralem i bardzo miło go wspominam. Potem Vulcan, Intruder i też bardzo fajnie się każdym jeździło. Klasyczne motocykle, choppery, cruisery są bardzo dobre do wycieczek. Obwieszony sakwami, śpiworem, kocem i innymi bagazami chopper wygląda bardzo klimatycznie. Nie tak jak jakaś plastikowa mydelniczka :biggrin: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym jeździć :icon_razz:

To zależy od gustu delikwenta, ale również od zasobności jego portfela (niestety) :clap:

A moto jakieby nie było ma mieć pałera (nie mylić z mocą silnika).

Kufry/sakwy załadowane do granic możliwości, jakiś plecak, worek, namiot, 3 śpiwory bo noce bywają chłodne, materace dmuchane i pompka do dmuchanie ich, grill (okazał sie niepotrzebny), trzy pary butów, w tym pantofle wizytowe oraz spodnie na kant i koszula bo mieliśmy pójść na dancing... :biggrin:

Tak jechałem kiedyś nad morze z moją kobitą :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kufry/sakwy załadowane do granic możliwości, jakiś plecak, worek, namiot, 3 śpiwory bo noce bywają chłodne, materace dmuchane i pompka do dmuchanie ich, grill (okazał sie niepotrzebny), trzy pary butów, w tym pantofle wizytowe oraz spodnie na kant i koszula bo mieliśmy pójść na dancing... :wink:

Tak jechałem kiedyś nad morze z moją kobitą :icon_razz:

 

 

:icon_razz: :biggrin: :clap: :) :) ;) :P :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja przy dłuższej jeździe na mojej virażce mam problem z odpowiednim usadowieniem się. zaczynam się wiercić. a to za blisko, a to za daleko. nie wiem, czy to wina kierownicy, czy siedzenia, ale coś mi przeszkadza. ogólnie w tym moim pierwszym sezonie zrobiłem 1000km. po powrocie z rybnika bolały mnie trochę nogi.

jestem ciekawy, jak to będzie w trasie na sycylię?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkim podróżnikom.......... :icon_razz:

 

Zbieram namiary wszystkich, którzy są w stanie pomóc podróżnikom w kraju w różnych miejscach, w różnych problematycznych sytuacjach......

Jeżeli jesteś rockerem, gotowym pomóc innym w trasie, daj znać, mogą się zdarzyć różne sytuacje, czasem wystarczy tylko jeden telefon i problem staje się powietrzem.........

Jeżeli będziesz w okolicach Szczecina i będziesz miał problem ( poważny problem ) ze swoją maszyną i chcesz się zabezpieczyć ( pomoc techniczna, nocleg itp. ), daj znać na PW. Im więcej zbierzemy danych tym lepiej będzie w przyszłych wyjazdach.Nie piszę że oddam kobitę, ale pomocą służę zawsze.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kręce sie w okolicach koszalina,białogardu , a więc na przy trasach nad morze -gdyby "coś" (tfu,tfu,tfu i odpukać :icon_razz: ) służe pomocą może z noclegiem nie bardzo u mnie chyba że pod namiotem, ale pomoc typu transport motóra wchodzi w gre. Ale oby jak najmniej powrotów na busie sobie i wszystkim życze :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...