Skocz do zawartości

Posiadacze HONDA CBR 600 łączmy się! ( CBR600 )


Rekomendowane odpowiedzi

swoją drogą, kupował ktoś ten nowy napinacz (6 generacji) ile takie cudo kosztuje bo mnie wkurw*a ta pszczółka :biggrin:

 

 

Ja kupowałem, przy przebiegu 28 tys zaczynało lekko brzęczeć w przedziale obrotów 4 - 5 tys, kupiłem orginał w Hondzie i przestało.

 

Napinacz kosztuje 280 zł, ale nie ma do niego nic, papierową oryginalną podkładkę musisz delikatnie wyjąć ze starego a jak się nie uda to zrobić lub zamówić. Nie ma też śrubki zakręcanej na końcu napinacza, też musisz wziąć ze starego, uważaj przy dokręcaniu bo zrobiona jest naprawdę z miękkiego aluminium.

 

Powodzenia przy wymianie, łatwo nie jest chyba że masz rączki dziecięce :banghead:

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem, przy przebiegu 28 tys zaczynało lekko brzęczeć w przedziale obrotów 4 - 5 tys, kupiłem orginał w Hondzie i przestało.

 

Napinacz kosztuje 280 zł, ale nie ma do niego nic, papierową oryginalną podkładkę musisz delikatnie wyjąć ze starego a jak się nie uda to zrobić lub zamówić. Nie ma też śrubki zakręcanej na końcu napinacza, też musisz wziąć ze starego, uważaj przy dokręcaniu bo zrobiona jest naprawdę z miękkiego aluminium.

 

Powodzenia przy wymianie, łatwo nie jest chyba że masz rączki dziecięce :icon_rolleyes:

 

Pozdro

 

 

chyba sobie poradzę :banghead: A co myślałeś że w Hondzie dadzą coś więcej niż to co zamówiłeś hehhe :biggrin:

Uszczelkę to z silikonu czarnego się zrobi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie poradzę :icon_mrgreen: A co myślałeś że w Hondzie dadzą coś więcej niż to co zamówiłeś hehhe :crossy:

Uszczelkę to z silikonu czarnego się zrobi :icon_mrgreen:

przy zamawianiu chciałem wyrwać lekki upust ...w zamian uszczelkę (cena ok. 10 zł) dorzucili mi gratis :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amortyzaror skretu czy ktos taki ma i co ma do powiedzenia?

http://www.morepowerracing.ca/35fni6253513...1442-1460-2236/

 

 

ciekawe jak to sie sprawuje, oryginalne montowane tego typu w hondach podobno bardzo dobrze. Ja w F4 mam standardowy skrecany olejowy i trzyma kiere swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

potrzebuje wymiary naklejek bo malowałem czachę i teraz nie wiem jaki wymiar mają naklejki. Zapisałem sobie ale 'ktoś' wywalił tą kartkę:/

 

Najbardziej mnie interesują '46' i 'PlayStation'

 

Postawie bro za pomoc :bigrazz:

 

http://img291.imageshack.us/img291/2002/20...s1201768xf0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adel tu jest wykres mocy F4i :

http://www.bos-exhausts.com/cat/0110206-eng.html - zakładka power curve

Wykres momentu można wykreślić z wykresu mocy.

Wpisujesz w google grafika: "CBR f4i dyno" i powinno tez odnaleźć wykresy

Na stronach producenta tłumików tuningowych. Wpisujesz w google typu "boss exhaust", "acrapowik exhaust" itd

Na stronie sportrider.com jest spora baza wykresów w zakładce dyno chart.

Nie dziw sie jak ten sam motocykl będzie miał inna charakterystykę na rożnych stronach internetowych i rożnych rocznikach.....

Komar 2320 > WSK 125 > CBR 600F2 > CBR F4I SPORT > Kymco Active > YBR 125 > CBR 600RR PC 40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adel tu jest wykres mocy F4i :

http://www.bos-exhausts.com/cat/0110206-eng.html - zakładka power curve

Wykres momentu można wykreślić z wykresu mocy.

Wpisujesz w google grafika: "CBR f4i dyno" i powinno tez odnaleźć wykresy

Na stronach producenta tłumików tuningowych. Wpisujesz w google typu "boss exhaust", "acrapowik exhaust" itd

Na stronie sportrider.com jest spora baza wykresów w zakładce dyno chart.

Nie dziw sie jak ten sam motocykl będzie miał inna charakterystykę na rożnych stronach internetowych i rożnych rocznikach.....

 

dziękuwa czegoś takiego szukałem :bigrazz: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...