Skocz do zawartości

POMOCY..Co sądzicie o tym ogłoszeniu?


RO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=99263393

 

Witajcie , chciałem sie zapytać jak ten motocykl może mieć sie do jazdy enduro ? Czy tuning modułu nie wpłynie jakoś na zachowanie w terenie ? Czy może nadawać sie na pierwszy motocykl ? Co w ogóle możecie bliżej powiedzieć o KX'ach i jak ocenić tego wyżej wymienionego. Bardzo dziękuje , licze na szybkie rozwikłanie

podejrzeń :D

 

http://www.moto.allegro.pl/show_item.php?item=99263393

 

:)

Edytowane przez RO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena nie wydaje mi sie najgorsza , napisałem do tego gościa o minimalną cene , obaczymy czy odpisze.. Nie wiem tylko jak tymi tuningowymi opcjami i jak ma sie KX do terenu bo rzadko spotykam KX'y.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kx- bardziej na tor przeznaczony, chociaz i mozna tez troche po lasach poganiac, tylko ze trzeba troche pilowac...2003 r. wiec mysle ze powinien dobrze sie sprawowac, to juz nowsze sprzety wiec czy yahaha czy honda to mysle ze nie ma juz takiego znaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie marka nie odgrywała ttuaj tak ważnej roli , chodziło mi bardziej o to jak jest z tym modułem czy ma on duże znaczenie ? 2t w teren no zobaczymy , moje pierwsze moto wymagań nie stawiam. Chyba , że dużo trudności przysporzy no to inna sprawa.. :)

 

PS.Jeszcze jedno małe pytanie.. dałoby rade przelatać jeden tłok w sezonie jeżdżąc jedynie weekendami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej pojechac obbadac. Ze zdjecia to jedynie mozna powiedziec ze sprzet naprawde ladny ( czarne kola rox... ) . Podobno byly jakies problemy ze skrzynia w kx'ach ale starszych rocznikach . Chociarz i to nie jest pewne bo wiekszosc ludzi ktorzy tak mowili o kxach nie mieli z nimi stycznosci :). W terenie na takim crossie moze byc troszke trudno , jeszcze po tuningu. Bedzie trza go zylowac by pokazal swoja moc ( jak to w 2t ). Za taka cene jeslii wszystko wporzo to okazja .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tworzyć nowego tematu , ale mam jeszcze jedną oferte i chciałem zaptać czy sie opłaca. Wycisne z was ostatnie krzty dobrej woli i licze na okazanie troche uwagi.. :)

 

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M189553

 

Co do tej oferty to prosiłbym o przeanalizowanie opisu aukcji i o to czy ten defekt w feldze ma naprawdde duże znaczenie i czy opłaca sie go wziąć jako pierwsze moto.. i jak z tym rozrządem ?

 

 

Jutro już prawdopodobnie byłym na miejscu , więc prosze o szybką odpowiedź.

 

Wznawiam dyskusje.

 

 

 

 

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ten KLX to idealny motor jako pierwszy sprzet. Ta felga nie ma wiekszego znaczenia bo nieraz jezdziłem z bardzo pogietymi i nic sie nie działo :-) obydwa Kawasaki sa super. Ja osobiscie wolałbym KX bo jest sporo młodszy i lżejszy ale z kolei do niego bedziesz musiał sporo dokladac bo sam jezdze crossem i wiem ile to kosztuje. Najlepiej jedz pezjedz sie ogladnij na zywo i to z kims kto od jakiegos czasu jezdzi i sie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie też się zastanawiałem nad tym klxem teraz po husqvarnie, cena mi pasuje itp ale tak myślę czy nie będzie to za słaby sprzęt po wyczynowym dwusuwie 125cc. Wiadomo że będzie sporo słabszy ale ciekawy jestem czy to duża jest różnica. Wiem że te głupie ale jaki ma vmax? :icon_razz: Właściwie bardziej by mnie interesowało przyspieszenie do 100 ale wątpie żeby ktoś to mierzył. I jak to chodzi w porównaniu do dr 350? Wiem że to 100cc mniej, ale z kolei dużo nowsza konstrukcja silnika itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no adam87 to byłoby dziwne jakbyś sie z wypas wyczynowej maszyny 125 przesiadł na słabszy motor który napewno ma gorsze zawieszenie i jest sporo ciezsze od huski. Według mnie powinienes sie przesiaść na 250 2T albo wiekszego 4T z tym ze taki to juz troche drozszy. Zresztą sam zobaczysz jak sie na takim KLX przejedziesz bo tak jak wczesniej napisałem według mnie to jest doby motor dla poczatkujacych :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co w takim razie mógłbym kupić za 7000-8000zł z mocnym silnikiem, dobrymi właściwościami w terenie i żeby można było po ulicy troche polatać? W gre wchodzi suzuki dr 650 ale w terenie na nim ciężko.

 

DOPISANE: chyba że to http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101701379

Edytowane przez adam87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam sie przesiadłem z sxa na klxa i nie narzekam. Mocy brakowało mi tylko na poczatku. Za to nadrabia elastycznoscia i charakterystyka oddawania mocy. Nie trzeba go tak pałowac, a na podjazdach mimo mniejszej mocy niz sx radzi sobie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka fajne są husqvarny TE 410/610. W tej cenie to cos w przedziale 95-97 Tylko nikt nie był mi w stanie powiedzieć czy to smarowanie rozbryzgowe jest faktycznie powodem awarii czy też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...