Skocz do zawartości

szlifowanie klocków hamulcowych


rafal.grom
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

niedawno kupiłem kpl klocków do swojej Cagivy W8 w sklepie www.olekmotocykle.pl gdzie model klocków zasugerowała mi tamtejsza wyszukiwarka. Klocki przyszły w ciągu 2 dni i okazało się że nie pasują do mojego moto. :D najgorsze jest to że są za szerokie i nie mieszczą się w zacisku. Moje pytanie jest następujące: czy moge je zeszlifować na szlifierce czy to w ogóle jakiś poroniony pomysł? :) ? Dla pewności dodam że nie chodzi o szlifowanie z grubości tylko z szerokosci jak wspomniałem wcześniej. Chodzi o jakieś 5mm po 2,5 na strone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Ale jak nie pasują? Rozepchałeś tłoczki i nie wchodzą nadal? Może masz zapieczone tłoczki, albo coś.

Co zaś do pytania - szlifować to można płtyki ceramiczne, a nie klocki. Jeśli sprzedali Ci zły model klocków, to wymień na nowe i zapomnij o rzeźbieniu w gównie, to żadna sztuka i żadna oszczędność.

pzdr

 

Dla pewności dodam że nie chodzi o szlifowanie z grubości tylko z szerokosci jak wspomniałem wcześniej. Chodzi o jakieś 5mm po 2,5 na strone.

 

Aha... \No to masz złe klocki, zapomnij o szlifowaniu, musisz je wymienić. Najlepiej zamów osobiście a wyszukiwarki wywal do śmietnika.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp. uważałem ten sklep za choć troche profesionalny. oferują ten model klocków do zadziwiająco dużej ilości motocykli. a wszystko przez pośpiech w innym sklepie dobre klocki dostać można nawet taniej. jedno wielkie rozczarowanie. jeszcze pewnie mi każa na własny koszt wysłać. ale mnie to wk****a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

niedawno kupiłem kpl klocków do swojej Cagivy W8 w sklepie www.olekmotocykle.pl gdzie model klocków zasugerowała mi tamtejsza wyszukiwarka. Klocki przyszły w ciągu 2 dni i okazało się że nie pasują do mojego moto. :flesje: najgorsze jest to że są za szerokie i nie mieszczą się w zacisku. Moje pytanie jest następujące: czy moge je zeszlifować na szlifierce czy to w ogóle jakiś poroniony pomysł? ;) ? Dla pewności dodam że nie chodzi o szlifowanie z grubości tylko z szerokosci jak wspomniałem wcześniej. Chodzi o jakieś 5mm po 2,5 na strone.

 

chodzi ci o szlifowanie klockow po bokach a nie materialu ciernego jesli tak to nie mozesz ich wymienic??? a szlifowanie to sobie odpusc bo to niepowazne nie dopasujesz blach do obudowy zacisku chyba ze po bokach wystaje tez material cierny i to on sie nie miesci

Moto Psycho

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie lamerskie pytanie, sprawdzales czy tloczki masz schowane ;)

:flesje:

 

mialem zadac to samo pytanie. 5mm na dwa klocki to duzo i niesadze zeby jakikolwiek motocykl byl wyposazony w klocki o gruboci materialu sciernego jednego cm`tra:P

 

pzdr:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...