Skocz do zawartości

Bajery na kaskach ENDURO


Rekomendowane odpowiedzi

Myhyyhyy, mam teraz nowy kask, ale bez płetwy, na szczęście ma dwa wloty powietrza z tyłu, dzięki czemu mam jakąkolwiek stabilizację i się nie wywracam :)

Irokez fajna sprawa, zafunduję sobie czarny. Chociaz on chyba już nie stabilizuje :D

pzdr

 

Czarny nie!!!!!!!!!!

Tylko czerwone mają stopie stabilizacji równy 6,453

Ale tygrys masz aż 3 oddzielne stabilizatory, co jest bardzie skuteczne i pomimo dużej ilości łatek na futrze jego całkowity stopień jest dużo wyższy. Kupuj tygrysa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
mysle dominik ze irokez tylko na P.O.M. ci sie przyda

jak mi podczas jazdy na nartach odpadał to co dopiero na moto

 

u, to lipa... serio myślałem, żeby sobie na ten kask z aerografem takie coś przykleić, ale jak mam zgubić... Płetwa była dobra, jak przykleiłem to trzyma do dziś, a minął już rok.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic nie daje ale fajnie wygląda!!

Szzzkoda kasy/zdzierstwo :D

Dobrym zastosowaniem są tutaj przyssawki,jak by je tak umieścić jedna obok drugiej to by sie 3mało

-tlyko nie wiadomo z jakiego "tworzywa" są wykonane te "włoski" na irokezie :) ,bo to musi być sztywne także nie wiem jak by to można zastąpić jakimś bardziej tradycyjnym/tańszym odpowiednikiem.

 

P.S.

płetwa też niczego sobie :D ,ale według mnie te "tygryski" to normalnie "śmiech na sali"...hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zielonego irokeza trzeba odpruc te przyssawki i przyklejic na cieply klej. Albo mozna i przyssawki przyklejic do kasku foto bedzie pozniej

A z czego ten irokez jest zrobiony ?? Może można zrobić sobie takiego w domowym zaciszu ?? :icon_razz: Tomski_01 jak byś mógł to powiedz z czego i jak on jest zrobiony :icon_razz:

 

POzro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...