Skocz do zawartości

Motorower...


MORS
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam Twoje posty, to sie załamuje. icon_eek.gif 13 latek chce śmigac po szosie 125. ja bym karty motorowerowe wydawał od 14-15 lat i dobrze pilnował czy ze skuterów dzieciaki nie pościągały blokad. :/ dla 13 latków, to za mocne sa nawet skutery 50, albo ja jestem zacofany, albo Ty i Twoi rodzice nie macie wyobraźni
eee tam pie**ol*sz widzilaem filmy jak 13 latek krecil cyrlke i latal na przednim kole GSXem;]Stunter 13 zostal mistrzem polski na suzuki RG we freestaylu i jest dobrze :) :D Co do rejstraci napisze skrutem

 

Vaktura z warsztatu na przeprowadzony remont i zmiane cylindra na 50cmm+rzeczoznawca+przeglad+ubezpieczenie+rejstracja=Banan na ryju i drygajacy dzwig miedzy nogami :D Zeby nie bylo oczywiście PLUS KASA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nawet jeżeli zawcześnie to nam nie o tym sądzić tylko policji z jego miasta

KTO wie może chłopak na tym moto będzie jeżdził bardziej rozsądnie niż inni na jakiś 600-1000cm

a może rodzice zobaczą jaki ten moto jest szybki i otrzeźwieją :D

Wiem jedno chłopak prosił o pomoc w wyboze 125cm...A nie o nasze rady :)

 

 

Szczerze mówiąc ja polecał bym ci takie moto

http://www.allegro.pl/item99811218_gilera_..._motorower.html

chyba że kupił byś skutera wtedy policjanci nieodrużnią 125/50

http://www.allegro.pl/item98638200_runner_...h_masakra_.html

 

Pozdrawiam MUMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam pie**ol*sz widzilaem filmy jak 13 latek krecil cyrlke i latal na przednim kole GSXem;]Stunter 13 zostal mistrzem polski na suzuki RG we freestaylu i jest dobrze :D ;) Co do rejstraci napisze skrutem

 

Vaktura z warsztatu na przeprowadzony remont i zmiane cylindra na 50cmm+rzeczoznawca+przeglad+ubezpieczenie+rejstracja=Banan na ryju i drygajacy dzwig miedzy nogami ;) Zeby nie bylo oczywiście PLUS KASA :P

 

Dobra, dobra... Pisałem już w podobnym temacie, na torze to niech sobie śmiga i ćwiczy stunt ale droga to już inna zupełnie historia... Wg mnie 13 latek nie ma takiej wyobraźni i refleksu żeby zasuwać przecinakiem 120 / 130 km/h po ulicach, a już szczególnie w Polsce... A w Warszawie już w ogóle sobie nie wyobrażam takiego, no chyba że niestatety w smutnych okolicznościach...

 

A i widzę że Markos16 już nie pisze ironicznie na ten temat... :crossy: To się nazywa zdrowe podejście... :flesje:

 

A co do masy a panowania nad moto, to w sumie nie tylę masa się liczy co siła i poczucie równowagi... Bo ja jestem szczupły (nie bedę pisał ile ważę... :D ) a jeżdżę 250 kiligramowym sprzętem... Z tym że ja daję radę podnieść te ćwierć TONY z ziemi jakby co (miałem dwie gleby parkingowe to wiem...) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezawsze liczy sie tak sila jak technika :) nawy przy podnoszeniu moto z ziemi :D co do 125 to wydaje mi sie ze wpadl na forum jakis koles co chce tylko przycynic;]A te 13 at to wcale nie byla pomylka tylko jak cie dojechali tozmieniles:PNo ale dobra.Ja Stawiam na RS125 w takim razie w tym wypadku.bo jest najnizsza i najbardziej zreczna.chyba tez najlzejsza:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezawsze liczy sie tak sila jak technika :) nawy przy podnoszeniu moto z ziemi :D co do 125 to wydaje mi sie ze wpadl na forum jakis koles co chce tylko przycynic;]A te 13 at to wcale nie byla pomylka tylko jak cie dojechali tozmieniles:PNo ale dobra.Ja Stawiam na RS125 w takim razie w tym wypadku.bo jest najnizsza i najbardziej zreczna.chyba tez najlzejsza:P

 

Dobra, dobra, już nie nasiadajcie an niego z tym wiekiem... u mnie też tak było :D

Poprostu kiedy admin wprowadził wiek na nowym forum to niektórym automatycznie zmieniło się na 13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze połowa z was wyglądał bym jak czubek na takiej rs'ce 125. A nie sądzicie ze wymiary sa takie same 50, 80 i 125 ??

 

Nie. nie sądzimy. poza małymi wyjątkami bardzo duzych 50, 125 są niestetyz reguły wieksze... A poza tym, pamietaj o tym, że musisz wziąć pod uwage że: OSOBA KTÓRĄ CHCESZ OSZUKAC, JEST MADRZEJSZA OD CIEBIE... W tym wypadku to policjant, który napewno widział już nie jedna maszyne... możesz zaryzykowac... ale jak cos Ci sie stanie, to ubezpieczalnia na 100% pokapuje sie, ze to nie 50 i w wypadku smierci wg. mnie Twoi rodzice nie mają szans na odszkodowanie, a jak Ty spowodujesz wypadek, to ubezpieczalnia też może sie wypiąć i powiedziec, że nie miałes uprawnien, wiec za szkody wyrzucisz z własnej, albo rodziców kieszeni... :) Powodzenia, ale mając 15 lat, lepiej zaczekaj rok i zrób sobie A1, i nie masz obaw...

 

 

 

P.S. wymiary 125 są rzeczywiście takie same jak wymiary 125.. :D Chyba z nerwów sie pomyliłes... :D

Edytowane przez markos16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pujdzie to ludzie zechcą rejestrować r1 na motorower ;) , ale moim zdaniem lepiej nie miec problemow bo byle gowno i sie pały mogą czepic, porządna 125'tka leci spokojnie 160 wiec jak by cie tak capneli to co byś powiedział??" Z górki było"?? :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

I za każdym razem dyskusja na temat tego ze ktos ma/chce 125 zarejestrowaną na 50...

 

Jeżeli ktoś ma powyżej 16 lat i jeździ rozważnie to można przymknąć na to oko, bo jak sami wiecie, zrobienie prawka oprócz papierka nie daje nic.

Należy jeździć ostrożnie! To jest podstawa!

 

Co do wymiarów, wiekszość 50'tek jest robiona na wzór 125'tek lub 600'tek, różnice w wymiarach 50'tek i 125'tek nie sa takie duże.

Trzeba sie naprawde dobrze przyjrzeć i znać aby rozróżnić 50'tke od 125'tki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...