Skocz do zawartości

Beznadziejna owiewka w Kobuzie


Empire
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Buhehe, a idzta mi z takimi patentami!! Ja bym w życiu nie założył takiego paskudztwa na swojego kobuzika:))Ja mam swojego lobuza w oryginale, poza takimi detalami jak opony, manetki i tylnie amortyzatory... Na moim awatarze jest fotka mojego moto zrobionego w moim stylu, tak wiec ocencie sami jak wyglada i porownajcie z tym z allegro!!

Pozdrawiam - Julas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie dziwią mnie takie owiewki. To nie od Ruska. Jeszcze w latach 80-tych mozna było takowe kupić przeważnie u "prywaciarzy". W latach mojego dziciństwa motocykl traktowany był jescze jako normalny środek transportu w codziennych dojazdach do pracy. Dziś czasy się zmieniły i ludzie śmigaja na motorkach dla przyjemności. A niech który spróbuje późną jesienią albo zimą tak przez tydzień pośmigać do roboty :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka z epoki co tu takiego strasznego i dziwnego.

Kiedyś takie były i z takimi się jeździło.

Może estetyka jest minimalna, ale na pewno ochrona przed wiatrem jest dobra :icon_razz:

 

Druga sprawa to fajnie że się zachowała taka WSK doposażona bo na dzień dzisiejszy nie ma ich za dużo.

W mojej miejscowości jest jeszcze jeden dziadek z WSK M06B3 w takim samym kolorze z bocznymi „wiatrochronami” pod kolor błotników i z szybą która w dolnej części też jest lakierowana jak błotniki.

 

Fajny widok stary człowiek z motorem i może :icon_razz:

 

A co do WSK z owiewką i nietypowym wyglądem to bardzo mi się podoba ten patent:

http://www.polmot.skip.pl/index.php?mode=a...ode=view&id=109

 

Więcej zdjęć Kobuza: http://www.polmot.skip.pl/index.php?mode=a...ode=view&id=106

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna owiewka od ruska, do wiesi za bardzo niepasuje ale w rusku pełniła bardzo wazną funkcje ochraniając Panów z MO jeżdzących na jasno niebieskich M-kach, byli bardzo wygodni bo niektóre egzemplaze miały tez owiewkę na wózku bocznym :icon_razz: Ale przywileje miała władza w tamtych czasach co niee?? :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...