Skocz do zawartości

co trzeba miec w motocyklu


Rekomendowane odpowiedzi

Suwak od Fiata nie ma homologacji na Bandita.Przełożenia ślimaków mają inne parametry.Jak wcześniej napisałem idz do diagnosty-tam się dowiesz dokładnie.

 

PS.Jak chcesz mieć potem problemy to rób po swojemu - nie słuchaj głupot niekompetentnych doradców , bo dopłacisz do całego interesu i na dodatek gliniarze Cię skasują przy najbliższej kontroli.

W razie czego łap mnie na PW.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE !!!!!!

Czy myślicie ??? Zadajecie pytania które osłabiają na maxa. Podałem wyzej co trzeba zrobic i gdzie sie dowiedzieć szczegółów. Może ruszycie tyłek zza komputera i postaracie się samemu cokolwiek zrobić ???

To jest żenujące , że dorośli faceci mają problem z załatwieniem prostej sprawy. Jestem w stanie zrozumieć, że ktoś czegoś nie wie , ale to co jest wyżej napisane , to juz lekka przesada.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie też nie jest napisane , że na drodze trzeba używać mózgu i myśleć.

 

Lusterka przydają się czasami , nie tylko do wyciskania pryszczy . Jeśli tego nie wiesz , to przesiądż się na rowerek trójkołowy. Tam nawet badań technicznych nie potrzeba .

 

Normalnie załamka. java script:emoticon(';)', 'smid_17')

:flesje:

 

 

PS.Informacja dla tych , którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem :

powyższy post jest IRONICZNYM ŻARTEM !!!!!!

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie też nie jest napisane , że na drodze trzeba używać mózgu i myśleć.

 

Lusterka przydają się czasami , nie tylko do wyciskania pryszczy . Jeśli tego nie wiesz , to przesiądż się na rowerek trójkołowy. Tam nawet badań technicznych nie potrzeba .

 

Normalnie załamka.

 

aleś ty nerwowy ;) :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie też nie jest napisane , że na drodze trzeba używać mózgu i myśleć.

 

Lusterka przydają się czasami , nie tylko do wyciskania pryszczy . Jeśli tego nie wiesz , to przesiądż się na rowerek trójkołowy. Tam nawet badań technicznych nie potrzeba .

 

Normalnie załamka. java script:emoticon(';)', 'smid_17')

:flesje:

 

 

wiem ze jestes starszy i to byly policjant, wiesz ja jakos potrafie do ludzi w twoim wieku podejsc z jakim kolwiek szacunkiem a ty sie zachowujesz jak gowniarz i wladca tego forum ostatnio czytajac twoje posty mi sie nawija zalamka ;) powiedz mi gdzie sa przepisy ze maja byc lusterka?? bo ja na nie nie trafilem a chcialbym wiedziec bo jakos twoi koledzy nic mi nie robia za to ze ich nie posiadam (chwilowy brak kasy) a po drugie to na egzaminach na kategorie A kazuja sie obracac za siebie nie ma czegos takiego jak lusterka, tzn sa dla ozdoby... i nie zgrywaj wrzechwiedzacego bo wiek i byla praca o niczym nie swiadczy, a jak ktos pyta o przepisy to mu odpowiedz, a nie owijaj i sie nie czepiaj mnie... bo nie ja te przepisy uchwalalem, moze jest gdzies wzmianka o lusterkach ja nie wiedzialem dlatego chce wiedziec !!! aha i do tego EKG dopisz sobie spamer wrzech czasow bo wiecej siedzisz na tym forum niz chyba na wlasnym motocyklu :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się Rybson 13 wzburzyłeś jak szczypiorek na wiosnę.

Zacznę od tego , że nie umiesz czytać ze zrozumieniem - na końcu mojego ostatniego posta jest emotka - wyrażnie ją widać ( chyba że masz ze wzrokiem problemy ). Oznacza to że ironizuję - trudne słowo.

Ile czasu spędzam na moto , to moja sprawa - pewnie dlatego że mam kasę ,to jeżdżę wielokrotnie więcej od Ciebie. (A w tym sezonie nakręciłem ponad 4 tys.)

Obrzucanie inwektywami ( trudne słowo ) jest na 4um zabronione - i tu widać znowu , że ze zrozumieniem czytanego tekstu masz problemy.

Kilkakrotnie już pisałem , że wisi mi fakt iż komuś przeszkadza , że byłem Policjantem - przynajmniej znam się na przepisach i umiem je interpretować. Logicznego myślenia niestety nigdzie nie uczą , a szkoda. Pewnie wtedy nie byłoby takich pytań jak Twoje. Lusterka zwiększają pole widzenia kierowcy , nie musisz obracać głowy. Nie kosztują majątku - jedż na Motobajzel , albo kup najtańsze chinskie - cena max 30-40 zeta. Ale skoro nie masz kasy to nie moja wina. Idż do jakiejś roboty , a nie marudź. Motocykl jest kosztownym hobby - jedni mają Harleya na 100 tys. inni Komarka za 100 zł. Każdy jeżdzi tym na co go stać - ale ważne jest jedno - JEŹDZI !!

Widocznie tego jeszcze nie zauważyłeś.

 

A co do spamerstwa - już paru userów miało podobne problemy - gdybym zamiast na PW odpowiadał wielu motocyklistom na 4um , to pewnie cyfra wynosiłaby już ponad 800. Wielu userom już w ten sposób pomogłem w ich problemach . Ja przynajmniej piszę posty kilkuzdaniowe

z których coś wynika - na dodatek piszę je w języku polskim. W przypadku Twoich postów mam zgoła odmienne zdanie. Mógłbym napisać jeszcze kilka zdań , ale obawiam się że i tak ten post zajmie Ci dłuższą chwilę więc konczę.

 

Od EKG się raczej odklej - mam nadzieję , że domyślasz sie dlaczego.

 

I przyjmij powyższy tekst ze spokojem - nerwy żle wpływają na perystaltykę ( baaaardzo trudne słowo) jelit.

 

Forma Twoich postów ewidentnie ( trudne słowo ) pokazuje luki w wykształceniu , natomiast epitety typu " gówniarz " ujawniają braki wychowania. Kulturę osobistą albo się ma , albo też niestety nie. Twój przypadek tezę tę potwierdza.

Używanie podobnych określeń w realu zazwyczaj dosć szybko eliminują mówiącego z towarzystwa . Zwykle bywa to gwałtowna eliminacja , na dodatek mało przyjemna dla jednej ze stron. Dlatego najpierw kilka razy pomyśl zanim coś powiesz.

 

PS.Gdybyś miał problem ze zrozumieniem niektórych słów lub zwrotów złap mnie na PW , albo użyj słownika.

Nawet nie zdajesz sobie sprawy jaka to interesująca lektura.

 

Pozdro.

Edytowane przez Stary Sierżant
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:crossy: ;)

Ale się Rybson 13 wzburzyłeś jak szczypiorek na wiosnę.

Zacznę od tego , że nie umiesz czytać ze zrozumieniem - na końcu mojego ostatniego posta jest emotka - wyrażnie ją widać ( chyba że masz ze wzrokiem problemy ). Oznacza to że ironizuję - trudne słowo.

Ile czasu spędzam na moto , to moja sprawa - pewnie dlatego że mam kasę ,to jeżdżę wielokrotnie więcej od Ciebie. (A w tym sezonie nakręciłem ponad 4 tys.)

Obrzucanie inwektywami ( trudne słowo ) jest na 4um zabronione - i tu widać znowu , że ze zrozumieniem czytanego tekstu masz problemy.

Kilkakrotnie już pisałem , że wisi mi fakt iż komuś przeszkadza , że byłem Policjantem - przynajmniej znam się na przepisach i umiem je interpretować. Logicznego myślenia niestety nigdzie nie uczą , a szkoda. Pewnie wtedy nie byłoby takich pytań jak Twoje. Lusterka zwiększają pole widzenia kierowcy , nie musisz obracać głowy. Nie kosztują majątku - jedż na Motobajzel , albo kup najtańsze chinskie - cena max 30-40 zeta. Ale skoro nie masz kasy to nie moja wina. Idż do jakiejś roboty , a nie marudź. Motocykl jest kosztownym hobby - jedni mają Harleya na 100 tys. inni Komarka za 100 zł. Każdy jeżdzi tym na co go stać - ale ważne jest jedno - JEŹDZI !!

Widocznie tego jeszcze nie zauważyłeś.

 

A co do spamerstwa - już paru userów miało podobne problemy - gdybym zamiast na PW odpowiadał wielu motocyklistom na 4um , to pewnie cyfra wynosiłaby już ponad 800. Wielu userom już w ten sposób pomogłem w ich problemach . Ja przynajmniej piszę posty kilkuzdaniowe

z których coś wynika - na dodatek piszę je w języku polskim. W przypadku Twoich postów mam zgoła odmienne zdanie. Mógłbym napisać jeszcze kilka zdań , ale obawiam się że i tak ten post zajmie Ci dłuższą chwilę więc konczę.

 

PS.Od EKG się raczej odklej - mam nadzieję , że domyślasz sie dlaczego.

I przyjmij powyższy tekst ze spokojem - nerwy żle wpływają na perystaltykę ( baaaardzo trudne słowo) jelit.

 

Pozdro.

 

ja tylko poprosilem o przepis, a kolegami nie jestesmy zeby Pan walił do mnie zartami i emotami bo niestety nie wie Pan jak z moim poczuciem humoru i interpretacja, dla wiadomosci nie kazdy jest tak doskonaly jak Pan, co do policji, czy ja gdzies napisalem ze mi nie odpowiadaja?? wrecz przeciwnie jestem nielicznym przedstawicielem grupy rowniesnikow, ktora to jeszcze nie wprowadzila do swojego slownika HWDP i wcale sie nie wqrw*lem ze ostatnio dostalem mandat 100zl bo mi sie nalezalo taka ich praca, co do pryszczow skad wiesz czy mam?? widziales mnie? a do EKG sie nie dokleilem szczypiorku proponuje przeczytac jescze raz moj post :) i koncze ta zbedna dyskusje bo z tematu czy lusterka sa obowiazkowe zeszlismy na to po co one sa :flesje: zaraz dojdziemy do tego ze motocykle sa niebezpieczne ;) i wnosze o cisze i nie dogryzanie bo jakos nie chce sie klocic z gosciem ktory moglby byc moim ojcem bo i tak nie wygram heheehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłócicie się czy prędkościomierz jest potrzebny ;) To chyba można sobie wywnioskować :flesje: Prezcież jest coś takiego jak ograniczenie prędkości. Musisz wiedzieć z jaką prędkością jedziesz, bo jak ci pomachają lizaczkem to nikt nie będzie słuchał tłumaczeń w stylu: Ale ja nie wiedziałem :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli motocykl posiada fabrycznie wykonane otwory do mocowania lusterek , to oznacza , że w trakcie procesu homologacyjnego producent przewidział stosowanie ich w konkretnym modelu. Wystarczy sprawdzić w tzw. karcie homologacji. Poza tym widac to gołym okiem. Przepisy dotyczące tzw. " Warunków Technicznych " określają to jednoznacznie. Element składowy pojazdu który znajdował się w egzemplarzach które homologowano jako tzw. egzemplarze próbne , powinien być w każdym pojeździe tego typu który został dopuszczonu do ruchu.

Tyle suche przepisy.

W razie wątpliwosci - PW.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nigdzie też nie jest napisane , że na drodze trzeba używać mózgu i myśleć.

 

Lusterka przydają się czasami , nie tylko do wyciskania pryszczy . Jeśli tego nie wiesz , to przesiądż się na rowerek trójkołowy. Tam nawet badań technicznych nie potrzeba .

 

Normalnie załamka. java script:emoticon(';)', 'smid_17')

:flesje:

PS.Informacja dla tych , którzy nie potrafią czytać ze zrozumieniem :

powyższy post jest IRONICZNYM ŻARTEM !!!!!!

 

 

Sugeruję

a - przestać spamować w taki sposób i zacząć podawać konkrety, bo to jest dział KONKTETNY, a nie jakieś pierdoły, tudzież subiektywne oceny kogokolwiek na jakikolwiek temat

b - zacząć zwracać się do użytkowników z szacunkiem, bez względu na wiek czy wykształcenie. Twój wiek, tudzież prowiniencja, nie predydsponują Cię do rozstawiania tutaj kogokolwiek po kątach.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...