Skocz do zawartości

a co z Trójmiastem ?


dadeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no ja wczoraj planowalem wpasc.. tylko andonowi zachcialo sie uczyc fruwania na swoim sprzecie ;) no i nie zdazylismy wrocic z mikolajek na czas...

Za tydzień też jest środa. A co do Mikołajek to niech żałują ci co nie byli :D

Ps Mirek jak tam twoja kanapa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie.. apropo kanapy...

ma ktos doswiadczenie w zdejmowaniu kanapy z bandziora jak sie zamek zatnie ?? bo prawie kluczyk zlamalem i nie moge otworzyc..

 

ps. andon kur.. nastepnym razem kupuj olej w mniejszych butelkach!!!

Proponuje Mirek napisać nowy temat o tej kanapie! Myśle ze ktoś mógł juz mieć taki problem :icon_razz:

Edytowane przez Andon13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też już ostatecznie poskładałem sprzęta, założyłem miskę olejową i oficjalnie rozpocząłem sezon tradycyjną pętlą po Kaszubach :lalag: Zuzia póki co została w Kościerzynie, ale jak tylko wynajdę sobie jakies miejsce w Gdańsku, gdzie mógłbym ją trzymac to od razu ją tu sprowadzę :clap: Może nawet w środę jak mi się uda, bo na ETI ma być podobno dzień wolny (Mirek, wiesz coś o tym??). No a w sobotę formujemy paradę w Tczewie na ślubie Młodego :icon_razz: :buttrock: :banghead: :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna Ukasz...koniec maja a ty dopiero sezon zaczynasz? :banghead:

Jakby co to mogę przechowywać sprzęta u siebie w garażu ale to w Straszynie, chociaż z oruni nie jest tak daleko.

 

No widać nie czytałeś moich postów w "mechanice ogólnej" odnośnie odpalania sprzęta po zimie :icon_razz: Musiałem dokupić kilka rzeczy, a potem rozkręcić pół motocykla żeby zdjąć miskę olejową :banghead: bo gwint na śrubis spustowej był ukręcony. No i tak walczyłem, walczyłem aż w końcu udało mi się odpalić ostatecznie Zuzię... kilka dni temu :banghead: Lepiej późno niż wcale :lalag:

A co do garażu to dzięki bardzo za propozycję - heh, szkoda, że nie jesteśmy sąsiadami :clap: Poszukam jeszcze czegoś w okolicy, a jakby co to odezwę się :buttrock: Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...